‘او همه چیز من’: جزئیات شوهر یادبود کندی بفرست و 8 ساله پسر

مدت کوتاهی پس از آن ظهور در اواخر جمعه که Maeve کندی تاونسند McKean, 40 و McKean 8 ساله پسر جدعون جوزف کندی McKean شد دیشب پس از مریلند قایق رانی تصادف McKean شوهر ارائه یک حرکت ادای احترام به همسر و فرزند خود را در رسانه های اجتماعی.

Maeve McKean نوه رابرت اف کندی ، grandniece سابق رئیس جمهور جان اف کندی و دختر سابق مریلند معاون فرماندار کاتلین کندی Townsend, Robert F. Kennedy را فرزند ارشد.

کاتلین کندی تاونسند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای که یک ماموریت برای نجات دو نفر از نجات به “بازیابی” تا پایان جمعه. “قلب ما شکسته و در عین حال ما باید سعی کنید به احضار به لطف خدا و آنچه قدرت داریم به افتخار امید و انرژی و شور و شوق است که Maeve و گیدئون مندرج به جهان است,” او گفت:.

“او همه چیز من” McKean واشنگتن وکیل حقوق بشر دیوید McKean گفت: در حالی که یاد همسر و پسرش در Facebook شب جمعه است. در یک پست طولانی او ابتدا توضیح داد که چه او می دانست که از این حادثه.

ماموریت نجات به نام خاموش: رابرت اف کندی نوه و پسرش در حال دیشب پس از یک حادثه قایقرانی

“من نوشتن در اینجا به آدرس مردم بی شماری که دوست داشتم همسر من, Maeve و من پسر جدعون. به عنوان بسیاری از شما را دیده اند آنها رفت و گم شده در خلیج چساپیک دیروز بعد از ظهر” نوشته دیوید McKean on Facebook.

او ادامه داد: “با وجود تلاش های قهرمانانه توسط گارد ساحلی و بسیاری از دولت و مقامات محلی تصمیم در حال حاضر ساخته شده است به حالت تعلیق فعال نجات تلاش است. جستجو آغاز شد که بعد از ظهر دیروز رفت و در طول شب و ادامه داد: همه روز امروز. آن است که در حال حاضر تیره دوباره. از آن شده است بیش از 24 ساعت و شانس آنها جان سالم به در حال غیرممکن کوچک است. روشن است که Maeve و گیدئون گذشت. جستجو برای بهبودی خود را ادامه خواهد داد و من امیدوارم که موفق خواهد بود.”

دیوید McKean گفت: coronavirus باعث شده بود که زن و شوهر به دنبال فضای بیشتر برای سه بچه خود را به بازی.

“ما خود quarantining در یک خانه خالی متعلق به Maeve مادر کاتلین در خلیج چساپیک, امید به کودکان و نوجوانان ما فضای بیشتری از ما در خانه در DC به اجرا در سراسر,” او نوشت. “گیدئون و Maeve بازی می کردند kickball کوچک و کم عمق یارو پشت خانه و یکی از آنها را لگد توپ را به آب. یارو محافظت شده است با مقدار آرامتر باد و آب از در بیشتر Chesapeake. آنها را به قایق رانی قصد به سادگی برای بازیابی توپ و به نحوی تحت فشار قرار دادند توسط باد یا جزر و مد به باز بای. حدود 30 دقیقه بعد آنها خال خال توسط یک ناظر از زمین را دیدم که آنها را دور از ساحل و به نام پلیس. پس از آن آخرین رویت آنها دیده نمی شود دوباره. گارد ساحلی بهبود خود را به قایق رانی بود که واژگون و مایل دورتر در حدود ساعت 6:30 عصر روز گذشته.”

کندی نفرین: نگاهی به چگونگی تراژدی در طول تاریخ به دنبال این خانواده برجسته

دیوید McKean خود را گسترش پست شامل یک حرکت ادای احترام به همسرش که مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل. آنها با هم مشترک گیدئون, 8, همراه با پدر, گابریلا 7 و توبی, 2.

