سنا استیضاح دادگاه از سر گرفته شده است. یک رای نهایی در مورد اینکه آیا برای تبرئه رئیس جمهور تهمت یا محکوم و او را از دفتر حذف شده است انتظار می رود در 4 p. m. EST روز کردن این صفحه برای به روز رسانی.

واشنگتن – جمهوری خواه ایالت میت رامنی گفت که او به شما رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اولین مقاله از استیضاح – سوء استفاده از قدرت در سنا محاکمه.

رامنی گفت که او نمی خواهد رای به محکوم در مقاله دوم از استیضاح – انسداد کنگره است.

“رئیس جمهور این است که گناه از یک هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی” او گفت:. “رئیس جمهور می تواند در واقع ارتکاب اعمال در برابر اعتماد عمومی است که آنقدر فاحش است که در حالی که آنها نه قانونی جنایات آنها تقاضای حذف از دفتر.”

رامنی تصمیم باعث می شود او اولین و شاید تنها جمهوری خواه به او اعلام خواهد رای به محکوم کردن رئیس جمهور است.

2012 نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری فشرد تا در برابر او بحث خود را در فرایند تصمیم گیری است. خواستار آن را “سخت ترین تصمیم” او تا کنون با آن مواجه رامنی گفت: این سوال را قبل از سناتورهای بود که آیا تهمت اقدامات افزایش به سطح یک “بالای جرم و جنایت و بزه است.”

“بله او” رامنی گفت.

میت رامنی: انفرادی ایران با صدای مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن برای روح حزب جمهوری خواه

مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام اقدامات – فشار اوکراین به بررسی یک رقیب سیاسی – به مبلغ “یک آشکار حمله به ما انتخاباتی, حقوق امنیت ملی ما منافع و ارزش های اساسی,” رامنی گفت.

“فساد در انتخابات برای حفظ خود در دفتر شاید بیشتر توهین آمیز و مخرب تخلف از سوگند یاد کرد که من می توانید تصور کنید,” او استدلال کرد.

رامنی اذعان کرد او را به صورت یک واکنش از درون خود حزب و “سوء استفاده” از مغلوب ساختن پیشی جستن و هواداران خود را, اما او تا به حال یک “غیر قابل اجتناب اعتقاد” که سوگند او خواستار پایبندی به حقایق مورد.

“ما همه پانوشت در بهترین حالت در حافظهی تاریخ است. اما در قدرتمند ترین ملت روی زمین ملت تصور آزادی و عدالت است که تمایز به اندازه کافی برای هر شهروند” او به این نتیجه رسیدند.

– نیکلاس وو

سناتور. گاردنر نوسان-دولت جمهوری خواه خواهد شد و رای به تبرئه

بهداشت ، کوری گاردنر, R-Colo., که چهره سخت دوباره نژاد در انتخابات سال جاری اعلام کرد مجلس سنا در کف او خواهد رای به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو مقاله از استیضاح.

“آنچه که ما نمی بینم بیش از دو هفته گذشته بود و دلیل قطعی برای حذف رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:.

گاردنر گفت: حذف خواهد “خنثی 2016 انتخابات” و “راب نیمی از کشور مورد نظر خود را نامزد 2020 انتخابات است.”

خانه تا به حال ثابت نشده آن مورد او گفت: “پس “از آن زمان به حرکت به جلو با مردم کسب و کار” فراتر از استیضاح.

– نیکلاس وو

سناتور. فاینستاین می گوید نزدیک به 90,000 ترکیبات تماس دفتر او

سناتور. سناتور کالیفرنیا گفت: تماس ها ، ایمیل ها و نامه ها بودند ریختن به دفتر حمایت از محکومیت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رای “به ندرت دیده می شود” در 27 سال در اتاق.

“نزدیک به 90,000 ترکیبات تماس دفتر من در حمایت از استیضاح نسبت به 20 ، 000 در مخالفت گفت:” فاینستاین, نماینده دموکرات قضائیه کمیته. “من heartened برای دیدن یک مشغول آمریکا در یک زمان دشوار برای کشور ما است. آن را برای من روشن که در کالیفرنیا ایستادن روی این موضوع و تشکر میکنم از همه کسانی که زمان برای تماس با من با دیدگاه های خود.”

