Senate Minority Leader Chuck Schumer Photo: NASA/Bill Ingalls // Wikimedia Commons

عکس: ناسا/Bill Ingalls // Wikimedia Commons

رهبر اقلیت سنا چاک شومر

واشنگتن – سنا تصویب $484 میلیارد مقابله شنبه به پر کردن یک کسب و کار کوچک وام برنامه که تاخت و تاز کردن توسط تقاضا و به اختصاص پول بیشتر به بیمارستان ها و coronavirus تست. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آن را امضا و به قانون است.

این قانون که با هم آمد روز مذاکره که به دنبال تلخ حزبی بن بست خواهد افزایش بودجه برای چک حفاظت برنامه توسط $310 میلیارد. این امر نیز افزایش جداگانه کسب و کار کوچک اضطراری کمک مالی و وام برنامه با 60 میلیارد دلار و مستقیم 75 میلیارد دلار به بیمارستان و از 25 میلیارد دلار به کروناویروس جدید تست برنامه.

خوش آمدید محرک: داد و ستد عمومی شرکت دریافت 300 میلیون دلار در کسب و کار کوچک وام

خانه است که انتظار می رود به تصویب اندازه گیری پنج شنبه.

چک حفاظت از برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کار است که کمتر از 500 کارگر اما تعدادی از شرکت های بزرگتر در بر داشت راه برای به دست آوردن بودجه در دو هفته گذشته که منجر به دو حزبی خشم. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: کسب و کارهای بزرگتر خواهد بود مسدود شده با استفاده از این برنامه و مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برخی از شرکت های بزرگ که در حال حاضر به دست آمده از مالیات دهندگان حمایت های رهنی به بازگشت به پول است.

قانون جدید می آید در بالای 2 تریلیون دلار coronavirus و اندازه گیری, مراقبت, قانون که به قانون تبدیل شد در ماه گذشته. دولت تعهد خود را به مبارزه با این بیماری همه گیر خواهد بود نزدیک به 3 تریلیون اگر خانه شد و به تصویب و رئیس جمهور شد و به امضای قانون جدید. که کوتوله ها تا کنون هر گونه مداخله فدرال در نوع خود و بر عمق اقتصادی سوختگی befalling ملت و تقلا توسط سیاستگذاران برای پاسخ.

قانونگذاران دموکرات می گویند باید وجود داشته باشد بیشتر است. صحبت کردن در کف مجلس سنا در مدت کوتاهی قبل از این قانون تصویب شده توسط صدای رای رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. گفت: نمایندگان مجلس نیاز به سرعت شروع به کار در یکی دیگر از قطعه ای از قوانین است که مطابقت با اندازه و دامنه از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند.

“من می خواهم به یاد همکاران من این یک اقدام موقت” شومر گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از سخت برنده مقررات است که ما دموکرات خوشحالیم که با, اما در نهایت یک بلوک ساختمان. در هفته پیش رو کنگره باید آماده سازی یکی دیگر از عمده لایحه مشابه در اندازه و جاه طلبی به مراقبت عمل می کنند. بعدی لایحه باید بزرگ و درشت و مناسب به نیازهای محاصره ملت است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., مخالفت کرد. در مصاحبه با واشنگتن پست, پس از روز سه شنبه رای مک کانل گفت: از آن زمان به “فشار دکمه مکث” در هزینه های اضافی قانون حداقل تا زمانی که قانونگذاران قادر به بازگشت به پایتخت در فرد است. که برنامه ریزی شده اتفاق می افتد ممکن است 4.

ویروس CZARS: دریافت به دانستن هوستون coronavirus بازیابی czars

مک کانل گفت که تاثیر آن در کسری بودجه و بدهی در حال تبدیل شدن به یک نگرانی که بهترین محرک برای اقتصاد به شروع دوباره. او گفت که او خوشحال بود که به تدریج شروع به اتفاق می افتد.

“تکان دادن $2.7 تریلیون دلار از طریق مجلس سنا و مجلس در صدای آرا است که راه کنگره راه اندازی شد به تابع” McConnnell گفت. “و از آنجایی که من معتقدم ما در این روند از آغاز به عقب بر گردیم به حالت عادی مناسب با پادمان زمانی که ما بیرون رفتن ما باید برای مقابله با این راه کنگره به طور معمول با حضور در کنگره انجام کار ما است.”

مک کانل کاهش یافته است به ارائه یک برآورد چقدر پول کنگره ممکن است در نهایت اختصاص به مبارزه با این بیماری همه گیر.

تمرکز لایحه جدید بود تجدید چک حفاظت از برنامه. مراقبت عمل ایجاد $349 میلیارد دلار کسب و کار کوچک بخشایش-وام برنامه ای است که طراحی شده است برای تشویق کسب و کار به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد. کاخ سفید گفت که کسب و کار کوچک طرح از پول هفته گذشته در میان قریب به اتفاق تقاضا به عنوان اقتصاد حفره حفره و میلیون ها گذاشته شد ،

دو هفته پیش کاخ سفید از کنگره خواسته برای $251 میلیارد برای پر کردن صندوق اما دموکرات ها حاضر به انجام این کار بدون خواسته های خود را در حال ملاقات در نهایت منجر به توافق نهایی شد سه شنبه ساعت قبل از آن به تصویب مجلس سنا.

دموکرات ها مبارزه با موفقیت برای پول برای بیمارستان ها و تست در این لایحه اما موفق به دریافت جمهوریخواهان و تهمت مقامات دولت به همراه خواسته های خود را برای $150 میلیارد دلار برای شهرها و ایالات متحده. شومر گفت که او امیدوار است برای دیدن است که خطاب در آینده بسته و مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او باز است به چنین حرکت می کند.

وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی که $310 میلیارد کنار گذاشته برای چک حفاظت برنامه هنوز هم ممکن است به اندازه کافی برای دیدار با افزایش تقاضا برای وام.

PNC Bank گفته مشتریان وجود دارد که ممکن است به اندازه کافی ظرفیت در این برنامه به صندوق تمام درخواست وام و گفت: هر گونه تغییرات دیکته شده توسط کاخ سفید یا کنگره می تواند مسائل پیچیده بیشتر است.

بدون علامت: گزارش ها نشان می دهد بسیاری از آنها تا به حال coronavirus با هیچ علائم

“متاسفانه با حجم قابل ملاحظه ای از برنامه های کاربردی در حال حاضر فرستاده شده به PNC و وام دهندگان دیگر این احتمال وجود دارد که هر متقاضی واجد شرایط دریافت وام, درآمد حاصل تحت PPP حتی اگر کنگره اجازه اضافی بودجه” PNC نوشت در وب سایت خود را.

شومر گفت که او مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع بر روی تلفن “به خوبی نیمه شب گذشته” برای نهایی کردن این قرارداد و این که “ما به یک توافق در فقط در مورد هر موضوع است.”

معامله شده بود در آستانه تکمیل و برای چند روز اما دموکرات ها و مقامات دولت شده است کشمکش بر جزئیات نهایی از جمله طراحی جدید از 25 میلیارد دلار coronavirus تست برنامه. دموکرات ها بودند که فشار برای ملی به عنوان رویکرد جمهوری خواهان به دنبال انعطاف پذیری بیشتری متحده است.

توافق نهایی به نظر می رسد به اعتصاب تعادل نیاز به برنامه های از ایالات و محلات در چگونه آنها را استفاده از تست وجوه و همچنین نیاز به یک برنامه استراتژیک در ارائه کمک به دولت ها برای افزایش تست و آزمایش ظرفیت.

صحبت در طبقه سنا شومر و مک کانل توصیف جدید تست رژیم در نقطه مخالف زبان حتی به عنوان آنها هر دو ستایش ایجاد آن است. مک کانل با تاکید بر نقش پیشرو برای متحده در حالی که شومر توصیف آن به عنوان یک برنامه ملی.

چک حفاظت برنامه اجازه می دهد تا شرکت های با کمتر از 500 کارکنان برای به دست آوردن وام از بانک ها را پوشش می دهد هزینه های حقوق و دستمزد. اگر کسب و کار حفظ کارکنان و سایر شرایط وام خواهد بود ببخشند پرداخت توسط مالیات دهندگان.

شده است وجود دارد افزایش در برنامه های کاربردی برای این وام و اولین $349 میلیارد پرداخت شد در کمتر از دو هفته زمانی که 1.6 میلیون شرکت امن بودجه. اما بسیاری از شرکت های دیگر قادر به اخذ وام و کاخ سفید و کنگره جمهوری خواهان مواجه شده و فشار برای محدود کردن برنامه پس از آن شناخته شده است که برخی بزرگتر هتل ها و رستوران های زنجیره ای قادر به ضربه بزنید بودجه.

پول جدید تعیین شده برای چک های حفاظت از برنامه 60 میلیارد دلار خواهد بود این سایت متعلق به وام های کوچک و متوسط موسسات مالی. مقررات نیاز به مشارکت با موسسات وام در خدمت اقلیت و یا در خدمت مناطق مانند جامعه توسعه مالی موسسات و اقلیت موسسات سپرده گذاری, زبان, به دنبال کنگره اسپانیایی انجمن و دیگران. اضافی از 11 میلیارد دلار است که شامل هزینه های اداری, معنی کل PPP هزینه در لایحه $321 میلیارد.

کامیونداران ایران: ریگ بزرگ كانون بلوک هوستون ترافیک در اعتراض به اتهام دستمزد کلاهبرداری

این قرارداد همچنین شامل یکی دیگر از 60 میلیارد دلار وام اضطراری و کمک های مالی به صورت جداگانه مدیریت کسب و کار کوچک برنامه ای است که از پول و اجازه می دهد شرکت های کشاورزی به واجد شرایط برای این بودجه که به دنبال برخی از اوباما.

اگر این توافق تبدیل به قانون خواهد بود چهارم coronavirus مربوط به لایحه تصویب شده در دو ماه گذشته. قانونگذاران را درهم برای مقابله با اقتصادی خرابه های ناشی از این بیماری همه گیر است که رهبری بیش از 22 میلیون آمریکایی به فایل برای مزایای بیکاری و بسیاری از کسب و کار ،

با وجود مک کانل قصد از توقف عمل در حال حاضر قانونگذاران و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است بحث در مورد آنچه که می تواند در آینده بسته است. در علاوه بر این به پول برای شهرستانها و کشورهای مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه که او می خواهد بعد از بسته شامل “بسیار مورد نیاز زیرساخت های سرمایه گذاری برای پل, تونل, پهنای باند مشوق های مالیاتی برای رستوران ها, سرگرمی, ورزش, و حقوق و دستمزد کاهش مالیات برای افزایش رشد اقتصادی است.”

$25 میلیارد دلار برای تست و تماس با ردیابی در این قانون که به تصویب مجلس سنا در روز سه شنبه شامل 11 میلیارد دلار به صورت متحده $1 میلیارد دلار برای مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از 1.8 میلیارد برای موسسه ملی سلامت 1 میلیارد دلار برای پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت 1 میلیارد دلار برای تست ایجاد, $22 میلیون دلار برای مواد غذایی و دارو و $825 میلیون برای مراکز بهداشتی و درمانی روستایی مرکز بهداشتی درمانی و دیگران.

– – –

واشنگتن پست جف استین کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im