شدید, طوفان, گردباد, احتمال فوران در میانه

خشونت شدید و وقوع طوفان را پیش بینی به انفجار بخشهایی از میانه روز شنبه, ایلینوی, آیووا و میسوری در مرکز پیش بینی وحشی آب و هوا.

در همه, نزدیک به 30 میلیون نفر ممکن است در معرض خطر شدید و رعد و برق در برخی از نقطه در پنج شنبه, AccuWeather گفت.

“قابل توجه آب و هوایی شدید شیوع ممکن است” طوفان مرکز پیش بینی کرد و گفت: “تهدیدات با قوی تر طوفان عبارتند از گردباد …بزرگ به بسیار بزرگ و تگرگ و تندباد شدید.”

AccuWeather گفت که آب و هوایی شدید تهدید ممکن است گسترش به عنوان دور به شمال به عنوان آیووا مرکزی و جنوب ویسکانسین و تا آنجا به جنوب شرقی تگزاس و شمال غربی لوئیزیانا. مناطق بزرگ مترو شیکاگو, St. Louis, Davenport, آیووا و لیتل راک آرکانزاس در میان مناطق در معرض خطر است.

“طوفان شمال ایالت میسوری و جنوب آیووا به ایلینوی مرکزی ممکن است بیشترین پتانسیل برای گردباد” AccuWeather هواشناس برایان Knopick گفت.

همانطور که برای زمان تهدید قابل توجهی از آب و هوایی شدید را افزایش می دهد در بعد از ظهر ادامه خواهد داد و به شب Weather.com گفت.

این گردباد که فوران پتانسیل قوی و سریع-حرکت تا مردم نیاز به یک برنامه عمل در محل قبل از طوفان اعتصاب.

“نگه داشتن در ذهن است که پناهگاه برنامه ممکن است تغییر با توجه به COVID-19” گفت: Weather.com هواشناس کریس دولچه. “در حال حاضر وجود ندارد فدرال راهنمایی در استفاده از جامعه گردباد پناهگاه در طول coronavirus بیماری همه گیر. لطفا با مقامات محلی خود را در وضعیت پناهگاه در منطقه خود است.”

که طول می کشد مقدم?: اجتماعی فاصله یا گردباد پناهگاه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>