– بارت یانسن

سناتور. جونز اعلام کرد او را رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن

پس از یک سخنرانی در طبقه سنا اعلام کرد تصمیم خود را به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح دیابت Doug Jones, D-Ala., به خبرنگاران گفت: او انتخاب مجدد بود و نه یک نگرانی عمده برای او.

“هیچ آیا میشم شنیدن آن سخنرانی ؟ آیا کسی می شنوید که سخنرانی ؟ آن هرگز به ذهن من,” او گفت: وقتی پرسید که آیا او نگران گشتند.

در مورد خواسته جمهوریخواه رقیب جف جلسات’ حمله به او جونز لبخند زد شانه ای بالا انداخت و گفت: “خب؟” جلسات به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان کل.

جونز گفت که تصمیم خود را به حال ساخته شده مشاوره با کارکنان خود را که “قرار داده و در زمان زیادی و مقدار زیادی از ساعت ها” به جای خود دموکراتیک همکاران.

آلاباما دموکرات گفت که او ساخته شده ذهن خود را “فقط چند روز پیش” و اضافه کرد که “من آنچه را که من فکر کردم درست است.”

رهبری مجلس سنا صندوق یک کمپین سیاسی کمیته با هدف انتخاب جمهوری خواهان به سنا پیش بینی کرد که جونز خواهد بود رای دادند از دفتر برای موقعیت خود را در استیضاح.

“رهبری مجلس سنا صندوق می خواهم برای اولین بار برای تبریک داگ جونز در بازنشستگی قریب الوقوع از سیاست گفت:” جک Pandol و ارتباطات و مدیر صندوق. “از رای گیری در برابر عدالت Kavanaugh به مخالفت با مرز دیوار به بارها و بارها در حمایت از سقط جنین جونز نشده ساخته شده تلاش برای پنهان کردن خود را چپ راه راه.”

– نیکلاس وو

سناتور. جونز اعلام کرد او را رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن

سناتور. Doug Jones, آلاباما دموکرات که قبلا نمی گفت که چگونه او می خواهم رای به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه اعلام کرد او می خواهد رای به محکوم کردن رئیس جمهور به دلیل سوء رفتار خود منعکس سوء استفاده از قدرت به جای به سادگی نامناسب است.

“در این مورد شواهد به وضوح ثابت می کند که رئیس جمهور با استفاده از وزن خود و است که دولت ایالات متحده به دنبال به اجبار یک دولت خارجی را به دخالت در انتخابات ما خود را برای شخصی سیاسی” جونز گفت: یک بیانیه است. “با استیضاح به عنوان تنها بررسی چنین ریاست جمهوری, تخلف, من احساس می کنم باید رای به محکوم در اولین اتهام سوء استفاده از قدرت است.”

جونز گفت که او نسبت به حفاظت از قدرت ریاست جمهوری به او مکث در مورد اتهام انسداد کنگره است. اما او گفت: این مهم برای کنگره برای حفظ قدرت خود بیش از حد.

“در این زمینه آن بود که از ابتدا روشن است که رئیس جمهور به هیچ وجه قصد وجه از هر محل اقامت با کنگره زمانی که او مسدود شده و هر دو شهود و اسناد و مدارک از حال تولید” جونز گفت.

رای می آید به عنوان جونز چهره یک کمپین به چالش کشیدن در این سال در یک محافظه کار دولت است. جونز ضرب و شتم جمهوری خواه Roy Moore با 50 درصد آرا در یک انتخابات خاص در سال 2017 به موفقیت جف جلسات شد که مغلوب ساختن پیشی جستن اول دادستان کل. جونز می تواند به صورت مور یا جلسات این سال است.

جونز گفت: در ماه دسامبر است که او تا به حال به تماشای همه شهادت و بحث در خانه, تحقیق گفت که او هنوز هم “تلاش برای دیدن اگر نقطه متصل کنید.”

جونز گفت که او سعی به قطع از طریق حزبی مه با خواندن هزاران صفحه از متن, تماشای ویدئوها از شهادت مصرف فراوان یادداشت های, بررسی تاریخچه و بحث در مورد سوابق با همکاران است.

“سناتور انتخاب می شوند به انتخاب های دشوار” جونز گفت. “جاذبه این لحظه جدی بودن این اتهامات و مفاهیم برای آینده ریاست جمهوری و کنگره ها همه کمک به این دشواری که با آن من را وارد تصمیم من.”

