اجتماعی فاصله یک هفته زودتر می توانست نجات 36,000 آمریکا زندگی می کند, مطالعه می گوید:

منتشر شده

در مارس 8, آن عمدتا کسب و کار به طور معمول در ایالات متحده است. به عنوان لیکرز رو کلیپرز در یک مقدار پیش بینی لس آنجلس بسکتبال matchup دیابت برنی ساندرز من-Vt., بسیج قبل از اینکه یک جمعیت بسته بندی شده در میشیگان. در میامی هزاران فشرده بر روی این ساحل عظیم رقص. با 500 coronavirus عفونت گزارش شده در سراسر کشور در زمان وقوع به نظر می رسید مانند یک دور تهدید برای بسیاری از آمریکایی ها.

اما در زیر یکشنبه, ملت وارد شده بود های مختلف جهان: 2,000 تایید موارد ده ها تن از مرگ و میر و خاموش کردن سفارشات در ایلینوی اوهایو و نیویورک شهرستان, در میان دیگر نقاط کشور است.

UT گرداند: دانشگاه تگزاس دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه در این پاییز

چه اگر آن اقدامات گسترده اعمال شده در مارس 15 – فدرال هشدار همایش بزرگ نمایش های بهداشتی در فرودگاه ها, ایالات اضطراری اعلام شده توسط فرمانداران و شهرداران – اعلام شده است یک هفته زودتر ؟

تحقیقات جدید از دانشگاه کلمبیا اپیدیولوژی ارائه یک پاسخ ممکن در روز چهارشنبه. اگر همان نوع اجتماعی فاصله شده بود در محل هفت روز قبل از آن خود را مطالعه نشان داد که آمریکا می توانست مانع 36,000 مرگ و میر از طریق اوایل مارس – حدود 40 درصد از مرگ و میر گزارش شده تا به امروز است.

“اگر شما نمی اقداماتی برای مبارزه با این نرخ رشد به شدت شما خیلی بدتر عواقب” جفری شمن های بهداشت محیط علوم استاد که رهبری این مطالعه گفت واشنگتن پست.

تیم خود را تجزیه و تحلیل استفاده می شود بیماری های عفونی مدلسازی به بررسی گسترش ویروس از مارس 15, زمانی که بسیاری از مردم در سراسر کشور آغاز شد خانه ماندن تا زمانی که ممکن است 3. محققان به بررسی انتقال در هر شهرستان جنبش بین استان ها و مرگ و میر به نمودار چگونه این ویروس گسترش – کشته – در طی هفت هفته.

سپس شمن و محققان دیگر مدل یکی دیگر از سناریو: اگر چه مقامات دولت بسته شده بود همه چیز را یک هفته زودتر ؟

بر خلاف برخی پیش بینی کرده اند که عناوین ساخته شده در هفته های اخیر خود را از مدل نیست و تلاش برای پیش بینی برخی از سیاست می گویند یک ماه دیگر از خاموش شدن ناگهانی و یا بخشی از بازگشایی اقدامات – ممکن است این ویروس را گسترش. آن را به سادگی تغییر جدول زمانی برای پاسخ این کشور.

COVID جماعت: هوستون کلیسا recloses پس از رهبران عبادت دریافت COVID-19

حرکت آن را به عقب و حتی بیشتر و نتایج چشمگیر تر. اگر ایالات متحده تا به حال محشور همان نوع سیاسی و عمومی را در برابر ویروس در مارس 1, محققان, 54,000 کمتر آمریکایی را از دست داده اند زندگی خود را به این بیماری است. توسط پنجشنبه در سراسر کشور مرگ و میر پیشی گرفته بود 92,000.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لعنتی این مطالعه یافته های زیر گزارش نیویورک تایمز اواخر روز چهارشنبه. در بیانیه ای به پست سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت که مقامات فدرال ساخته شده بود بهترین تصمیمات ممکن است با اطلاعات موجود در آن زمان.

“آنچه را که باید زندگی را نجات داد این است که اگر چین بوده است شفاف و سازمان بهداشت جهانی تا به حال انجام ماموریت خود” Deere گفت. “چه صرفه جویی در آمریکا زندگی پررنگ رهبری از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

رئیس جمهور با اعمال کرده بود “در اوایل سفر محدودیت زمانی که ما تا به حال هیچ ایده واقعی سطح مجانبی گسترش” سخنگوی گفت و سازماندهی شده “بزرگترین بسیج از بخش خصوصی پس از جنگ جهانی دوم به ارائه بحرانی منابع” و گسترش تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع, سفر از اروپا در مارس 13, و, ملت گفت به “آن را آسان” و “آرامش” دو روز بعد. آن را تا پایان ماه که او برای اولین بار با استفاده از دفاع تولید عمل وادار کارخانه برای تولید هواکش.

شمن گفت که اثربخشی این کشور virus پاسخ متکی به تصمیمات اتخاذ شده در تمام سطوح از دفتر بیضی را به فرد و خانواده. در Cook County, Illinois که شامل شیکاگو گفت: سفارشات از دولت و مقامات محلی و همچنین پیروی از ساکنان به نظر می رسد که تحت فشار قرار دادند و میزان عفونت به کاهش است.

“شما می توانید نشستن وجود دارد و نقطه انگشت در هر کس که شما می خواستم به” شمن گفت. “در حقیقت هر یک از ما در حال رفتن به خود کشی یا خود نتیجه گیری در مورد که در آن سرزنش ممکن است اختصاص داده است.”

آن است که بیشتر مولد او گفت: به مطالعه درس ها و اعمال آنها را به آینده و به خصوص به عنوان بزرگ عصری کشور حرکت به بخشی از بازگشایی پیش از آخر هفته روز یادبود.

با کسب و کار و در حال اجرا و آمریکایی ها ترک خانه های خود را بیشتر به طور منظم در این کشور باید هوشیار باشند و نوسان به عمل به سرعت هنگامی که شیوع بیماری های جدید شعله ور شمن افزود: با اشاره به تهاجمی اقدامات انجام شده توسط سازمان ملل مانند کره جنوبی و نیوزیلند. که نیاز به قوی تماس به عمل ،

“آنچه ما قبل از ما بسیار بسیار به چالش کشیدن مشکل است,” او گفت:. “آن نیاز به رهبری سیاسی و انطباق و خواهد شد در بخشی از همه در جامعه به آن اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>