‘SNL’: مایک پنس در coronavirus با ‘MAGA’ ماسک صورت; دموکراتیک مدعی شی

“شنبه شب زنده” در coronavirus.

ان بی سی نشان می دهد با آغاز سرد باز از نامزدهای دموکرات ربودن معاون رئیس جمهور مایک پنس را کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در مبارزه با کروناویروس.

“رئیس جمهور تهمت قرار داده است من مسئول coronavirus حتی اگر من باور نمی کنم در علم” بک بنت پنس گفت پشت تریبون. “و من باید اعتراف, این بیماری شده است و کاملا تست از ایمان من — درست مثل دایناسورها و تیموتی Chalamet, اما من آماده برای این چالش است.”

بنت پنس و سپس معرفی بن کارسون (Keenan تامپسون) که از او به عنوان “یکی از درخشان ترین ذهن در طب” به ارائه یک اطمینان بخش سلامت به روز رسانی به توده ها.

“من بن کارسون شما می دانید مغز جراح که آنها را در اتهام از خانه و توسعه گفت:” تامپسون کارسون. “خوب, این چیزی است که من واقعا نمی دانم در مورد من نظر کارشناس آن را برای رفتن به badddd.”

‘SNL’ ریپ آیووا انجمن: دموکرات رقیب سعی می کنید به ویژه از مغلوب ساختن پیشی جستن

‘سفر نیست’: آمریکایی ها خواست برای جلوگیری از ایتالیا و کره جنوبی در میان شیوع کروناویروس

تامپسون کارسون تشبیه coronavirus به کوک از دیزنی “لیلو و کوک” و تشویق شهروندان به خرید یک “امریکا بزرگ دوباره” تقدیر از وب سایت کاخ سفید به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر ویروس.

“ممکن است چند ماه برای تحویل زیرا آنها ساخته شده در ووهان چین” تامپسون کارسون افزود: با اشاره به شهر چینی که در آن موارد برای اولین بار از coronavirus شناسایی شدند.

کنفرانس مطبوعاتی بود و سپس تبدیل به بداهتا بحث دموکراتیک پس از یک تعداد انگشت شماری از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سقوط کرد آن را با خود بینش از جمله مایکل بلومبرگ.

زمانی که بنت پنس خواسته بلومبرگ چگونه او را به این کنفرانس مطبوعاتی سابق شهردار نیویورک (Fred Armisen) گفت: “من فقط راه می رفت در سرفه و همه رو از راه من است.”

الیزابت وارن (Kate McKinnon) چندان دور در پشت. “آیا شما واقعا فکر می کنم شما قرار بود به دور از من که آسان است,” او گفت: به بلومبرگ. “من ممکن است پنجم در نظر سنجی اما من شماره 1 در کابوس خود را.”

برنی ساندرز (Larry David) در زمان این فرصت برای برجسته کردن مراقبت های بهداشتی سیاست: “شما را مجبور به اعتراف مردمی مراقبت های بهداشتی جهانی نیست خیلی بد صدا در حال حاضر.”

دیگر کنفرانس crashers شامل جو بایدن (بازی های برگزار شده توسط مهمان, میزبان, John Mulaney), ctq (Rachel Dratch) و پیت Buttigieg (Colin Jost) که گفت: همه نامزدهای دیگر “در معرض خطر” برای coronavirus.

سازمان دیده بان کامل سرد باز در اینجا:

‘SNL’: آینده از کشیدن … پیت دیویدسون? دیدن تغییر و تحول خود را

‘جاستین بیبر بازگشت’: خواننده enthralls طرفداران با ‘SNL’ ظاهر پس 2013

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>