– بارت یانسن

سناتور. کامالا هریس: سنا محاکمه ‘سقط جنین از عدالت’

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا گفت: این مجلس با استیضاح محاکمه شده است “سقط جنین از عدالت” ادعا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دور شدن با سوء استفاده از قدرت خود را.

“سنا محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است سقط جنین از عدالت گفت:” هریس دادستان سابق. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به گرفتن دور با سوء استفاده از موقعیت خود را از قدرت برای منافع شخصی سوء استفاده از موقعیت خود را از قدرت برای متوقف کردن کنگره از نگاه کردن به خود در آوریم.”

“او برای فرار از پاسخگویی از آنجا که اکثریت سناتورها باید تصمیم به اجازه او” هریس گفت.

– بارت یانسن

هالی: استیضاح یک سیرک.’ الکساندر خواستار آن ‘سطحی’

سناتور. جاش هاولی R-Mo. به یک سخنرانی آتشین انفجار آمریکا برای آغاز یک غیرمجاز تحقیق که منجر به اولین حزبی استیضاح در تاریخ است.

“متحرک سازی آن تمام شده است تلخ خشم حرفه ای سیاسی است که نمی تواند قبول رأی مردم در سال 2016 است که نمی توانیم مردم را از اولویت های و که در حال حاضر به دنبال سرنگونی انتخابات و entrench خود را در قدرت” هالی گفت: در طول یک سخنرانی در آمریکا هستند. “ما باید ترک این استیضاح سیرک پشت سر ما است.”

سناتور رای خواهد داد امروز در مورد اینکه آیا برای تبرئه و یا محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دو مقاله از استیضاح – سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. به نام مغلوب ساختن پیشی جستن انجام اعمال فشار و اوکراین برای بررسی رقیب خود را “نامناسب” اما گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به او را از دفتر حذف باید به سمت چپ به رای دهندگان.

“اگر این کم عمق با عجله و کاملا حزبی استیضاح شد و به موفقیت آن خواهد rip کشور از هم جدا ریختن بنزین بر آتش اختلافات فرهنگی که در حال حاضر وجود دارد” الکساندر گفت. “این امر ایجاد یک سلاح دائمی استیضاح را در برابر رئیس جمهور آینده هر زمان که مجلس نمایندگان است که از های مختلف سیاسی ،

– بارت یانسن

مغلوب ساختن پیشی جستن به ملاقات با رهبر مخالفان ونزوئلا قبل از رای

به عنوان سناتور در انتظار رأی گیری برای استیضاح حکم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درگیر خواهد شد در برخی از سیاست خارجی چهارشنبه در دیدار با رهبر مخالفان در ونزوئلا.

جلسه با خوان Guaido فرصتی است برای مغلوب ساختن پیشی جستن “به تاکید مجدد بر تعهد ایالات متحده به مردم ونزوئلا و به بحث در مورد چگونه ما می توانیم با رئیس جمهور Guaido برای تسریع در یک گذار دموکراتیک در ونزوئلا گفت:” کری وزیر استفانی گریشام.

Guaido اعلام شده خود را رئيس جمهور موقت در سال 2019 پس از رئیس جمهور نیکلاس مادورو گرفت به انتخابات. مادورو انتخابات خدشه دار شد با اتهام تقلب و مهندسی انتخابات.

تهمت نیز استقبال Guaido به روز سه شنبه ایالت متحده آمریکا, نقطه او را به عنوان ونزوئلا حق رهبر را تکذیب کرد قدرت توسط دولت سوسیالیست در کاراکاس.

Guaido برنامه ریزی شده است برای رسیدن به کاخ سفید در 2 p. m. EST دو ساعت قبل از سنا استیضاح رای دادن.

مغلوب ساختن پیشی جستن که انتظار به تبرئه توسط سنا در حال برنامه ریزی برای رسیدگی به استیضاح در روز بعد – پس از رای دادن.

– دیوید جکسون و Deirdre Shesgreen

سناتور. Cornyn: استیضاح است “گزینه های هسته ای’

سناتور. John Cornyn R-تگزاس گفت: وقتی که می آید حل و فصل سیاست اختلافات بین کنگره و کاخ سفید استیضاح است “گزینه های هسته ای.”

Cornyn گفت که رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که آمریکا موفق به ارائه شواهد کافی از یک جرم یا بزه.

