‘SNL’: الیزابت وارن تصادفات فاکس نیوز coronavirus پوشش مذاکرات پایان دادن به مبارزات انتخاباتی او

زندگی واقعی الیزابت وارن سقوط “شنبه شب زنده” سرد باز پس از تعلیق او 2020 انتخابات ریاست جمهوری این هفته است.

نشان می دهد سرد باز برجسته Kate McKinnon به عنوان رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham, اطمینان بینندگان آنها تا به حال هیچ چیز به نگرانی در مورد زمانی که آن را آمد به coronavirus دوبله نگرانی از ویروس “لیبرال fanfiction.”

مک کینون را Ingraham پیوست شده توسط مهمان از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور (Mikey Day) و اریک مغلوب ساختن پیشی جستن (Alex Moffat). روز Trump Jr. قول پدر او “همه چیز تحت کنترل” به عنوان برادر او راننده سرشونو تکون دادن در حالی که همراه با جدیدترین اسباب بازی — یک دماسنج که بوق نشان می دهد او یک درجه حرارت بالا است.

رییس MSNBC لنگر کریس ماتیوز (سابق عضو بازیگران دارل هموند) ساخته شده مختصر ظاهر غرق در افکار به Ingraham او ممکن است “دردسر برای, گفت این, اما شما نگاه بزرگ.”

Ingraham نهایی مهمان: الیزابت وارن — نه مک کینون به عنوان وارن. یکی از واقعی.

صحبت کردن با مک کینون را Ingraham وارن گفت که او “فقط خوب” ضمن تشکر از خانواده و دوستان برای حمایت بودن پس از تعلیق مبارزات انتخاباتی او — پرسیدن سوالاتی مانند “چه چیزی نیاز دارید ؟” و “آیا شما electable?”

بیشتر ‘SNL’: فیلم جیمز باند ممکن است با تاخیر بیش از coronavirus نگرانی اما دانیل کریگ ارائه می دهد زیرچشمی نگاه کردن دزدکی حرکت کردن

خواهد سناتور حمایت جو بایدن یا برنی ساندرز? وارن می گوید: “این دشوار است.”

“شاید من فقط جلو و نیویورک تایمز و تایید هر دو آنها را” او گفت:.

همه در همه, وارن “به تو افتخار ما مبارزه است.” مهمترین آنها نه تنها من را قبول نمی کند پول از میلیاردرهای من را به یک swirly در برنامه های زنده تلویزیونی.”

مک کینون که به طور معمول نقش وارن در “SNL” و سپس معامله او Ingraham لباس برای مطابقت با یکی واقعی وارن پوشیده بود. دو Warrens ایستاده در کنار یکدیگر بر روی صفحه نمایش به عنوان مک کینون تشکر سیاستمدار برای سهم.

“من مرده من فقط در سنا” وارن پکتیا میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>