“به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک!’: جراح عمومی می گوید آنها نمی محافظت از coronavirus

جراح عمومی پیام برای افرادی که می خواهید برای اجرا و ذخیره ماسک برای مبارزه با کروناویروس – نیست.

“به طور جدی مردم – توقف خرید ماسک!” جراح عمومی جروم Adams توییتی. “آنها موثر در جلوگیری از عموم مردم از ابتلا به #Coronavirus اما اگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانید آنها را برای مراقبت از افراد بیمار آن را می دهد آنها را و جوامع ما در خطر!”

بالا مورد تاکید است که همه خود را و نشان می دهد که او مصمم است که مردم چوب به اسکریپت برای پیشگیری ارائه شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. صدای جیر جیر خود را لینک به اسکریپت که شامل یک بخش است که اساسا موافق با آدامز را در ماسک.

“CDC را توصیه نمی کند که افرادی که به خوبی پوشیدن یک ماسک برای محافظت از خود از بیماری های تنفسی از جمله COVID-19” CDC می گوید. “Facemasks باید مورد استفاده توسط افرادی که علائم نشان می COVID-19 برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران است.”

CDC توصیه اضافه کردن که “استفاده از facemasks نیز بسیار مهم برای سلامت کارگران و افرادی که در حال مراقبت از کسی که در تنظیمات.”

دریافت coronavirus روزانه به روز رسانی: Subscribe to our جدید “Coronavirus تماشای” عضویت در خبرنامه.

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر هفته گذشته گفت که ایالات متحده دارای یک مخزن 30 میلیون N95 ماسک اما نیاز به حداقل 270 میلیون بیشتر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به تنهایی برای آماده شدن برای گسترده تر شیوع.

برای بقیه از ما, CDC می گوید: ما باید به جلوگیری از تماس نزدیک با افرادی که بیمار هستند; اجتناب از دست زدن به چشم و بینی و دهان; در خانه بمانند زمانی که ما مریض هستند و خود را پوشش سرفه یا عطسه با دستمال و سپس پرتاب بافت در سطل زباله.

همچنین پیشنهاد کرد: اغلب تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح با استفاده از به طور منظم تمیز کردن خانواده اسپری و یا پاک کردن.

Coronavirus توضیح داد: همه چیز به دانستن در مورد این ویروس هشدار دهنده جهان

بیش از 70 مورد از این ویروس تایید شده است در ایالات متحده از جمله یک مرگ. در سطح جهان بیش از 86,000 موارد تایید شده اند اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. تقریبا 3000 نفر کشته شده اند بیش از 2,800 از آنها در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>