“Impeaching رئیس جمهور ایالات متحده است که به سادگی یکی خواست انجام ما می تواند به دنبال در این کشور” Cornyn گفت. “این یک انتخاب است که از رفت و آمد مکرر گذشته زمانی که یک رئیس جمهور مرتکب جرم آنقدر جدی است که کنگره باید در عمل به جای ترک انتخاب به رای دهندگان در انتخابات است.”

Cornyn استدلال کرد گفت آمریکا موفق به اثبات شواهد از جرم و جنایت و همچنین استدلال اتهام انسداد کنگره ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن سرپیچی از احضاریه را رئیس جمهور آینده مسخر قوه مقننه اگر اجرا گذاشته است.

“آنها کانال شخصی, سیاست, سیاسی و نارضایتی و تلاش برای استفاده از جدی ترین مسئولیت کنگره برای پایین آوردن یک رقیب سیاسی در یک حزبی فرایند” Cornyn گفت: از آمریکا.

– بارت یانسن

Merkley خواستار توافق برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر

سناتور. Jeff Merkley D-سنگ., برای اولین بار بود از ده ها تن از سناتورهای انتظار برای صحبت در اتاق جمعه قبل از رای گیری در این حکم در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Merkley از جایی که او ایستاده بود در حمایت از محکومیت مغلوب ساختن پیشی جستن. او خوانده چگونه رئیس جمهور به کارگردانی وکیل شخصی اش رودی جولیانی به کار با دولت ایالات متحده به مقامات خودداری بیضی نشست دفتر و $391 میلیون دلار کمک نظامی به اوکراین مگر اینکه آن کشور مورد بررسی قرار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“زمانی که رئیس جمهور ما را دعوت و فشارهای خارجی دولت به لام یک حریف سیاسی و فاسد یکپارچگی ما 2020 انتخابات ریاست جمهوری, او باید برداشته شود از دفتر” Merkley گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود تبرئه دلیل حذف نیاز به دو سوم اکثریت در یک اتاق با 53 جمهوری خواهان و 47 نفر از اعضای دموکرات حزبی. Merkley کارگردانی نظرات خود را به جمهوری خواهان و برخی از آنها اذعان رفتار نامناسب با مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت: آیا این حکم حذف از دفتر.

– بارت یانسن

سنا آماده به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن, پایان, محاکمه

این تصمیم بعد برای مجلس سنا – و محوری روز برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سنا استیضاح محاکمه به پایان خواهد رسید و روز شنبه هنگامی که سناتور که در خدمت به عنوان هیئت منصفه از طریق هفته از استدلال و بحث و رای گیری در مورد اینکه آیا برای تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره و یا او را محکوم به و حذف او را از دفتر.

این انتخابات در 4 p. m. EST نقطه اوج ماه از تحقیقات و بحث بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام تلاش برای فشار آوردن به اوکراین برای بررسی خود را رقیب سیاسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خودداری $391 میلیون در امنیت کمک کند. برای سناتورها رای خواهد بود یکی از مهمترین و به یاد آورد از حرفه خود و مطمئنا نقش بازی در سال 2020 کنگره مبارزات.

دوشنبه و سه شنبه سناتور ساعت را صرف توضیح مواضع خود را در 10 دقیقه سخنرانی در مجلس سنا طبقه و تهمت به دولت سالانه خود را از آدرس اتحادیه . سخنرانی یکشنبه ادامه خواهد داد.

او نباید آن را انجام داده اند’: سناتور جمهوریخواه که بدحجابی مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین توضیح می دهد که چرا او پشت تبرئه

اما نتیجه نهایی رای پیش بینی شده برای سال حتی قبل از خانه رای داده Dec. 18 به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح: سوء استفاده از قدرت برای اتهام اوکراین فشار مبارزات انتخاباتی و انسداد کنگره برای هدایت دولت را به نادیده گرفتن احضاریه برای شهود و اسناد و مدارک. چرا که دو سوم اکثریت مجلس سنا لازم است به محکوم کردن و حذف رئيس جمهور از اتاق که بعید است در یک اتاق با 53 جمهوری خواهان و 47 نفر از اعضای دموکرات حزبی.

در دادگاه لولایی در اینکه هفت استیضاح مدیران دموکراتیک خانه تعقیب اعضای این مورد می تواند به اندازه کافی قانع کننده مورد در برابر تهمت به اندازه کافی برای متقاعد کردن جمهوری خواهان مجلس سنا به رای با دموکرات ها بر رئیس جمهور اعتقاد.

