کسب و کار کوچک امداد معامله ‘بستن’, Walmart کارکنان به پوشیدن ماسک صورت ‘آخرین رقص’: 5 چیزهایی که می دانیم دوشنبه

Mnuchin می گوید توافق “بسیار نزدیک” در میلیاردها بیشتر برای وام کسب و کار کوچک

یک معامله در یک اورژانس $300 میلیارد بسته امداد برای کسب و کارهای کوچک می تواند مورد تایید سنا در روز دوشنبه با توجه به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin. پول خواهد دوباره پر کردن یک وام کسب و کار کوچک برنامه که در حال حاضر تخلیه اولیه $350 میلیارد دلار در کمتر از دو هفته در میان اقتصادی shutdown ناشی از کوروناویروس. این معامله شامل 300 میلیارد دلار در بودجه جدید برای کسب و کارهای کوچک به پرداخت کارکنان خود را 75 میلیارد دلار برای کمک به غرق بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای افزایش ظرفیت برای تست ویروس.

  • PPP وام طرح توجیهی ظروف سرباز یا مسافر تا کنون برای کسب و کارهای کوچک سوار coronavirus بحران است.

خارج شده و به نیاز تمام کارکنان پوشیدن ماسک صورت

خارج شده و باشگاه سام نیاز کارکنان به پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت شروع دوشنبه برای جلوگیری از گسترش coronavirus. خریداران نیز تشویق به پوشیدن ماسک صورت به عنوان بخشی از خرده فروشان’ به روز شده COVID-19 پاسخ. در اوایل ماه آوریل بهداشت و مقامات دولتی به روز رسانی توصیه در صورت پوشش و شروع به پرسیدن همه مردم به پوشیدن پارچه ماسک در اماکن عمومی مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. تعداد فزاینده ای از کشورها و شهرهای گرفت و توصیه های بیشتر و نیاز مصرف کنندگان به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها و کسب و کارهای دیگر.

  • باید خریداران ملزم به پوشیدن ماسک صورت? می توانید بچه ها رفتن به فروشگاه ؟ COVID-19 به ارمغان می آورد تغییرات گسترده.
  • که در آن به خرید خانه ماسک صورت: 9 خرده فروش پارچه ماسک های صورت هستند که ارزش خرید.

“آخرین رقص’: پیوستن به این حزب پس از

“آخرین رقص” 10-بخش مجموعه مستند chronicling مایکل جردن و شیکاگو بولز به عنوان آنها به دنبال ششمین و آخرین عنوان از سلسله در 1997-98, لگد یکشنبه شب با دو قسمت و در سمت چپ آن هر کس صحبت کردن. برای روکش کردن آنچه که ما تماشا, USA TODAY Sports’ مکنزی ماهی قزل آلا خواهد پیوست جمعه سابق NBA All-Star B. J. آرمسترانگ که برای خریداران از 1989-1995 برنده سه عنوان در کنار اردن. آرمسترانگ خواهد قرض دادن بینش به “خود Airness” و پاسخ به برخی از شنونده سوال در مورد M. J. و گاو زیر قسمت جدید که میله میله به اجرا تا زمانی که ممکن است 17. سازمان دیده بان “پس از حزب” دوشنبه ها زندگی می کنند در ظهر و همکاران در ایالات متحده آمریکا امروز ورزش حساب توییتر و یوتیوب و صفحه.

  • بالا takeaways از اولین قسمت از مایکل جردن مستند.
  • “آخرین رقص’: Michael Jordan خطاب بار او راه می رفت از مواد مخدر سوخت شیکاگو بولز حزب به عنوان یک تازه کار.

دوشس Meghan reunites با Hubb جامعه آشپزخانه در میان coronavirus

دوشس مگان در حال کار با یک گروه از زنان در لندن به تغذیه خانواده های نیازمند در طول coronavirus بیماری همه گیر. در Meghan را درخواست Hubb جامعه آشپزخانه خواهد ساخت و ارائه 250-300 وعده های غذایی سه بار در هفته شروع دوشنبه. در سال 2018 مگان کمک زنان از گروه های ایجاد شده را به وعده های غذایی پس از اینکه به وسیلۀ مرگبار Grenfell برج بلوک آپارتمان آتش در ژوئن 2017 — راه اندازی “با هم: جامعه ما آشپزی” که سهام بیش از 50 دستور العمل های. دوشس ساخته شده است چندین بار به Hubb جامعه آشپزخانه پس از آن.

  • شاهزاده هری زوم چت با خانواده و داوطلبان با دوشس Meghan در لا در میان coronavirus.

“دوشنبه با میشل’: میشل اوباما به ارمغان می آورد زمان داستان برای کودکان و نوجوانان در قرنطینه

کنار جیمی فالون و بتی سفید: میشل اوباما آوردن خود را با نام تجاری از قصه گویی به ملت ما کودکان شروع دوشنبه. در حالی که خانواده ها همچنان در coronavirus قرنطینه آنها می توانید برنامه را برای یک لحظه از مهلت با “روزهای دوشنبه با میشل.” ابتدا در ظهر و همکاران و در ادامه هر یک شنبه از طریق مارس 11, بانوی اول سابق و نویسنده پرفروش را بخوانید از کلاسیک کتاب های کودکان از جمله این عناوین به عنوان “Gruffalo” جولیا دونالدسون و “کاترپیلار بسیار گرسنه” توسط اریک کارل. هر خواندن خواهد بود بصورت زنده در PBS’ کودکان و نوجوانان Facebook صفحه و کانال یوتیوب و همچنین Penguin Random House را در Facebook صفحه.

  • بهار خواندن راهنمای: 20 کتاب جدید به عنوان خوانده شده در حالی که اجتماعی فاصله.
  • 100, همه چیز برای انجام در حالی که در داخل با توجه به یک بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>