Signorelli اول امریکا پرده خانه تاتر برای HomeAid جمع آوری کمک

منتشر شده

نمایندگان از اول امریکا, خانه های یک Signorelli شرکت راه اندازی شد “ماموریت کنترل” HomeAid هوستون 14 پروژه سالانه تاتر در اخیر HomeAid جلسه هیئت مدیره. راه اندازی شد رسمی رونمایی از طراحی که ایجاد شده بود برای اولین بار امریکا به خانه ها و نیز ساخته شده توسط خود تیم. ماموریت کنترل خواهد شد بر روی صفحه نمایش در دقیقه خدمتکار پارک در طول Astros خانه ایستاده از جولای 7-29 در بخش 150. این نمایشگاه خواهد شد از ویژگی های متعدد و امکانات رفاهی است که درخواست تجدید نظر به کودکان از سنین 1 تا 100.

در دست برای راه اندازی از طراحی/ساخت تیم بودند از: کریس مورنو مدیر ساخت و ساز Homebuilding بخش; کریستن Rinewalt خرید مدیر Homebuilding بخش; Siedah Chaney, خرید هماهنگ کننده Homebuilding بخش; آنجلینا Naspretto مدیر بازاریابی Homebuilding بخش Codi اسقف junior طراح گرافیک و Sandra Ferguson, بازاریابی, مدیر Signorelli شرکت.

این تیم که توسط رهبری دیو Barnhart بدست آورد جمهور Homebuilding را بدست آورد. تیم پروژه تاتر در امریکا خانه نیز شامل مدیر عامل شرکت دنی Signorelli و Ramiro گونزالس معاون رئیس جمهور از فروش Homebuilding را بدست آورد.

“رونمایی شد یک رویداد قابل پیش بینی شده برای HomeAid هیئت مدیره و کارکنان گفت: Muska. “این یک فرصت منحصر به فرد برای این دو شرکت برای همکاری در مهم جمع آوری کمک برای HomeAid است که جمع آوری پول برای کمک به ایجاد ثبات در زندگی بی خانمان مردان و زنان و کودکان است. ما مشتاقانه منتظر به نمایشگاه موقت خانه در دقیقه, خدمتکار, پارک, تابستان امسال است.”

اول امریکا خانه پیوست HomeAid پروژه تاتر برای کمک به بالا بردن ارزش بودجه اجازه می دهد تا غیر انتفاعی برای ساخت و بازسازی پناهگاه های خود را برای بی خانمان سازمان های مراقبت است. این نمایشگاه همکاری نیز در همکاری با Houston Astros و آستروس پایه و اساس است.

“به نمایندگی از کل اول امریکا به خانه ها و Signorelli شرکت تیم ما واقعا افتخار می شده اند به عنوان سازنده منجر برای پروژه های نمایشگاه امسال گفت:” دیو Barnhart. “ما هیجان زده در مورد این سال را به فضا با مضمون طراحی است که ویژگی های قابل علاج و درمان هلندی به سبک سفینه فضایی درب و اسلاید های سرگرم کننده همراه با یک صفحه نمایش مسطح تلویزیون, سیستم بازی و بازی صندلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>