تیراندازی برگ مرد مرده در وست هوستون مرکز نوار

پلیس در حال بررسی یک تیراندازی مرگبار صبح جمعه در وست هوستون مرکز نوار پارکینگ.

دو مرد در یک سفید نیسان و دیگر در یک خاکستری نیسان پارک شده بودند در کنار یکدیگر در پشت مرکز خرید پارکینگ در 9800 جلوگیری از Beechnut. شاهدان گفت: کارآگاهان که این دو شروع به تیراندازی در هر یک از دیگر در اطراف 9:30 صبح با توجه به هوستون اداره پلیس گروهبان. متی بردی.

خانه در آتش: 2 بستری پس از آتش سوزی خانه در N. هوستون

راننده این نیسان که مرگباری زخمی شد شروع به درایو دور اما سقوط کرد یک محموله ون حدود 200 پا از نقطه پارکینگ خود را. امدادگران تلفظ او را مرده در ماشین خود را.

راننده خاکستری نیسان فرار جنوبی در باشگاه نهر درایو بردی گفت. معلوم نیست در صورتی که فرد زخمی شده بود در میان تیراندازی.

کارآگاهان به دنبال در نزدیکی نظارت تصویری برای سرنخ ها و صحبت با چند تن از شاهدان بردی قرار گفت. آنچه که منجر به تیراندازی شد و بلافاصله روشن نیست.

فرزند شات: 7-ساله به ضرب گلوله در طول سرقت در نزدیکی فرودگاه سرگرمی

هر کسی با اطلاعات خواست به تماس هوستون Crime Stoppers در 713-222-راهنمایی (8477) و یا HPD قتل تقسیم در 713-308-3600.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>