او افتخار RBG; او رفت و در راز جنگ جهانی دوم ماموریت. که دهه ها قبل از آنها پیوستند.

دو هوستون-بر اساس درخواست دادگاه قضات که ازدواج دهه پس از ملاقات در یک سال 1979 تایید شنوایی در واشنگتن تا به حال بسیاری از برس با سابقه.

در اینجا یک جدول زمانی از کلید های تاریخی لحظات در زندگی کارولین Dineen شاه — که قبلا کارولین Dineen و کارولین Dineen Randall — و توماس مارو Reavley.

1. 1945 ماموریت: Reavley در روزولت راز کاروان به یالتا

Reavley خدمات در نیروی دریایی ایالات متحده درگیر عمل در دو تئاتر در طول جنگ جهانی دوم است. در میان مهم ترین تجربه بود که Reavley شرکت به عنوان ستوان در یک کاروان که مخفیانه تحویل رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت برای دیدار با وینستون چرچیل و جوزف استالین در یالتا در اتحاد جماهیر شوروی.

2. انتخابات سال 1948: Dineen خانواده پشت دیویی بیش از ترومن

Dineen رشد در سیراکیوز, n. y., با سه خواهر و برادر و پدر و مادر که هر دو وکلا. در سال 1943 در نیویورک رژیم صهیونیستی. Thomas E. دیویی منصوب پدر او رابرت E. Dineen به عنوان دولت سرپرست بیمه. پدر و مادر او بودند جمهوریخواه مدافعان در یقه آبی, ایرلندی محله که در آن همه دانش آموزان او می دانست که حمایت Harry S. Truman. او به یاد می آورد یک همکلاسی “تخلیه کردن و ضربه زنی خود را در معده” یکی از بعد از ظهر برفی هنگامی که او به او گفت که او می خواست دیویی برای پیروزی در انتخابات سال 1948.

3. اوایل 50s: Dineen خانواده relocates به عدالت ویلیام Reinquist محله

Dineen پدر و مادر منتقل شده و به میلواکی زمانی که او یک نوجوان جوان و آنها اتفاق افتاد را انتخاب کنید شوروود محله که در آن آینده رئیس دادگستری ویلیام Rehnquist بزرگ شدم. در واقع آینده مدار 5 دادگاه تجدید نظر قاضی آموخته سال بعد از رئیس خود که Rehnquist تا به حال زندگی می کردند دو بلوک دور در شوروود.

4. انتخابات سال 1960: Reavley کمک می کند تا کندی-Johnson بلیط

Reavley که می خواهم شناخته شده لیندون جانسون در تگزاس محافل سیاسی ارائه شده به کمک بعد از جانسون را نمی بالای بلیط. Reavley یک غیر روحانی وزیر در کلیسای متدیست ارائه شده به کارگزار یک جلسه برای بهداشت ، جان اف کندی با پروتستان روحانیت در هوستون.

5. تابستان 1961: Dineen Randall می شنود, از, رئیس, Bobby Kennedy

Dineen ماند با پدر او در قانون بود که یک سفیر و همسر خود را زمانی که او زندانی در وزارت دادگستری در طول تابستان قبل از سال آخر در دانشکده حقوق دانشگاه ییل. در آن تابستان تهیه پیش نویس خلاصه پرونده در مالیات بخش را در استیناف بخش او با وکیل عمومی و نشست دادستان کل رابرت اف کندی را برای بحث در حقوق مدنی.

6. قضایی قرار ملاقات 1979: جیمی کارتر رئیس جمهور شیپور خاموشی Dineen Randall و Reavley

پس از کارتر نامزد آنها برای پر کردن جای خالی در 5th مدار Reavley از آستین و Dineen رندال از هوستون شهادت همان روز قبل از کمیته قضایی مجلس سنا. آنها به افراد مختلف در زمان اما بحباله نکاح در اوردن, 25 سال بعد.

7. Devitt افتخارات 2007: عدالت اموزش Bader Ginsburg موجب اقتدار Dineen پادشاه

دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg بود در میان مشاهیر در هوستون در سال 2007 به افتخار Dineen پادشاه برای خدمات خود را در فدرال نیمکت به عنوان اولین زنان به عنوان قاضی در 5 متحده مدار دادگاه تجدید نظر. ادوارد J. Devitt خدمات برجسته به عدالت جایزه می رود به یک قاضی در کل کشور است. Ginsburg گفت Dineen پادشاه بود و مفتخر بودن “به او ارادت به عادلانه و بی طرفانه دولت از عدالت و انسانیت و هوش” و “مثال او شده است به سپاه از زنان جوان است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>