“Maeve روشن 40 در ماه نوامبر بود و او همه چیز من,” او نوشت. “او بهترین دوست من بود و من soulmate. من در حال حاضر فکر می کردم بیش از چند بار امروز که من نیاز به یاد داشته باشید برای گفتن Maeve در مورد چیزی که اتفاق می افتد. من وحشت زده با این ایده که این را در طول زمان محو شدن. شما می توانید از گوش Maeve خنده یک بلوک دور—و او خندید زیادی است. او جادویی—با انرژی بی پایان است که او را به سمت ابداع بازی برای کودکان ما در پروژه دیگری در محل کار و یا در جامعه ما و گذراندن وقت با دوستان ما.

“وجود دارد هفته هنگامی که ما تا به حال مردم به خانه ما که اغلب کودکان و نوجوانان ما خواهد بود اشتباه گرفته شود که ما فقط با داشتن شام به عنوان یک خانواده است. Maeve پس از صرف ساعت قبل از سال جدید و در آستانه برگزاری 40 نفر در خانه ما کامل با چهره ای نقاش در طول یک صلیب کشور خانه پرواز در حالی که همچنین خواندن به یکی از بچه های ما در دامان او. او پس از فرود در DC پس از 30 ساعت سفر از آسیا و سپس در زمان تاکسی مستقیم به استخر به بازی با بچه های ما. او سپاه صلح او زد ماراتن بوستون, او می دانست که چگونه rub گابریل, پاهای, زمانی که آنها تنگ و بودن در حضور او به نحوی به شما اجازه یک نسخه بهتر از خودتان است. او درخشان ترین نور من تا کنون شناخته شده است.”

دیوید McKean در ادامه با نقاشی رنگی پرتره از خود پسر جدعون که “بود 8 اما او نیز ممکن است شده اند 38,” او نوشت. “او عمیقا دلسوز کاهش به خواندن ترانه های کودکان اگر آنها شامل یک اشاره از حیوانات و یا افرادی که تحت درمان ظالمانه. او متنفر بودم اگر من تصادفا اجازه دهید یک کلمه بد ، او صرف ساعت طبقه بالا خواندن, یادگیری, همه چیز او می تواند در مورد ورزش و تلاش برای کشف رمز و راز از بازار سهام است. اما او نیز فوق العاده, اجتماعی, ورزشی و شجاع است. برای مدرسه خود را در تصویر او جمع شده بودند یک زن و شوهر از او بسیاری از دوستان در شات با او.

“او هر ورزشی او می تواند شکایت به من که حتی اگر او اغلب بازی شش روز در هفته وجود دارد هنوز هم که روز هفتم و چرا بود من امضا او را برای چیز دیگری. و او شجاع بود و منجر دوستان خود را در بازی های ایستاده تا به افرادی که به او فکر می کردم اشتباه بودند (از جمله پدر و مادر) و relishing فرصت برای رفتن در ماجراهای با دوستان و حتی کسانی که او فقط می خواهم به ملاقات. آن است که غیر ممکن است برای جمع کردن گیدئون در اینجا. من دل به حتی باید سعی کنید. من استفاده می شود به تعجب در او به عنوان یک کودک نو پا و نگران است که او بیش از حد کامل وجود داشته باشد در این جهان است. به نظر من در حال حاضر که او بود.”

او همچنین به اشتراک گذاشته شده است که خود را 7 سال پیر گابریلا “دل شکسته است اما او مرا شگفت زده می کند با بلوغ و فضل است. توبی دو و نیم بنابراین او هنوز هم معمول خود را جادویی و مسخره خود. من می دانم او به زودی شروع خواهد شد برای درخواست Maeve و جدعون. شکسته قلب من است که او نمی خواهد به آنها را به عنوان یک مادر و برادر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>