کوچک کالج ها در حال حاضر در آستانه. در حال حاضر coronavirus را تهدید می کند وجود خود را

این فصل زمانی که به کالج و دانشگاه در سراسر کشور قرار است به طور کامل از پتانسیل دانش آموزان مشابه به کلاس های درس خوردن ناهار در سالن ناهار خوری گذراندن شب در خوابگاه و wowed توسط تعاملات بین اعضای هیات علمی و دانشجویان.

در عوض دانشگاه عمدتا خالی نه تنها از دانش آموزان آینده نگر, اما همچنین در حال حاضر ثبت نام دانش آموزان است. داشتن توانایی به منظور جلب آموزان بالا به دانشگاه, به معنی پذیرش مشاوران خود را به کامپیوتر انجام چت های ویدئویی به عنوان آنها ستودن فضائل خود را در محوطه دانشگاه.

هیچ کس نمی داند که آیا ویدیو چت و تورهای مجازی را تولید کند همان سطح از نرم افزار و ثبت نام به عنوان فرد strolls. پاسخ این خواهد شد که تاثیر زیادی در کالج هنرهای لیبرال در سراسر کشور بسیاری از عامل نزدیک به حاشیه در حال حاضر.

“فقط رفتن آنلاین هزینه” گفت: شرلی Hoogstra رئیس شورای مسیحی کالج ها و دانشگاه ها یک گروه از 180 بیشتر مدارس کوچک از ایالات متحده و خارج از کشور. “اگر شما یک مسکونی کالج, شما باید به شکل از آنچه عادلانه خواهد بود بازپرداخت به دانش آموزانی که دیگر زندگی در محوطه دانشگاه. وجود خواهد داشت اضافی هزینه های تمیز کردن. آن را به افزایش بار مالی در این مدارس است.”

برای کالج ها در حال حاضر در آستانه امواج اقتصادی اخبار بد می تواند عواقب وخیم است.

آن را نه تنها کوچک, کالج: در دو هفته آینده از دانشکده تبدیل شده نامشخص با تشکر از coronavirus

برای اولین بار است که در کوتاه مدت آمار: دانش آموزان در حال ترک سالن محل اقامت در droves به عنوان کالج بپرسید اما کسانی که واقعا قادر به رفتن به خانه را بسته. کالج ها در حال نامیده می شود به موضوع بازپرداخت است که می تواند کل در میلیون ها دلار برای برخی از بزرگتر کالج هنرهای لیبرال. مدارس روبرو هستند هزینه های غیر منتظره به عنوان آنها سعی کنید به تغییر کل آموزش دستگاه فقط آنلاین. که یک چالش خاص برای کوچک کالج هنرهای لیبرال که تماس کارت چهره به چهره و روابط میان استادان و دانشجویان.

پس از آن موج دوم: اگر جلسه در تابستان می شوند ؟ که می تواند حذف میلیون ها نفر بیشتر در شهریه درآمد و پول مسکن. کوچک و خصوصی کالج هنرهای لیبرال بسیار کمک درسی-وابسته است.

سپس موج سوم خواهد رسید. هیچ کس نمی داند چه مدت مجبور اختلال خواهد شد و آخرین چقدر عمیق رکود اقتصادی خواهد شد و چگونه بسیاری از دانش آموزان نمی توان در محیط های دانشگاهی سقوط می آیند. در پردیس تنها با 1400 دانش آموز — مانند بسیاری پراکنده در سراسر کشور — از دست دادن حتی 50 نفر از دانش آموزان از کلاس های پیش بینی شده می تواند علت عمده شیب درآمد.

“من می ترسم که این رکود اقتصادی خواهد شد که تأثیر عمده ای بر موسسات در سراسر کشور” گفت: Jeff Abernathy, رئيس جمهور از علما که ثبت نام کمتر از 1500 دانش آموزان در اواسط میشیگان.

بسیاری از این کشور کوچک کالج هنرهای لیبرال و دانشگاه ها در کوچک روستایی. سختی برای مدارس می تواند گسترش به کل شهر است.

“فکر می کنم از همه جهات از 1500 یا 2000 یا 4000 نفر از دانشجويان تحت تاثیر قرار اقتصاد محلی” Hoogstra گفت. “نداشتن آن دسته از دانش آموزان در شهر و یا حوادث است به علت مسائل فراتر از فقط دانشگاه است.”

