سنا تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ترک یک آسیب رساندن به میراث

نظر

جمهوری خواهان مجلس سنا هستند بدون شک تبریک خود را برای برگزاری اولین استیضاح محاکمه در تاریخ با هیچ شاهد و هیچ چیز نزدیک شدن به در نظر گرفتن کامل از مسائل در خطر است. با آوردن رسیدگی به آنها قابل پیش بینی و مقرر زودرس نتيجه گيری روز چهارشنبه آنها را در انتخاب مسیر کمترین مقاومت.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را توانمندسازها اجرا پیروزی خود را دور این صدا را می شنوید این است که قانون اساسی بودن زیر پا گذاشته. می گویند بسیار کم و دردناکی آشکار به تبرئه (52-48 در سوء استفاده از قدرت و 53-47 در انسداد کنگره) ترک یک آسیب رساندن به میراث.

عدم تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن سوء — استفاده از دلار مالیات خود را به لرزش کردن یک دولت خارجی و لام یک رقیب سیاسی — بدان معنی است که رئیس جمهور آینده را کمی به ترس از استیضاح روند. شکست به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن stonewalling از کنگره محققان grievously زخم مجلس را نظارت كنند.

همه خواهان لوازم جانبی را برای مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و جرح به جز رامنی

بیش از چند سال گذشته جمهوری خواهان که یک بار هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح قبر خطرات برای هر دو حزب و کشور را یکی یکی cravenly buckled. در حال حاضر با یک کوتاه آزمایشی که آنها تصور اعدام آورده و به پایان زود هنگام آنها را به اتمام اعمال خود را تسلیم. اما میت رامنی یوتا سناتور سابق جمهوریخواه ریاست جمهوری نامزد که شجاعانه رای به محکوم کردن سوء استفاده از قدرت و لوازم جانبی را برای مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و جرح در قانون است.

با رای دادن به حذف شاهدان سنا خواهان ایجاد یک “محاکمه” که رفت از باز استدلال به بسته اظهارات با شهادت در میان است. در تمام احتمال, مدارک آنها نمی خواهید به شنیدن از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون و دیگران را قطره ای در ماه های آینده, باعث مردم را به تعجب می کنم که چرا مجلس سنا حاضر به آن را در نظر بگیرید.

SEN. کسیدی: خانه استیضاح مدیران موفق به اثبات مورد

در حال حاضر که مجلس سنا ارائه شده است حکم خود را در نه ماه رای دهندگان این فرصت را به ارائه آنها.

فراتر از انتخابات بعدی مجلس سنا تصمیم به اجازه تهمت بدون حتی نیاز به او را به تصدیق خود را از تجاوزات و یا censuring آنها مجموعه نگران سابقه. به عنوان پاتریک Philbin یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلای اذعان کرد در زمینه های مختلف: “هر آنچه که پذیرفته شده است در این مورد می شود طبیعی است.”

چه ممکن است که در نگاه عادی بود ؟

روزی شاید در نه چندان دور آینده حزب دموکرات خواهد بود رئيس جمهور انتخاب شد. او را در بی قانونی از تهمت و نامردی سنا و نتیجه گرفت که هر چیزی می رود.

چه نوه بزرگ از سناتور جمهوریخواه روبرو خواهد شد

بیشتر چه, آن ممکن است بیش از یک روال دموکراتیک دولت است که جمهوری خواهان در مواجهه با. نگاهی به سرعت در حال تنوع رای دهندگان و کاملا لیبرال نمایش رای دهندگان جوان, آن را غیر ممکن است به تصور یک فعال مترقی دولت است که به دنبال حکومت های اجرایی فیات.

در صورتی که سنا اقدامات در حال حاضر را نگاه کنید کمتر مانند سیاسی و محاسبه از خود تخریب. اکثریت را از دست مخالفان خود از سلاح استفاده کنید در برابر آنها.

و روز بعد در دور آینده نوه بزرگ از امروز در مجلس سنا جمهوریخواهان خواهد بود در کلاس تاریخ. تنها با یک استثنا آنها را یکی از مهم ترس: که همکلاسی های خود را پیدا خواهد کرد آن را جد خود که خواسته به انجام بی طرفانه عدالت و ایستادگی برای دموکراسی آمریکایی گفت … من نمی تواند انجام دهد.

تاثیر چهار رای است به احتمال زیاد به طنین انداز برای نسل های آینده.

اگر شما نمی توانید ببینید این خواننده نظرسنجی لطفا refresh صفحه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>