‘SNL’: Pete Davidson, Adam Sandler رپ در مورد اینکه گیر در خانه’ در قرنطینه

اگر شش هفته از quarantining در خانه با خانواده خود را کردم تا به شما در بالا رفتن از دیوار, شما تنها نیستید. در این قسط دوم از “زنده شنبه شب در خانه” پیت دیویدسون و آدام سندلر قرار داده و احساسات خود را در مورد “گیر کرده در خانه” به موسیقی است.

“خسته از نشستن در تاریکی چیزی برای تماشای, من در حال حاضر انجام Ozark” Davidson ای از مادر خود را زیر زمین در جزیره استاتن. “ضد عفونی کننده دست در حال حاضر بهترین دوست من استفاده از آن را بسیار آن را chapping دست من.”

به سادگی قرار دادن “من قصد دارم دیوانه” او خواند.

سندلر که بازگشت به “SNL” پس از بیش از دو دهه در فصل گذشته نیز از راه دور: “من با انجام selfies بنابراین حتی نمی بپرسید. من stayin’ در خانه در یک لباس زیر ماسک. تنها حیوان خانگی سگ من با یک توپ بیس بال میت, پخت نان خود من و آن را مانند طعم (expletive).”

بدتر هنوز, سندلر اظهار تاسف کرد: “من شکست پاهای من دو هفته پیش و من خیلی می ترسم برای رفتن به بیمارستان. هرگز در خارج از آنجا که من ممکن است دیدن همسایه من. من با استفاده از هر دو طرف از کاغذ توالت.”

به نظر می رسد قرنطینه نیز تاثیر خود را در زندگی عشق: “همسرم تلاش برای بوسه من و من مستقیم او را تکذیب کرده. من از دست NBA و من از دست راب اشنایدر.” (و مانند ساعت سابق خود ‘SNL’ castmate از 1990s نشان داد.)

بنابراین وجود شما آن را دارند, مردمی: بله coronavirus احتمالا تاثیر دائمی بر روی زندگی روزمره ما رفتن به جلو. اما برخی از چیزهایی که در زندگی مانند یک cameo توسط اشنایدر در تقریبا هر سندلر پروژه — خواهد رفت. و اگر شما یک ژنرال Xer که به تماشای نشان می دهد در ’90s که باید شما را به راحتی.

‘شنبه شب زنده’: براد پیت به ما می دهد یک رضایت دکتر Fauci در دوم “در خانه’ قسمت

ما همه در این با هم: ثبت نام برای اقامت ما از هم جدا با هم, عضویت در خبرنامه برای بهترین چگونه به خود کمک کند و حواس او را پرت شاد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>