با جمعیت شناسان نشان دادن کاهش تعداد بالای دانش آموزان برای چند سال آینده و با افزایش نگرانی ها در مورد هزینه شهریه این دانشگاه در حال حاضر در مواجهه با رقابت سختی برای دانش آموزان است. بسیاری از روسای جمهور در حال حاضر نگرانی در مورد آینده مالی خود را در مدارس است.

ضربه مالی

به دنبال از پنجره به بیرون از دفتر Mauri Ditzler نمی توانید ببینید بسیاری از مردم در خارج از خانه در انگلیس کالج پردیس. وجود دارد یک زن و شوهر از نگهداری مردان در خارج کار بر روی یک پروژه اما هیچ دانش آموزان است.

اما پردیس واقع در جنوب مرکزی میشیگان در حدود 95 کیلومتری غرب دیترویت نیست خالی است. به عنوان او راه می رفت دانشگاه صبح روز سه شنبه Ditzler مدرسه که رئیس جمهور می تواند با دیدن ماشین پارک شده در خارج از کوچک خصوصی, کالج هنرهای لیبرال محل اقامت سالن. که در آن نقطه در حدود 400 و یا پس از مدرسه 1400 دانش آموز گفته بود که روشن بود به فقط آنلاین آموزش آنها خواهد بود ، انگلیس ارائه شد گرفتن و رفتن وعده های غذایی پس از میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer دستور رستوران به صورت تمام اما carryout و یا تحویل.

یک روز بعد در 4 p. m. روز شنبه, Ditzler ارسال یک توجه داشته باشید به دانش آموزان و تشویق آنها یا به حرکت در صفحه اصلی و یا حل و فصل برای مسافت های طولانی.

“اگر شما در محوطه دانشگاه است اما برنامه ریزی برای ترک در روزهای آینده, من شما را تشویق به تسریع در خروج خود و تمام اموال خود را با شما اگر به عنوان یک بازگشت به دانشگاه ممکن است ممکن است قبل از پایان ترم. ممکن است که اگر یک پناهگاه در محل سفارش می آید که محدودیت های مسافرتی اجرا خواهد شد, ساخت, سفر, خانه دیگر یک گزینه نیست.”

برای اقامت در امریکا یا رفتن به خانه ؟ بیماری همه گیر کوروناویروس به ارمغان می آورد استرس و ترس برای دانشجویان بین المللی.

در آلما کالج, 100 مایلی شمال از Albion مشابه صحنه بازی کرده بود ، وجود دارد و 96 درصد از مدرسه 1,440 دانش آموزان زنده در سالن محل اقامت.

“این دانش آموزان در حال ترک توسط صدها نفر هر روز” گفت: Abernathy رئیس جمهور.

آلما ارائه شده است 25 $در هر روز بازپرداخت به دانش آموزان به عنوان آنها را ترک. بازپرداخت می تواند اجرا آلما حدود 800.000 دلار. کالج اجرا می شود در برنامه های مختلف از اکثر. آن ترم به پایان می رسد در اواسط ماه آوریل با شروع. شروع اتفاق می افتد نیست این سال است. پس از آن شروع می شود ممکن است مدت است.

اگر مدرسه نمی تواند اجرا شود که سپس آن را دوباره از دست دادن درآمد — هر دو از هر کسی که در نظر گرفتن کلاس و از دانش آموزان نه زندگی در محوطه دانشگاه.

“ما آماده شده است. ما صندوق ذخیره. اهدا کنندگان ما را گام به گام تا” Abernathy گفت. “اما از آن خواهد شد یک چالش بزرگ برای ما است.”

در چهارشنبه مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاری کاهش داد و کل بخش آموزش عالی از پایدار به منفی است.

“فقط بیش از 30 درصد از دانشگاه های دولتی و نزدیک به 30 درصد از دانشگاه های خصوصی در حال حاضر در حال اجرا عامل کسری بودجه” سرویس نوشت و در آن هدایت است. کمی بیش از 5 درصد از کالج های خصوصی در سراسر کشور باید 90 روز یا بیشتر از پول نقد در دست به جذب هر کوتاه مدت زیان مودی گفت.

“در حالی که دانشگاه های دولتی را مشابه تنش به افراد کسانی هستند که به طور قابل توجهی در مبارزه بهره مندی از پتانسیل حمایت دولت” مودی نوشت. “دانشگاه های خصوصی را ندارند این لایه اضافی نظارت, پشتیبانی و یا بالقوه (نقدی) تزریق.”

