سناتور. Paul: چرا من نمی قرنطینه پس از گرفتن آزمایش

نظر

من نمی قرنطینه در حالی که در انتظار یک coronavirus تست چون من نه با معیار برای قرنطینه. در واقع من را برآورده نمی کنند فعلی معیارهای حتی در حال آزمایش بسیار کمتر قرنطینه.

من تا به حال برخورد با کسی است که مقامات بهداشتی توصیه می شود quarantining یا تست.

من در زمان آزمون از آنجا که من و همسرم در حال سفر گسترده در طول هفته قبل از COVID-19 اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و من در معرض خطر عوارض جدی از این ویروس به دلیل داشتن بخشی از ریه خارج می شود هفت ماه پیش.

من حضور لویی سرعت موزه هنر خیریه توپ در مارس 7. بر خلاف دیگر کنتاکی مقامات دولتی وجود دارد من تا به حال صفر تماس یا نزدیکی با هر کدام از این دو نفر که بعد از اعلام آنها مثبت بودند COVID-19. این رویداد بزرگ امر صدها نفر از مردم در سراسر موزه.

مترو لویی بیماری مسری گروه اعلام کرد که “کسانی که به مقامات بهداشت عمومی در نظر گرفتن در معرض خطر بالاتر از ممکن است قرار گرفتن در معرض در حال اطلاع” با توجه به این موزه کارگردان Stephen Reily.

دیدگاه ما: سناتور. رند نیست و تنها شکل عمومی عدم به منجر شود به عنوان مثال

من در نظر گرفته نمی شود در معرض خطر پس از من هرگز با تعامل این دو نفر حتی از فاصله دور بود و نه توصیه می شود برای تست توسط مقامات بهداشتی.

برای کسانی که می خواهند به من انتقاد به عدم قرنطینه متوجه است که اگر قوانین در تست شده بود به دنبال یک تی شرت من هرگز آزمایش شده اند و هنوز هم می تواند راه رفتن در اطراف سالن کنگره.

دستورالعمل های کنونی نمی خواهد که به نام برای من برای تست و نه قرنطینه. این بود که من فوق العاده احتیاط را از نگرانی برای آسیب دیده ریه که منجر به دریافت تست شده است.

به جای hounding افرادی که تست شده و سپس قرنطینه خود شاید ما نیاز به گسترش و تست ترک انگشت wagging.

امریکا قوی است. ما انعطاف پذیر, مردم, اما ما در حال قوی تر زمانی که ما با هم ایستاده.

دکتر رند یک جمهوری خواه نشان دهنده کنتاکی در سنای آمریکا.

اگر شما نمی توانید ببینید این خواننده نظرسنجی لطفا refresh صفحه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>