خدمات در Joel Osteen را Lakewood Church منتقل حاضر تنها در میان coronavirus نگرانی

به روز شده

Lakewood Church بسته خدمات خود را در این آخر هفته به جای امید بستن به پخش رویدادهای آنلاین در پی اضطراری برای بهداشت عمومی در اعلامیه در هوستون با توجه به Facebook پست از کلیسا.

اوایل امروز TMZ گزارش megachurch خدمات را با وجود شهر هوستون coronavirus اضطراری اعلام شده است.

Osteen را Lakewood Church صندلی می تواند یک جماعت 16,000 با توجه به گزارش قبلی با هوستون کرونیکل.

TMZ گزارش داد که منابع نزدیک به Osteen می گویند او برنامه ریزی شده به ادامه Lakewood, سه, برنامه ریزی آینده, خدمات—, یک شنبه شب و دو روز یکشنبه.

این کلیسا نوشته شده در به روز رسانی اواخر روز پنجشنبه با جزئیات در جریان خدمات است.

خدمات پخش خواهد شد در Facebook, YouTube, Roku, تلویزیون اپل بر روی وب و در Sirius XM کانال 128. خدمات پخش خواهد شد در زمان های زیر:

شنبه ساعت 7:00 p. m.
پنج شنبه از ساعت 8:30 صبح و 11:00 صبح
یکشنبه در 2:00 p. m. (اسپانیایی زبان خدمات)
یکشنبه در 7:00 p. m. (بزرگسالان جوان خدمات)

HoustonChronicle.com: هوستون Megachurch پاستور Kirbyjon کالدول پنجه نرم می کند گناه به تقلب با استفاده از ساختگی اوراق قرضه

داستان اعلام کرد که لیکوود کارکنان در نظر گرفتن توصیه می شود اقدامات احتیاطی از قبیل مطابق با سطوح و حمام و ترک درب باز لبه پنجره رساند تا مهمانان نمی باید آنها را لمس.

اما اعضای کلیسا و همه شرکت کنندگان بالقوه در حال بنا به گزارش توصیه به ماندن در خانه اگر آنها نمی, احساس خوب, آیا سفر به مناطق متاثر از COVID-19 شده است و یا در تماس با هر کسی است. Chron.com رسیده است به Lakewood Church برای نظر.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>