در علاوه بر این به ضرر و زیان در پول در آینده از مسکن مودی گفت: دانشگاه ها نیز نیاز به صرف بیشتر در مورد آموزش آنلاین و مدیریت اضطراری. آنها همچنین از دست دادن پول از لغو مطالعه-برنامه های خارج از کشور andathletic حوادث.

اضافه کردن ضرر و زیان در سرمایه گذاری و سرمایه گذاری درآمد و دانشگاه ها می تواند در مواجهه با یک بحران در چند ماه آینده.

“من فکر می کنم کالج ها در حال کامل کردن حالت اضطراری گفت:” رابرت Kelchen بالاتر آموزش و پرورش استاد امور مالی در دانشگاه سیتون هال. “آنها در حال تصمیم گیری و تلاش برای حفظ منابع برای تصمیم گیری های مهم است که باید از پایین راه است.”

تصمیم گیری, تصمیم گیری, تصمیم گیری

تیم گیبسون درک تصمیم گیری تحت فشار است. به عنوان یک خلبان نیروی هوایی که گل رز در صفوف خود را تا زمان بازنشستگی به عنوان یک ستاره به طور کلی گیبسون آموخته OODA (مشاهده-شرق-تصمیم گیری-قانون) حلقه فرایند تصمیم گیری است.

این یک فرایند او را درگیر در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور از 500 دانشجو در کالج کینگ در منطقه مالی شهر نیویورک.

“شما می خواهید به واقعا سریع OODA حلقه,” او گفت: چیزی که قرار داده شده است به آزمون در این بحران است. کالج اصلی طرح بود به شکستن بهار به عنوان برنامه ریزی شده در این هفته و سپس شروع به آموزش آنلاین. دانش آموزان در کالج کینگ در آپارتمان زندگی می کنند کالج اجاره در نیویورک و سپس sublets به آنها. اما که تا به حال به تغییر. بنابراین مدرسه رفت و آنلاین مارس 11, دادن یک زن و شوهر از روز آموزش آنلاین قبل از شکستن. سپس ارومیه می تواند با استفاده از شکستن به نیشگون گرفتن و کشیدن کلاس های خود را بر اساس آنچه که اتفاق افتاده است و کسانی که در چند روز اول.

“ما در حال تلاش برای فکر می کنم از طریق تمام مناطق و ببینید چه چیزی باید تنظیم” گیبسون گفت. این سخت است چون همه چیز در هوا.

در وهیتن کالج هنرهای لیبرال مدرسه بیش از 2000 دانش آموزان در منطقه شیکاگو تصمیم گیری شده اند در آینده به سمت چپ و راست.

“این بسیار سیال” رئیس جمهور فیلیپ Ryken گفت. “این را لمس در هر منطقه از محوطه دانشگاه.”

کوچک هنرهای لیبرال مدارس تا حد زیادی مسکونی مدارس با داشتن بیش از 90 درصد از دانش آموزان خود را به زندگی در محوطه دانشگاه. بنابراین رئیس جمهور تا به حال به اندیشیدن ایمنی می تواند از آنها محافظت دانشجويان بهداشت بهتر در محوطه دانشگاه و یا با ارسال آنها را به خانه? و هنگامی که آنها تصمیم به اقامت سالن به همه اما کسانی که تا به حال در هیچ جای دیگری برای رفتن دانشجویان بین المللی و یا دیگران با هیچ خانه دائمی دیگر از مدرسه آنها تا به حال به تصمیم می گیرید که آیا به موضوع بازپرداخت.

“ما احساس کردیم که در همه انصاف است که اگر دانشجويان نبودند با ما زندگی می کنند و ناهار خوری با ما آن را حق به حفظ آن درآمد” Ryken گفت. “کل این وضعیت در حال رفتن به بسیار پر هزینه است. این است که رفتن به بسیار چالش برانگیز است.”

زمان تصمیم گیری برای رفتن آنلاین و مسکونی سالن و حرکت در بین, تا به حال به دقت انجام می شود.

“اگر شما آن را بیش از حد به زودی شما از دست دادن اعتبار” گفت: Calvin رئيس دانشگاه Michael Le Roy. کالوین در Grand Rapids, Michigan در حدود 3,600 دانش آموزان است. “بیش از حد به آرامی و شما آماده هستند.”

