کسب و کار کوچک لایحه ماسک در نیویورک Facebook را در آغوش واکنش: 5 چیزهایی که می دانیم جمعه

کنگره حزب برای نجات کسب و کار کوچک طرح محرک اقتصادی

رهبران کنگره به نظر می رسد مجموعه ای برای کار از طریق پنج شنبه به نجات یک محرک برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک است توسط بیماری همه گیر کوروناویروس. یکی از آنها خانه رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md., امیدوار است یک معامله می تواند به زودی ساخته شده اما “من نمی تواند تضمین نماید که ما می توانیم به یک توافق است که ما می تواند با عبور جمعه,” او گفت:. برنامه آینده است تا در هوا. در حدود 90 ٪ از $349 میلیارد کنار گذاشته برای چک حفاظت از برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کار مبارزه پرداخت کارکنان اختصاص داده شده بود که از اواسط هفته.

 • بیش از 14 سال’ ارزش وام در کمتر از 14 روز
 • دیدگاه متفاوت: به عنوان برگ برنده دولت میاد برنامه امداد و وام دهندگان کسب و کارهای کوچک انتقاد از تاخیر
 • ‘سیاسی کاری’: دموکرات بلوک $250ب افزایش برای کسب و کارهای کوچک گفت: کمک های مورد نیاز برای بیمارستان و اولویت های دیگر

نیویورکی باید پوشیدن ماسک یا پوشش صورت در عمومی

شروع جمعه نیویورکی که نمی تواند حفظ فاصله اجتماعی از دیگران باید پوشیدن یک ماسک صورت در حالی که ساکنان مریلند باید به صورت پوشش قبل از رفتن به هر فروشگاه خرده فروشی آغاز روز شنبه. اما تعدادی از کشورها و شهرهای در حال حاضر شده است که نیاز به ماسک برای چند روز یا چند هفته. نیوجرسی با صدور یک قانون مشابه هفته گذشته است. و لس آنجلس نیز موظف است که خریداران و کارگران سایش پوشش صورت در طول “ضروری خرید.” هر چند وجود دارد در سراسر کشور دستور به پوشیدن ماسک رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو هفته پیش اعلام کرد CDC توصیه که مردم حداقل با استفاده از یک پارچه ساده صورت پوشش زمانی که آنها در فضاهای عمومی.

 • چگونه خود را, ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.
 • خود را coronavirus سوالات پاسخ داده شده: چگونه می توانم ضد عفونی کردن صورت ،
 • جدید ما عادی است ؟ یک کلاس جنگ ؟ یک قدرت جهانی تغییر ؟ یک جهان جدا شده? چگونه کارشناسان آینده پس از coronavirus.

نیاز به یک آغوش? Facebook جدید, واکنش, که برای

هفتم Facebook واکنش – در علاوه بر این به مانند قلب, LOL, وای غمگین و عصبانی بود و در حال حاضر در حال کاوش در این سال است. سپس coronavirus همه گیر رخ داده و رسانه های اجتماعی تبدیل شد و حتی حیاتی تر راه برای اتصال در اجتماعی فاصله. در پاسخ Facebook و آن برنامه پیام رسانی و مسنجر نورد جدید در واکنش به ابراز مراقبت و شفقت این شرکت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز به طور انحصاری است. جدید هفتم واکنش – یک شکلک بغل کردن یک قلب در نظر گرفته شده است به عنوان مختصر برای نشان دادن همبستگی و حمایت از اظهارنظر در زمانی که یک به روز رسانی وضعیت, پیام, عکس یا تصویری در طول coronavirus بحران Fidji سیم, سر, از Facebook app گفت. در مسنجر کاربران قادر خواهد بود به ضامن به یک ارتعاشی قلب “برای زمانی که به طور منظم قلب را احساس نمی کند مانند به اندازه کافی” سیم گفت. Facebook تصمیم به انصراف با پژوهش در آن انجام شده که با اضافه کردن واکنش های دیگر و برنامه به رول کردن واکنش جمعه بر رسول و هفته آینده در Facebook, Simo گفت.

 • نیاز به در آغوش گرفتن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? Facebook جدید, احساس خوب, واکنش, که برای
 • پیام ها: Facebook برای هشدار دادن به کاربران که ‘ها’ coronavirus اطلاعات غلط مضر در شبکه های اجتماعی
 • Facebook مبارزه COVID-19 اطلاعات غلط: شبکه های اجتماعی پست حقایق از کارشناسان بهداشت و درمان در صدر اخبار

WNBA پیش نویس طول می کشد در مرکز صحنه و نیویورک و دالاس در ساعت

روز جمعه WNBA است “این فرصت را به خود ورزش چشم انداز” با سالانه خود را از پیش نویس است. WNBA کمیسر کتی Engelbert اعلام خواهد شد پیش نویس میدارد live on ESPN آغاز و در 7 p. m. ET جمعه با چشم انداز بالا گرفتن بخشی از راه دور با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. نیویورک آزادی را از شماره 1 به طور کلی برای اولین بار و انتظار می رود به انتخاب اورگان سابرینا Ionescu که بسته کالج خود را حرفه ای به عنوان NCAA تنها عضو از 2000 نقطه 1,000-کمک و 1000-واکنش باشگاه. آزادی نیز باید بیشتر از دور اول انتخاب – شماره 9 و شماره 12. دالاس بال باید سه نفر از هفت انتخاب – تراکم No. 2, شماره 5 و شماره 7. بال جمهور و مدیر عامل گرگ Bibb روز دوشنبه گفت: تیم خود شده است و ساختمان نسبت به سال 2020 پیش نویس “برای بخشی بهتر از دو سال” انباشت انتخاب با یک چشم و در این کلاس. متاسفانه WNBA فصل بود که مجموعه ای برای شروع 15 مه به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر.

 • سابرینا Ionescu: به احتمال زیاد شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب آماده است برای او ستاره به درخشش در WNBA
 • معامله بزرگ: آزادی تجارت Tina Charles به واشنگتن عرفا در سه تیم مقابله
 • هیچ جدول زمانی: WNBA به تعویق انداختن شروع سال 2020 فصل با توجه به کروناویروس

سلام دکمه صفحه اصلی: آیفون جدید در دسترس برای قبل از سفارش

یک جیب پسند جانشین آیفون SE — اپل مقرون به صرفه ترین گوشی های هوشمند گزینه در دسترس برای قبل از سفارش شروع جمعه در apple.com و اپل فروشگاه app. آخرین SE به نظر می رسد بسیاری مانند آی فون 8 و اصلی SE. آن را بسیار قابل مشاهده شکاف یک دوربین جلو و یک اسکنر اثر انگشت شناخته شده به عنوان Touch ID به جای چهره ID. این بدان معناست که: معشوق دکمه صفحه اصلی بازگشته است. 4.7 اینچ صفحه نمایش گوشی همچنین دارای یک دوربین بهتر و سریع تر ریزتراشه. قیمت شروع در $399. نمایندگیهای مجاز و انتخاب حامل در واقع شروع به فروش آن در آوریل 24.

 • 20 نکته برای اینکه شما سقوط در عشق با آی فون خود را
 • گوشی های ارزان راهنمای: چه 399 $و کمتر به شما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>