کلانتر: فرد مسلح به ضرب گلوله فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی در نقطه ای خالی محدوده

استوارت, Fla. – اختلاف بر سر پول بدهکار به یک راننده کامیون به نظر می رسد که قبل از تیراندازی مرگبار یک فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی در اوایل این ماه در بین 95, مقامات روز جمعه گفت.

با توجه به Martin County Sheriff ویلیام اسنایدر, Franklin, نی III, 30, از پالم بای شات سپاهی یوسف بولاک, 42, در سر, در نقطه ای خالی محدوده به عنوان بولاک نشسته در ماشین گشت در بزرگراه بین ایالتی در نزدیکی پالم سیتی.

نی سپس اخراج حداقل دو دور در خارج از وظیفه ریویرا بیچ کارآگاه پلیس که متوقف شده بود در این صحنه در حالی که در راه خود را به کار می کنند. کارآگاه به آتش زخمی نی در قفسه سینه. نی سپس شات خود را در سر.

“که (قفسه سینه) زخم را در نهایت ثابت شده کشنده اما این دور به پایان رسید که نی زندگی در واقع خود وارد” اسنایدر گفت.

کلانتر مقامات نشان داد که 20 دقیقه بازسازی وقایع اطراف Feb. 5 عکسبرداری از بولاک 19 سال کهنه با استفاده از 911 ضبط و داش دوربین و هلیکوپتر فیلم.

بولاک متوقف به کمک نی حدود 9:09 a. m., اما آن را به نظر می رسد نی نمی نیاز به کمک دارید تا بولاک راندند.

“برخی از ما تحقیقات ما را با این تصور که او تا به حال شاید اجرا از گاز” اسنایدر گفت.

نی خودرو به پایان رسید تا در مرکز چمنی ميانه.

حدود یک ساعت بعد رانندگان دیدم خودرو وجود دارد و فکر وجود داشته است یک حادثه به نام 911.

“سپاهی بولاک می گوید: نه خراب کردن. من می دانم آنچه که او می رود به جایی که او می یابد که وسیله نقلیه را در gulley و در حال حاضر درخواست یک کامیون یدک کش” اسنایدر گفت. “او نمی تواند آن را ترک کردن در آن وجود دارد.”

بولاک به نام برای کامیون یدک کش و باقی مانده در صحنه در ماشین گشت در حالی که راننده کامیون کمک نی.

حمله مرگبار: فلوریدا سپاهی به ضرب گلوله در حالی که کمک به رانندگان در I-95

اسنایدر گفت: راننده نشان داد نی تا به حال هیچ پول برای پرداخت دو اما “از آنجا که آنها در حال حاضر قرار داده و قلاب را در آن کشیده و آن را تا آن پول بدهکار بنابراین اختلاف وجود دارد.”

نی می خواست وسیله نقلیه خود بازگشت اما دو شرکت نخواهد انتشار آن را تا پرداخت ارائه شد.

“در برخی از نقطه نی پیاده روی به دور از کامیون راننده کامیون را می بیند او را انجام دهید که … و فکر می کند که او را در راه رفتن به سپاهی می گویند من آن را کردم کار می کرد و یا هر” اسنایدر گفت.

دو راننده کامیون و به دنبال ایستاده بود وجود دارد هنگامی که تیراندازی رخ داده است.

بولاک نشسته بود در ماشین خود کار بر روی کاغذ بازی اسنایدر گفت.

“هیچ نشانه ای وجود دارد که سپاهی بولاک دیدم چه بود و یا می تواند در هر راه مانع آن” اسنایدر گفت.

با توجه به سوابق منتشر شده توسط کلانتر, دیگر شاهد گفت: نمایندگان دو کامیون راننده زد و نی بود با هدف تفنگ در او را و را او را به ضرب گلوله در پشت اما تفنگ ماجرا.

ریویرا بیچ کارآگاه پلیس Jemel سرفصل بود که رانندگی در آن زمان متوجه چیزی مشکوک در نزدیکی بولاک گشت خودرو و تبدیل به اطراف در ميانه و به عقب راند.

او و “درگیر موضوع” اسنایدر گفت.

“کارآگاه سرفصل’ قابل توجیه اقدامات بدون شک مانع خشونت بیشتر و در یک رویارویی مسلحانه بین پاسخ Martin County نمایندگان و نی” اسنایدر گفت.

با توجه به کلانتر, پرونده یک روز قبل از برخورد مرگبار نی بود که متهم به سرقت یک $1,000 آویز طلا با نوک الماس به شکل عیسی مسیح است. سوابق نشان می دهد یک گلوله رفت و از طریق آویز زمانی که سرفصل شات نی.

اسنایدر گفت: او را باور نمی کند سرقت مربوط به تیراندازی.

کمک: آسوشیتد پرس. دنبال سارا مارینو در توییتر: @saradmarino. دنبال خواهد Greenlee در توییتر: @OffTheBeatTweet

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>