شما باید حذف Infinite? به همین دلیل برخی از کارشناسان فکر می کنم این برنامه یک تهدید حریم خصوصی

Infinite دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار. اما چینی متعلق به تصویری نرم افزار استخراج داده های خود را ؟

Infinite به نظر می رسد به گرفتن اطلاعات شخصی اگر چه بیش از Facebook با توجه به واشنگتن پست.

“در حال حاضر آن را پایین می آید به این که آیا شما ذاتا بی اعتمادی داده کاوی از چینی متعلق به شرکت بیش از داده کاوی از ایالات متحده متعلق به آنهایی که” واشنگتن پست گزارش شده است. “فقط به یاد داشته باشید: شرکت در چین احتمالا گوشی خود را, لپ تاپ و تلویزیون بیش از حد.”

حال چه اطلاعاتی از شما به اشتراک گذاشتن با Infinite? نوع داده Infinite جمع آوری شامل محتویات کامل از پیام های خصوصی شما همچنین می توانید از طریق آن برنامه های خود را در کشور محل آدرس اینترنتی و نوع دستگاه شما با استفاده از, با توجه به واشنگتن پست.

برنامه با اجازه شما نیز گزارش خود را با شتاب محل دقیق سن, تلفن, تماس با ما و دیگر شبکه های اجتماعی اتصالات.

اطلاعات مورد استفاده برای هدف قرار دادن تبلیغات و همچنین رنگ های یک عکس از “شما که هستید که دوستان و خانواده خود را می, آنچه شما مانند آنچه شما در پیدا کردن خنده دار و آنچه به شما می گویند به دوستان خود” واشنگتن پست گزارش شده است.

نگرانی های حریم خصوصی در مورد Infinite شده اند مطرح شده توسط چنین افراد برجسته به عنوان گیمر حرفه ای تایلر “نینجا” Blevins. در جولای 9, صدای جیر جیر, Blevins گفت: حذف برنامه از تمام دستگاه های خود را.

در جولای 10, آمازون خواسته کارکنان خود را از طریق ایمیل به حذف Infinite از تلفن های همراه خود را, نیویورک تایمز گزارش داد. اگر چه این شرکت بعد گفت: پیام فرستاده شد در خطا حادثه منجر به رشد سوء ظن در مورد برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>