‘SNL’ روکش: Remote edition نگاه کرد اما میزبان تام هنکس ارائه راحتی ما نیاز

“شنبه شب زنده” آمد پشت در های عجیب و غریب از راه دور شکل سهشنبه, اما آن را ارائه میزبان مناسب برای بینندگان به دنبال راحتی در این نگران زمان: تام هنکس.

هنکس که در مارس 11 COVID-19 تشخيص یکی از شوک ساخته شده است که مردم متوجه شدت از آینده بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه یک به روز رسانی سلامت خود را چند جوک برخی از کلمات از حمایت های بهداشت حرفه ای و دیگر کارگران ضروری و یک توضیح در مورد نحوه نمایش خواهد نگاه بسیار متفاوت است.

مهم ترین هنکس یکی از نشان می دهد پرکاری میزبان ارائه یک بازی دوستانه چهره آشنا برای منزوی بینندگان که مورد نیاز است که فقط در اولین اصلی “SNL” قسمت پس از تولید shutdown پس از مارس 7 قسمت شامل دانیل کریگ.

هنکس توضیح داد: این وضعیت از خود منصوب زیبایی آشپزخانه اتصالات محل برای نمایش و صدور صورت حساب خود را به عنوان “شنبه شب در خانه زندگی می کنند.”

“این خوب است که در اینجا وجود آن را نیز بسیار عجیب و غریب به اینجا میزبانی ‘شنبه شب در خانه زندگی می کنند.’ آن را یک بار عجیب و غریب سعی می شود اما تلاش می شود خنده دار است ‘SNL تمام چیزی که ما فکر کردیم چه خبره! بیایید یک شات بدهید.”

هنکس گفت که مناسب برای او را به میزبان خود را از اوایل COVID-19 تشخیص همراه با همسرش ریتا ویلسون او را “مشهور قناری در معدن زغال سنگ برای کوروناویروس. و همیشه از بودن تشخیص داده شده اند بیشتر شبیه به امریکا پدر از همیشه قبل از, از آنجا که هیچ کس می خواهد به اطراف من بسیار طولانی و من مردم را ناراحت کننده است.”

هنکس افزود که او و ویلسون در حال انجام خوب و “ماندم, به مانند همه ما باید” اشاره کرد که میزبانی کت و شلوار اولین بار بود که او تا به حال نشده است با پوشیدن شلوار عرق از مارس 11.

او توضیح داد که چگونه این نشان می دهد متفاوت خواهد بود.

“این است که فیلم برداری شده است به طور کامل توسط ‘SNL’ بازیگران که در حال حاضر قرنطینه در خانه های خود را,” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز مانند شنبه کنه. هر روز امروز است. و ما واقعا زندگی می کنند اما ما در حال انجام همه چیز را به این احساس مانند ‘SNL’ شما می دانید و عشق است.”

هنکس حتی ارائه یک قرنطینه نسخه از مونولوگ Q&A, نما به عنوان بسیار خوب مبدل خارجی پرسشنامه در cutaways. او سپس توضیح داد که چگونه از آن خواهد بود “عجیب و غریب برای دیدن طرح ها بدون مجموعه بزرگ و لباس, اما آن را به شما را به خنده … Eh. آن را ‘SNL.’ وجود خواهد داشت برخی از چیزهای خوب شاید یک یا دو stinkers. شما می دانید مته.”

هنکس گفت: این نشان می دهد با تشکر از کارگران بیمارستان اولین پاسخ دهندگان سوپر مارکت stockers مردم ارائه مواد غذایی “و تمام یاران” یک مرجع نسبت به فرد راجرز که هنکس با بازی در “یک روز زیبا در محله.” او آنها را به نام “مردان و زنانی که در حال نگه داشتن این کشور در زمان ما به آنها نیاز دارید بیشتر از همیشه قبل از.”

“ما در حال رفتن به مراقبت از آنها را, ما در حال رفتن به مراقبت از هر یک از دیگر,” او گفت: مرجع مشاوره خود را کمی زودتر در مونولوگ: “ایمن ماندن. ما در این مدت. و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

نه یک خنده, خط, اما قطعا چیزی است که ما نیاز به شنیدن. با تشکر از امریکا و پدر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>