سنا مجموعه نمونه ضعیف اجتماعی فاصله در طول coronavirus محرک رای

واشنگتن – به عنوان مجلس سنا رای دادند در شرایط اضطراری اقتصادی بسته امداد یکشنبه شب کاربران توییتر شد سریع به اشاره است که سناتور بود نه زیر اجتماعی فاصله گرفتن از توصیه های سازمان بهداشت و درمان.

بیشتر: سنا تاریخی 2 تریلیون دلار بسته محرک برای جلوگیری از اثرات coronavirus

در رای دادن در coronavirus بسته محرک سناتور داده شد 30 دقیقه برای رای دادن به جای سنتی 15 به طوری که آنها می تواند عمل اجتماعی فاصله.

به عنوان آرا شمارش سناتورها می تواند دیده می شود ایستاده نزدیک با هم صحبت کردن و چت کردن قبل از آنها موکول تا مارس 20 تاریخ چهارشنبه اعلام کرد توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل.

بیشتر: از شهر نیویورک به سنت آگوستین تب نمودار نشان می دهد اجتماعی فاصله ممکن است ‘شکستن زنجیره ای از عفونت کروناویروس

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیف اجتماعی فاصله به عنوان “باقی مانده از جمع تنظیمات اجتناب از تجمع جرم و حفظ فاصله (حدود 6 فوت یا 2 متر) از دیگران زمانی که ممکن است.”

فقط یکشنبه خود در مجلس سنا همکاران رند R-KY., آزمایش مثبت برای COVID-19 ارسال امواج شوک از طریق کنگره به عنوان او ادامه داد: برای حضور در حوادث و استفاده از امکانات مشترک به عنوان او در انتظار نتایج آزمون. دو نفر از همکاران خود-قرنطینه خارج از فراوانی احتیاط پس از اعلام.

به عنوان ویروس شروع به گسترش ایده تغییر بنیادی قوانین کنگره اجازه رای دادن از مکان های از راه دور به جای همه با هم تبدیل به یک جدی گزاره در یک بدن است که به خود می بالد در زیر زمان افتخار آداب و رسوم.

بیشتر: سنت محدود کنگره معتقد رای گیری از راه دور به عنوان بیماری های کروناویروس آمار صفحه اصلی

در حال حاضر قوانین مجلس سنا نیاز به یک سناتور به حضور فیزیکی در طول یک تماس رول رای دادن. سناتور ممکن است رای از میز خود و یا در اتاق, اما آنها باید در حال حاضر بنابراین فروشنده می تواند رکورد خود را رای.

CDC توصیه کرده است افراد مسن تر از 60-جلوگیری از جمعیت زیادی. متوسط سن 63 در مجلس سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>