سیمون Biles کارلوس کوریا و Slim Thug به نام تجاری ماکو ‘ماسک Up’ کمپین

منتشر شده

برخی از مورد علاقه خود را در هوستون مشهور در حال پیوستن به “ماسک تا امریکا” کمپین با هدف گسترش ماسک صورت استفاده ،

به تازگی هوستون شهردار سیلوستر Turner به نام سیمون Biles کارلوس کوریا و باریک بین به عنوان “ماسک کردن” کمپین سفیران در پاسخ به اجباری ماسک منظور صادر شده برای شهرستان هریس.

سخت ماسک باعث می شود هم بزنید: رسانه های اجتماعی خنده بیش از جیمز هاردن را انتخاب ماسک

شهردار Turner به نام کمپین “MaskUpHou” در رسانه های اجتماعی در حالی که دیگران به حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را با پیام خود از جمله ناسا فضانورد جسیکا Meir و هوستون راکت مربی Mike D’Antoni.

این کمپین ملی در اصل راه اندازی شده توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو. فرماندار منتشر PSA شامل مورگان فریمن و دیگر وبلاگ ترویج ماسک استفاده است.

در آگهی فریمن توضیح می دهد که دو طرف محافظ طبیعت با پوشیدن ماسک.

“هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک شما باید به من احترام بگذارند چرا که ماسک خود را محافظت نمی کند شما آن را محافظت می کند و من پوشیدن من ماسک برای محافظت از شما” فریمن می گوید.

PSA و پوستر با عبارت “ماسک کردن” شامل Biles, کوریا و باریک قاتل قرار داده شده در اطراف شهر برای ترویج این طرح است.

این مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور اولین هشت اعلانات آگاهی عامه و ویژگی های جیمی فاکس, Robert De Niro and John Leguizamo, در میان دیگران.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>