واشنگتن – اگر شما را در تلویزیون خود و هر یک از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه شما احتمالا بدست یک فرصت برای دیدن استدلال از خانه مديران و رئيس جمهور در دفاع از تیم.

رسمی دوربین در سنا باقی ماند قفل شده است و در آن صحبت می روم همه چیز اتفاق می افتد در اتاق و خارج از آن – نهان توسط بینندگان تلویزیون.

در طول محاکمه سناتورهای باید dozed کردن, گذشت, یادداشت های رمانتیک در تنقلات و گاهی اوقات خندید و یا تکان سر خود را در مخالفت. در اینجا برخی از آنچه که دیگری شما می توانید ببینید اگر شما به تماشای محاکمه در تلویزیون.

تجارت در نت, زمزمه

گسترده لبخند در سراسر کارولینای جنوبی جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تیم اسکات چهره شنبه گذشته او به عنوان خوانده شده توجه داشته باشید به او microsoft office fast cache دیابت بن Sasse, R-Neb. دو مشترک آرام, خنده به عنوان آنها گذشت پیام های عقب و جلو چیزی تبدیل شده است که مشترک در تمام طول روز رسیدگی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی: پاتریک Cipollone جی Sekulow, Alan Dershowitz کن استار, Pam باندی با پر کردن رئیس جمهور مشاور

در شروع هر روز از محاکمه سناتور گفت: آنها باید باقی می ماند آرام در “درد از زندان.” که متوقف نشده بسیاری از آنها را از برقراری ارتباط با یکدیگر بیش از یک ساعت نشستن در میز خود را با گوش دادن به سخنرانیها از خانه مدیران و رئیس جمهور وکلا.

مانند اسکات و Sasse که لذت بردن از لوکس بودن دور از افتا که در آن رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز ریاست بر دادگاه دیگر سناتور گذشت یادداشت ها و زمزمه عقب و جلو.

دوشنبه شب سنسور. ctq, D -, Minn. و باب کیسی جونیور, D-Pa. تصویب یادداشت به عنوان Alan Dershowitz عضو مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور گذاشته تفسیر او از آنچه پدران موسس شناسایی به عنوان یک impeachable جرم. Klobuchar تکیه به کیسی میز و دو لبخند زد قبل از اینکه به دنبال بازگشت تا در Dershowitz بود که هنوز هم ارائه می دهد.

خانه مدیران نیز نوشت: یادداشت ها و استفاده قانونی پد برای پوشش دهان خود را به عنوان آنها شبیه به یکدیگر است. مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی ،

متشکل بی قراری ریسندگی

بسیاری از 100 سناتور آن را سخت به نشستن در یک مکان و خودداری از صحبت کردن و یا با استفاده از الکترونیک.

آنها fidgeted با عینک و یا حلقه. آنها حتی تا به حال بی قراری ریسندگی, بله, آن است. سناتور از جمله تام پنبه R-ارک., ریچارد با مته سوراخ کردن R-C. N. c و پت Toomey R-Pa. خال خال شد با ریسندگی در دادگاه.

به عنوان قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler آغاز شده ارائه شده تصویری از خانه تحقیق در مورد قانون اساسی پایه و اساس استیضاح, با مته سوراخ کردن برداشت خود را از آبی بی قراری عنکبوتی که تار میتند و شروع twirling آن است. سناتور. کلی Loeffler, R-Ga., که در کنار نشسته با مته سوراخ کردن بیش از نگاه و لبخند زد.

اکثر سناتورها در زمان یادداشت و یا خواندن از طریق اسناد و مدارک دست توسط صفحات اما رند پل سناتور. R-Ky., یافت می شود مواد دیگر را به نگه داشتن خود را اشغال کردند.

چهارشنبه شب پولس از پر کردن جدول کلمات متقاطع پازل بر روی کامپیوتر کاربر با قرار دادن آن زیر یک تکه کاغذ بر روی میز خود. روز بعد, پل ترسیم یک ابله از کاپیتول ساختمان نقشه کشی آن را در دامان خود قبل از قرار دادن آن تحت یک جعبه بافت بر روی میز خود.

دوشنبه مجموعه مقالات: توجه نوبت به Bidens و دیگر نکات برجسته از سنا تهمت استیضاح محاکمه

Snoozing سناتورها

هفته گذشته به عنوان نماینده کنگره وال Demings D-Fla., مشخص شواهد پیشرو در آمریکا به اتهام رئیس جمهور با دو مقاله از استیضاح دیابت جیم Risch R-آیداهو slouched بیشتر به عقب در صندلی خود را.

او گهواره سر خود را در دست Demings استدلال کرد که اتاق باید حکم وزارت امور خارجه برای مدارک در اوکراین است. کمی بیش از چهار ساعت به ارائه Risch چشمان خود را بسته و برای اولین بار بود خال خال توسط ایالات متحده آمریکا امروز به خواب رفتن.