در دراز مدت تاثیر

سنگ بنای دانشگاه خصوصی Grand Rapids, کالج حدود 1200 نفر از دانشجويان کارشناسی و 2,200 مجموع دانش آموزان از جمله آموزش و پرورش و حوزه علمیه قرار است به دیدار روز مدت کوتاهی برای دبیرستان juniors شروع کالج روند. به جای پذیرش مشاوران در حال انجام یک تماس ویدیویی با دانش آموزان آینده نگر.

در میان چیزهایی که به طور معمول نشان داده در چنین بازديد چه یک مدرسه کوچک به ارمغان می آورد به جدول.

“زیبایی یک مدرسه کوچک است آن مربی روابط میان استادان و دانشجویان گفت:” باب گونی, مدرسه, معاون رئیس جمهور برای پیشرفت است. “که واقعا مشخصه از مکان هایی مانند سنگ بنای.”

“ما واقعا در حال پایین آمدن از خانه کشش در حال حاضر برای استخدام روند. اکثر (دبیرستان) سالمندان در حال حاضر بازدید, اما آنها ممکن است می خواهم به دوباره برای یک مطلب مراجعه کنید. (دبیرستان) juniors می آیند. ما لذت بردن از این فرصت را به آنها را در دانشگاه ما, اما ما نمی توانیم. ما هنوز ما پذیرش کارکنان مشغول به کار است.”

اما رئیس جمهور اعتراف آنها نمی دانند که چه چیزی در حال آمدن است.

“این هنوز هم یک حدس بزنید چه اتفاقی می افتد,” Le Roy, Calvin رئیس جمهور گفت:. “آنچه زیان کار وجود خواهد داشت ؟ خواهد شد دانش آموزان و خانواده آنها قادر به پرداخت شهریه? ما بسیار نگران چه این به این معنی در مورد ثبت نام در آینده است.

“ما باید ذخایر کافی اما (Calvin) می تواند به خوبی نگاه های مختلف در آینده است. ما می تواند به مقیاس. اگر درآمد پایین ما می رویم به آن را تنظیم. ما فقط نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

فرصت ؟

یک بیماری همه گیر نبود در متی Scogin طرح برای سال اول خود را به عنوان رئیس جمهور از امید کالج, که در آن او شده بود و بعد از یک عضو هیئت مدیره.

Scogin در حال برنامه ریزی برای استفاده از سال اول خود را به عنوان یک دانشگاه مدیر — به شیرجه رفتن عمیق به امید یک مدرسه در حدود 3000 در هلند در غرب میشیگان.

اما Scogin که مشغول به کار در وزارت خزانه داری ایالات متحده و بازار بورس نیویورک در طول رکود بزرگ و پیامدهای آن گفت: او را خوش بینانه در مورد آنچه پیش رو است.

“آن بوده است اما من احساس می کنم حتی بیشتر از آن است که به نام خدا من به این” Scogin گفت. امیدوارم که ریشه در کلیسای اصلاح شده از امریکا. “احمقانه ترین بخش بوده و با عدم قطعیت است. ناشناخته پرسش و پاسخ.”

مانند دیگر کوچک, کالج, امیدوارم که هرگز انجام می شود تحویل از راه دور آموزش.

“ما در حال رفتن به یاد بگیرند که بسیاری از این” Scogin گفت.

وجود خواهد داشت مالی درد. به نرم افزار-دارای اعتباری به دانشجویان پرداخت می شود که برای وعده های غذایی و اقامت سالن اما نیست زندگی است رفتن به هزینه امیدوارم که میلیون ها دلار Scogin گفت.

“وجود دارد هیچ شک ما را به یک ضربه قابل توجهی به بودجه. ما نمی دانیم چقدر است. ما نمی دانیم که در چه زمینه ما را از دست بدهند ، ما تضمین کامل پرداخت برای همه, حتی اگر آنها را مجبور به کاهش ساعت.

“خبر خوب این است که ما یک مقدار زیادی یاد بگیرند. من شده است با تمرکز دانشگاه ما در آینده از یادگیری آینده از محل کار و آینده آموزش عالی است. من بسیار هیجان زده هستم با فرصت برای یادگیری در مورد هر یک از این مناطق است.

“وجود دارد رفتن به مشکلات است. من می خواهم ما را به مردم امید.”

دنبال دیوید جسی در توییتر: @reporterdavidj

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat