Snoop Dogg به طور رسمی عذرخواهی به گیل پادشاه.

“دو اشتباهات را ندارد ، هنگامی که شما در اشتباه هستید, شما باید آن را تعمیر” رپر گفت: در یک Instagram تصویری چهارشنبه.

Snoop شده است انفجار پادشاه پس از او انجام مصاحبه با WNBA بازیکن لیزا لسلی هفته گذشته که در لمس میراث اواخر Kobe Bryant. شاه مطرح حساس موضوع با استناد بسکتبال آیکون را در سال 2003 به اتهام تجاوز به عنف.

در پاسخ Snoop Dogg مجموعه ای خاموش طوفان در Instagram ارجاع خشم خود را نسبت به پادشاه.

“هی گیل. (expletive) u. کوبه ما بود ابرقهرمان. (expletive),” او گفت:. “: چطور جرات شما سعی می کنید برای لکه دار کردن من (expletive) homeboy شهرت. … احترام به خانواده و عقب (expletive) قبل از ما و شما.”

Snoop روشن نظرات خود را بیشتر دفاعی بیش از آخر هفته اصرار او “نبود تهدید” پادشاه گفت که او “بسیار غیر خشونت آمیز” و صحبت “از قلب است.”

اما در روز چهارشنبه رپر ارائه شده بیشتر صمیمی ظریف عذرخواهی. “گیل پادشاه من عموم پاره شما را با آمدن شما در یک موهن شیوه بر اساس احساسات درباره من عصبانی بودن در مورد سوالاتی که از شما خواسته است. (من) overreacted. باید آن را به کار گرفته راه های مختلف از آن است. من مطرح شد راه های بهتر از آن است.”

وی افزود: “بنابراین من می خواهم برای معذرت خواهی به شما علنا برای زبان که من استفاده می شود و تماس از شما … و فقط بی احترامی. من معنی نیست که به مانند آن است. من فقط ابراز خودم برای یکی از دوستان که نیست در اینجا به دفاع از خود است. … امیدوارم ما می نشستن و صحبت کردن با بخش خصوصی است.”

پادشاه دریافت واکنش به مصاحبه کلیپ در اینترنت و چند تن از مشاهیر از جمله رپ 50 درصد ابراز پشتیبانی از Snoop Dogg به احساسات.

در دو قسمت تصویری ارسال شده به توییتر در هفته گذشته پادشاه مورد بحث با اشاره انگشتان دست در شبکه برای انتشار برایانت سوال به عنوان یک مستقل و کلیپ.

“اگر من فقط به حال دیده ام این کلیپ که شما را دیدم من خواهد بود بسیار عصبانی با من بیش از حد” گفت: “فردا صبح” میزبان. “من میگردند, من خجالت می کشم و من بسیار عصبانی است. نادانسته به نظر من شبکه من قرار داده تا یک کلیپ از یک بسیار گسترده مصاحبه کاملا خارج از متن گرفته و هنگامی که شما آن را ببینید که راه آن را بسیار نامطلوب” او توضیح داد.

کیتی کوریک نیز وزن در طی مصاحبه ای با “سرگرمی امشب” در Vanity Fair اسکار است پس از حزب در روز یکشنبه ،

“ما در زندگی بسیار پر بار و من فکر می کنم که همه چیز منفجر شود. من فکر می کنم گیل بود واقعا هوشمند به مطمئن شوید که او آن را در زمینه” Couric گفت. “من فکر می کنم این یک اشتباه بود, همه چیز, اشتباه, خارج از متن گرفته و سپس آنها را منفجر در سرعت صدا.”

“من فکر می کنم شما فقط باید به دقت فوق العاده, فوق العاده حساس و فوق العاده دقیق در مورد مواد اولیه ای که منتشر می شود در جهان,” او اضافه شده است.

کمک: چارلز Trepany مورگان Hines, Sara M Moniuszko ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im