به عنوان آزمایشی در حرکت رو به جلو او پیوست توسط همکاران در هر دو طرف راهرو از جمله سنسور. برنی ساندرز من-Vt. و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky.

بسیاری از سناتورهای خال خال شد خمیازه کشیدن و یا رومینگ در اطراف طبقه سنا به کشش.

در طول هفته گذشته ارائه دیابت بیل کسیدی, R-La., fiddled با او که او تا به حال گرفته مچ دست خود را. مدت کوتاهی پس از ساعت شماره 7 سه شنبه گذشته او نگاه کرد و سپس شروع به کشیدن تیره باند در سراسر چهره خود را با استفاده از آن برای ایجاد یک سبیل.

در همین حال سناتور. کریستن جیلیبرند D-n. y. کردم و راه می رفت به پشت مجلسی گرفتن او سیاه و سفید و در نظر گرفتن یک آه عمیق. هنگامی که او رفت و برگشت به میز او پیچیده در شال قرمز.

سنا استیضاح دادگاه: واقعیت-چک کردن باز استدلال از مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم

وعده و بدنام آب نبات میز

سنا قوانین اجازه می دهد برای سناتورها به نوشیدن آب و شیر بر روی زمین است. آنها قرار نیست به غذا خوردن یا صحبت کردن.

اما برخی از اعضای خم و یا حتی شکست قوانین است.

در طول روز طولانی از ارائه بسیاری از جمهوری خواهان با بصیرت راه خود را به میز بهداشت ، Toomey R-Pa. به عنوان آن را شامل تنها غذا در اتاق: یک کشو پر از آب نبات.

او خواه همکاران می تواند دیده می شود moseying به میز خود و در نهایت راه رفتن دور جویدن چیزی. Toomey کشف شد با بهره گیری از یک نوار شکلات یا دو به عنوان مجموعه مقالات رفت.

جف ون درو: دیدار با جف ون درو حزب-تعویض مجلس خواهد کرد که پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در نیوجرسی رالی

کشو آنقدر محبوب است که شکلات بیشتر مورد نیاز بود – خیلی بیشتر. خارج Toomey را در روز جمعه شنبه یک پالت از صدها Hersey میله شکلات – پنسیلوانیا اصلی.

اگر آنها نمی باید یک دندان شیرین سناتور به خبرنگاران گفت که در هر یک از مربوطه خود را cloakrooms شد مجموعه ای از تنقلات. تنقلات اغلب اغوا سناتور از کف, اما گاهی اوقات کسی را یک به طبقه و پنهانی را نیش به عنوان هر چند آن را از کالای قاچاق است.

سناتور. جیم Inhofe R-Okla., snacked در یک کیسه Cheetos در ردیف عقب از اتاق یک شب هفته گذشته بی سر و صدا خرد به عنوان اقدامات از سر گرفته پس از شام ، او پیوسته بهداشت ، جان Boozman R-ارک., که با داشتن برخی از کوکی ها.

صفحات تشنه سناتورها

سنا طبقه سازمان یافته است شبیه به یک کلاس درس. هر سناتور نشسته در یک میز که دارای دندانه دار برای مداد رو به سمت جلو اتاق در ردیف.

صفحات دانش آموزان دبیرستانی که در خدمت به عنوان یاران در طبقه سنا مشغول به کار به تصویب نسخه هایی از سخنرانی های توزیع توده ای به یک پایان متفاوت و گفتن سناتور ها را به آنها منتقل کردن.

صفحات نیز به عنوان سناتور’ اولیه راه برای هیدراته باقی بماند. در غیاب نوشابه و قهوه سناتور در زمان استفاده از این نوشیدنی در دسترس درخواست صفحات به بهانه آنها لیوان شیر تنها گزینه علاوه بر آب است.

زنده استیضاح به روز رسانی شنبه: trump’s دفاع تیم باعث می شود آخرین روز از استدلال

پنبه و با مته سوراخ کردن خال خال شد با لیوان شیر را روی میز خود همراه با لیوان آب داده شده به هر سناتور. سناتور. الیزابت وارن D-Mass., رفت و از طریق دو لیوان او به عنوان jotted یادداشت ها در حالی که مدیران در مورد جدول زمانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودداری از کمک نظامی از اوکراین.

زمانی که سناتور فرار از شیر و آب سنا صفحه می تواند خال خال خزیدن به سناتور’ میز و آینده را با عینک. صفحات می تواند کشف و از طبقه سنا.

تکان دادن سر و خنده

زبان بدن می گویند بسیاری از جمله سناتور واکنش به تاثيرگذارترين.

شیف هم زده انتقاد جمهوریخواهان در روز جمعه هنگامی که او به ارمغان آورد تا فردا گزارش می دهند که یک مغلوب ساختن پیشی جستن محرم گفته بود سناتورها به رای دادن در برابر او و یا “سر خود را در یک پیک.”

