SF, دکتر, بازگشت از کمک در نیویورک شوکه کامل ایالات متحده پرواز

UCSF دکتر از آمدن به خانه بعد از چند هفته در شهر نیویورک کمک coronavirus بیماران را تجربه تکان دهنده از سفر در یک بسته بندی پرواز به SFO.

توییتهایی از متخصص قلب و عروق اتان ویس رفت ویروسی شنبه پس از, دکتر, ارسال عکس کامل در ایالات متحده پرواز.

سفر وسوسه: تگزاس هتل لوکس ارائه تخفیف بر بازگشایی

“من حدس می زنم @ایالات آرامش بخش اجتماعی خود فاصله سیاست این روزها” او نوشت. “هر صندلی کامل در این 737.”

در آوریل 22, ایالات اعلام کرد و آن را “محدود کردن صندلی انتخاب در تمام کابین بنابراین مشتریان نمی قادر خواهد بود برای انتخاب صندلی در کنار یکدیگر و یا در وسط صندلی که در آن در دسترس است.” با این حال شرکت هواپیمایی بعد از روشن این به این معنا نیست تمام مسافران باید یک صندلی خالی در کنار آنان با توجه به عوامل بار یا مسافر درخواست آن را ممکن است پرواز می تواند تمام آن را به عنوان به نظر می رسد در ویس’ نیوآرک-به-SFO سفر.

“اگر ما نمی تواند تضمین نماید که تمام مشتریان خواهد بود و نشسته در کنار یک صندلی خالی بر اساس تاریخی کم تقاضای سفر و اجرای های مختلف اجتماعی فاصله اقدامات است که به احتمال زیاد نتیجه” ایران می گوید در وب سایت خود را.

اما به دلیل یک دسته از پرواز cancelations بسیاری از هنگامی که مشترک راه را برای یک یا دو سفر در هر روز منجر به برخی از پروازها را پر کنید تا.

ویس و دو ده دیگر مراقبت های بهداشتی کارگران در حال پرواز به صورت رایگان توسط ایالات اما ویس ابراز سردرگمی به همین دلیل دیگر مسافران پرواز بودند.همه در همه ،

هواپیمایی مسائل: شرکت های هواپیمایی همچنان به مبارزه به عنوان COVID-19 له کسب و کار

“ما در مورد به زمین و من فقط می خواستم بگم چند چیز است. 1) مردم در این هواپیما می ترسم/ شوکه کرد. 2) من هیچ نظری ندارم که چرا بسیاری از آنها در حال سفر است. 3) من با یک گروه 25 نفری از پرستاران و پزشکان که مشغول به کار در بیمارستان نیویورک برای گذشته 2-4 هفته. ما در حال آمدن به خانه” وایس توییتی شنبه.

“این آخرین باری است من به پرواز دوباره برای یک مدت زمان بسیار طولانی,” او اضافه شده است.

در بیانیه ای به ABC7, ایالات آیا نه به طور مستقیم آدرس دلایل عدم فیزیکی, فاصله, اما گفت: “ما تا به بازرسی و نگهداری تمیز کردن و روش های ایمنی و اجرا شبانه روزی جدید و deplaning روند به ترویج اجتماعی فاصله… و همه مسافران و کارکنان خواسته شد به سایش پوشش صورت سازگار با جدید ما سیاست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>