خواب 5-year-old boy یافت امن پس از مادر ماشین به سرقت رفته بود

5-year-old boy — گرفته شده صبح روز یکشنبه هنگامی که ماشین او شد در خواب به سرقت رفته بود — نشد امن پس از شش ساعت جستجو در جنوب غربی هوستون به گفته مقامات.

خوب سامری جاسوسی پسر جوان در, روشن, زرد پیراهن حدود 12:30 p. m. در نزدیکی خود را از خودرو به سرقت رفته در حدود نیم مایل از چک-تجاری کسب و کار در 11400 بلوک شرق آزادراه که در آن به گفته پلیس مظنون به ماشین دزد او را گرفت.

کودک, ریچارد Banahene بود سرگردان در اطراف خودرو گفت: کارلوس مارکز بود که آگاه از کهربا هشدار زمانی که او کشف پسر. مظنون شدند و هیچ جا در چشم.

“او نگاه نگران” مارکز گفت. “من به او گفتم ‘داخل ماشین. من قصد دارم به شما برخی از کمک.'”

کودک, مادر,,, Ritah Namusubo, 33, صبح را صرف قدم زدن یک پارکینگ با 1 سال انتظار برای محققان به غربال کردن از طریق فیلم های نظارت و پیدا کردن او فرزند ارشد. او تا به حال ریچارد با او پس از یک شیفت 12 ساعته و او متوقف شده توسط کسب و کار حدود 7:30 صبح در راه خانه خود را.

ریچارد خواب بود و او نگه داشته در حال اجرا ماشین به دلیل آن بود سرد, او گفت:.

“من نمی خواهم به نوبه خود گرما خاموش” Namusubo گفت.

پلیس تا به حال مشکلات پیدا کردن فیلم های نظارت از آدم ربایی است. برخی از دوربین های دیجیتال شد اشاره کرد و در جهت اشتباه در حالی که دیگران بودند جعلی سیستم های نظارت. تصویری از یکی دیگر از خودرو GMC Yukon شد و در نهایت در بر داشت. پلیس گفت: آن را کشیده تا در کنار Namusubo خودرو و مسافر شدم و به او گفته است.

“من نگران هستم در مورد ماشین — من فقط می خواهم او,” او گفت: در آن زمان. “برخی از رحمت و رها کردن او را.”

بیشتر جرم و جنایت: مرد تسلیم شد و پس از شلیک AR-15, barricading خود را در Alief آپارتمان

هنگامی که او در بر داشت مادر زد به پسر خود را به عنوان او نشسته در پشت یک وسیله نقلیه پلیس. او سپس طلیعه او را به آمبولانس بنابراین او می تواند به یک بیمارستان به عنوان یک احتیاط.

آن شناخته شده نیست چه زمانی کودک به حال شده است وجود دارد.

مقامات ادامه خواهد داد به دنبال دو مظنون که به سرقت خودرو و دیگر بود که رانندگی SUV.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>