که rankled کلید سناتور از جمله سوزان کالینز R-مین و لیزا Murkowski R-آلاسکا هر دو از آنها نشانه آنها در حصار در مورد این که آیا برای پیوستن به دموکرات ها در تماس شاهدان در دادگاه.

“این درست نیست” کالینز می تواند شنیده شود پاسخ از آمریکا هستند. او سرش را تکان داد و در مخالفت. پنبه خندید جیبش یک بی قراری عنکبوتی که تار میتند و شروع twirling آن است.

جمهوری خواهان بودند نه تنها در استفاده از زبان بدن خود را برای نشان دادن مخالفت خود را با نقاط ساخته شده توسط طرف دیگر.

روز دوشنبه به عنوان پاتریک Philbin, یک معاون مشاور رئیس جمهور در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خودداری از اسناد و مدارک و شاهدان از خانه محققان بر اساس “مطلق ایمنی” ایالت پتی موری, D-بشویید. به نظر می رسد به آه رول چشم خود را و نگاه کردن به سقف. در طول روز به نظر می رسد دموکرات ها نا امید با رئیس جمهور دفاع.

بسیاری از دموکرات ها در زمان موضوع را با مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور با استفاده از حدود دو ساعت در روز دوشنبه به غیر از یک مورد در برابر Bidens.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل اریک Herschmann فرضهای چه واکنش می شده اند مانند “اگر مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان بودند در یک oligarch حقوق و دستمزد?” واکنش ناباوری rumbled از طریق دموکراتیک طرف اتاق. بسیاری از را تکان داد سر خود را برخی مطرح شده خود را در دست دیگران خندید یا نورد چشمان خود را.

چند سناتور شد و سریع شروع به زمزمه به یک دیگر از جمله علامت هشداردهنده D-Va., و مایکل بنت D-Colo.

بعد از دیابت Tim Kaine, D-Va., انداخت و دست خود را در یک لوله اظهارات پس از رابرت ری یک عضو از رئیس جمهور مشاور انتقاد یک پروژه توسط نیویورک تایمز در مورد سال 1619 مارک 400 سال پس از بردگان برای اولین بار به امریکا آمد.

Alan Dershowitz: Alan Dershowitz زلزله مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح خلاف قانون اساسی است – به روز رسانی

پس از ری گفت: برخی آن را به نام “نادرست” Kaine تکیه به عقب در صندلی خود را به دنبال در سقف به او لبخند زد و سرش را تکان داد. او به عقب نگاه کرد و در سن. کریس ون Hollen D-Md., که نشسته فقط پشت سر او و Kaine دوباره سرش را تکان داد.

سه شنبه گذشته زمانی که شیف مورد بحث ادعا تلفن مکالمه بین گوردون Sondland سفیر اتحادیه اروپا و مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رستوران در اوکراین دیابت لیندزی گراهام R-S. C. دست هایش را به خود ظاهری بهت زده و خشمگین با بازگویی تماس که شامل Sondland گفت: در زبان رنگارنگ که اوکراین را دوست دارد مغلوب ساختن پیشی جستن.

گراهام یکی از متحرک بیشتر سناتور اغلب خنده در خانه مديران استدلال و تکان همراه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مشاور تقبیح استیضاح به عنوان یک تقلب است.

آرام در سنا مجلسی

پنج شنبه ارائه شامل یک لحظه از گرانش به عنوان شیف تحویل یک بسته سخنرانی که در سمت چپ اتاق آرام و به نظر می رسد به ترک یکی از اعضای عمومی در اشک.

“این که آیا ما می توانیم آن را علنا همه ما می دانیم آنچه که ما در حال برخورد با اینجا با این رئیس جمهور. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انتخاب رودی جولیانی خود را بیش از سازمان های اطلاعاتی. … است که باعث می شود او خطرناک است. … چرا که هر کسی در ذهن حق خود باور جولیانی بیش از کریستوفر Wray?” شیف خواست سناتورهای ذکر جمهور آمریکا FBI مدیر.

در پاسخ مک کانل خیره میماند در حالی که رهبر اقلیت سنا چارلز شومر peeked در ایران با همکاران. بسیاری از شنبه حرکت, تماشای شیف.

یک عضو از نشستن در بالکن مشرف به اتاق محو چشمان خود را با یک دستمال. بقیه گالری به نظر می رسد شیفته تکیه به شیف شهادت به او بیشتر شد مهیجی.

“از آنجا که حق مهم است. و حقیقت مهم است. در غیر این صورت ما در حال از دست رفته” شیف نتیجه به یک سکوت اتاق.

به عنوان او راه می رفت از اتاق پس از سنا موکول بسیاری از دموکرات همکاران بیان شده به او را که او انجام داده بود کار خود را به خوبی. سناتور. شلدون وایتهاوس D-R. I. فریاد زد: “آدم!” داد و او را شست.

می خواهم به بحث در سیاست ؟ Join our Facebook گروه در سراسر راهرو در سراسر کشور’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de