باید مسافران خود را لغو تعطیلات به مکزیک است ؟ سفر کارشناسان بحث در مورد گزینه های.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بسیاری از آمریکایی ها برای لغو تعطیلات خود را و مقصد عروسی برنامه ریزی برای دو ماه آینده و در سمت چپ یک بلندی عدم قطعیت برای کسانی که به دنبال سفر در تابستان امسال است.

مکزیک – یکی از محبوب ترین مقصد برای گردشگران آمریکایی – می تواند آماده برای گرفتن یک ضربه بزرگ پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 19 مارس اعلام کرد که او از بسته شدن مرز ایالات متحده و مکزیک به همه غیر ضروری از جمله گردشگری از طریق مارس 20.

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز ممنوع توریست پرواز به مکزیک. اما همان روز او را تا مرز بسته شدن اعلام وزارت امور خارجه صادر مشاوره سفر اصرار آمریکایی ها به سفر خارج از کشور.

مکزیک مقصد گردشگران آمریکایی, با توجه به U. s. Department of Commerce ملی دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری. در سال 2019 برخی از 32.3 میلیون شهروندان ایالات متحده در سفر خود به مکزیک NTTO گزارش شده است. محبوب ترین شهرستانها عبارتند از کانکون, پلایا دل کارمن و کبو سن لوکاس.

در حال حاضر که مرز بسته است و ایالات متحده آمریکا امروز درخواست آژانس های مسافرتی برای کمک به مسافران توصیه در مورد اینکه آیا آنها باید لغو و آنچه در آن ممکن است هزینه آنها.

آنچه که باید یک مسافر قصد سفر به مکزیک در ماه آینده انجام دهید ؟

جنیفر Doncsecz رئیس جمهور VIP تعطیلات, Inc. در بیت لحم پنسیلوانیا است که در میان آژانس های مسافرتی تکاپوی برنامه ریزی مجدد خود بهار تعطیلات به مکزیک برای تابستان و پاییز. او می گوید: یک نوار زیادی از مشتریان خود را در حال حاضر رزرو برای رفتن به مکزیک و یا کشورهای دیگر در ماه ژوئن.

او هشدار مسافران به تحقیق لغو سیاست های قبل از درخواست بازپرداخت را انجام دهید تا مبادا آنها از دست دادن بخشی از این مبلغ برای هزینه های لغو. همچنین برخی از هتل ها در حال ارائه نشده بازپرداخت در همه معنی سفر را می توان از دست دادن کامل اگر شما انتخاب می کنید به reschedule سفر.

بدون مجازات ؟ هتل های زنجیره ای متفاوت در هزینه لغو سیاست های اطراف coronavirus

Doncsecz توصیه می کند که مسافران rebook سفرهای خود را برای بعد از آن در سال. که راه مسافر تمام باقی می ماند و صنعت گردشگری را از دست نمی پول در طول این زمان.

“نگه می دارد که آن شخص دیگر را در هتل به شما این تعطیلات به شما می خواستم و آن را نگه می دارد اقتصاد در چرخه” Doncsecz می گوید. “بدترین ما می توانید انجام دهید این است که انصراف و دریافت پول ما برگشت و سفر نیست.”

برخی از هتل ها نیز ممکن است ارائه نرخ های پایین تر ارتقاء اتاق و تخفیف فوق العاده برای مسافران که بلافاصله rebook, Doncsecz می افزاید.

هایت Ziva که استراحتگاه در کانکون, Los Cabos و پورتو به Vallarta, در حال حاضر, ارائه, ارتقاء اتاق بدون هیچ هزینه اضافی هنگامی که مهمانان rebook اقامت خود را, او گفت:.

اگر کسی پول برای یک سفر برنامه ریزی شده است بین اواخر ماه مه و اوت ؟

Tammy Levent مدیر عامل شرکت نخبگان سفر در پالم هاربر, فلوریدا,توصیه گردشگران با سفر تابستانی رزرو به نگه بر لغو و یا rebooking در حال حاضر. اگر همه گیر بدتر هواپیمایی می تواند لغو پرواز و یا رفت و آمد مکرر می تواند به این معنی که مسافر است بیشتر احتمال دارد به بازپرداخت کامل.

نمی خواهم به پرواز در coronavirus بحران ؟ عجله نکنید برای صرفنظر کردن که بلیط. اینجا چرا

Levent همچنین نشان می دهد که مردم در سفر برنامه های پرداخت برای یک درخواست مهلت فرمت.

“بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در حال حاضر و مه” Levent گفت. “مردم ناجور راه قبل از موعد مقرر. من فقط صبر کنید و ببینید.”

هنوز در تلاش برای تغییر و یا لغو پرواز خود را در میان coronavirus بحران ؟ 4 (جدید) چیزهایی که می دانیم

چرا همه هتل ها ارائه اتوماتیک بازپرداخت با توجه به گسترش coronavirus?

بسیاری از هتل ها و استراحتگاه مشاهده coronavirus به عنوان یک عمل از طبیعت شبیه به یک طوفان که نمی توان آنها را پاسخگو Doncsecz می گوید. و در اکثر موارد بیمه سفر را پوشش نمی دهد یک بیماری همه گیر.

هتل ها و استراحتگاه نیز ایستاده به از دست دادن مقدار زیادی از پول اگر آنها بازپرداخت هر مشتری. بسیاری از آنها در حال حاضر در معرض خطر بسته شدن اگر ویروس مرگبار همچنان به نیروی محدودیت های مسافرتی.

“اقتصاد ما نیازهای مردم را نمی شود می ترسم” Doncsecz می گوید. “اگر ما (صنعت گردشگری) سخت ترین آمار جهانی در حال رفتن به یک بحران بیکاری.”

بیمه مسافرتی و coronavirus: آنچه که آن را پوشش می دهد – و آنچه در آن نمی

چه شده است این تاثیر در مقصد عروسی ؟

Doncsecz که دارای تخصص در مراسم عروسی مقصد می گوید: اکثر عروس با مقصد عروسی در مکزیک و کارائیب در حال به تعویق انداختن آنها را برای بعد از آن در سال مانند ماه ژوئیه یا اوت یا حتی 2021.

او می گوید: بزرگترین مشکل با rebooking است که برخی از مهمانان قادر به تاریخ جدید است. و از آنجا که اکثر مقصد سالن های عروسی نیاز به گروه قرارداد مهمانان نمی ممکن است قادر به لغو فردی خود را رزرو.

در این مورد مهمان هم می توانید انتقال رزرو خود را به شخص دیگری و یا دریافت اعتبار برای ماندن در تاریخ دیگر او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>