مدیران استدلال کرد که تهمت سعی در تقلب در سال 2020 انتخابات و پس از آن سعی در پوشش آن.

“شما نمی توانید اعتماد این رئیس جمهور به انجام کار درست نیست برای یک دقیقه نه برای یک انتخابات نه به خاطر کشور ما گفت:” منجر مدیر هوش رئیس Adam Schiff, D-کالیفرنیا. “یک مرد بدون شخصیت و یا اخلاقی قطب نما نمی خواهد پیدا کردن راه خود را.”

Rep. Jason کلاغ: دموکرات می خواند از فرزندان خود قانون اساسی در طول تهمت استیضاح محاکمه

اما مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم استدلال کرد که دموکرات ها’ اتهامات اثبات نشده بودند و این استیضاح را تهدید می کند رئیس جمهور آینده با حذف بیش از سیاست اختلافات اگر او محکوم شدند. دفاع وکلا استدلال می کنند که هیچ یک از این دو مقالات اتهام نقض جنایی اساسنامه به عنوان مرسوم بود که در قبلی impeachments. و استدلال آنها این بود که اگر انسداد اتهام تایید شد, محرمانه, توصیه به رئیس جمهور آینده خواهد بود در خطر است.

“ما یک استیضاح که صرفا حزبی و سیاسی است. آن را مخالف با هر دو حزب از اعضای مجلس گفت:” کاخ سفید مشاور پت Cipollone. “این اشتباه است. وجود دارد تنها یک پاسخ به آن و پاسخ به رد این مقالات از استیضاح به اعتماد به نفس در مردم آمریکا به اعتماد به نفس در نتیجه انتخابات آینده به اعتماد به نفس و احترام به انتخابات گذشته و نه آن را پرتاب کنید.”

رای گیری به پایان خواهد رسید و تنها یک سوم مجلس سنا محاکمه یک رئیس جمهور پس از تبرئه از اندرو جانسون در سال 1868 و بیل کلینتون در سال 1999. پلوسی اعلام کرد درخواست سپتامبر. 24. مجلس رای به اجازه آن Oct. 31. هیچ خانه جمهوریخواهان دموکرات پیوست به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر.

خانه ارائه سنا با 28,578 صفحات مدارک و شواهد در دادگاه از جمله 17 رسوبات فعلی و سابق مقامات دولتی. سناتورها خواسته 180 پرسش از مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم.

نانسی پلوسی: آن ‘غمگین’ به صورت میچ مک کانل به ‘تحقیر’ قاضی جان رابرتز با شاهد رای

اما دموکرات کنگره می خواستم به شنیدن بیشتر از شاهدان مهمترین سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی جان بولتون پس از گزیده ای از کتاب آینده خود را ظاهر در طول محاکمه و به نظر می رسد برای مقابله با رئیس جمهور دفاع. بحث بر سر اینکه آیا برای شنیدن شهود شد گرم یک موضوع و یک آزمون بسیار مهم که آیا دموکرات ها می تواند جمهوری خواهان به سمت خود.

دموکراتیک فشار به حکم اضافی شهود و یا اسناد و مدارک موفق جمعه. تنها دو خواهان – سنسور. سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا – پیوست دموکرات ها در یک تلاش ناموفق برای تماس با بولتون. گسترده تر طرح به حکم بیشتر شهود و اسناد و مدارک رد شد در پارتی-خط رای.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., گفت: استیضاح یک حزبی تلاش دموکرات و باید رد کرد.

او نباید آن را انجام داده اند’: سناتور جمهوریخواه که بدحجابی مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین توضیح می دهد که چرا او پشت تبرئه

“ما باید رای به رد خانه سوء استفاده از قدرت” مک کانل گفت: در آمریکا هستند. “رای برای محافظت از ما نهاد. رای به رد رویه که کاهش تدوین کنندگان’ طراحی به آوار. رای به حفظ جناحی تب از جوش و سوزان جمهوری ما. رای به تبرئه رئیس جمهور این اتهامات عنوان شده علیه.”

سناتور. جان Thune R-S. D. گفت: خانه مدیران موفق به دیدار با “نوار بالا” تعیین شده توسط ملت بنیانگذاران برای حذف رئیس جمهور از دفتر.

“از بین بردن رئیس جمهور از دفتر و از رای گیری برای انتخابات آینده – که تقریبا قطعا سقوط این کشور به حتی بیشتر آشفتگی های سیاسی,” او گفت:.

یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد اما گفت: نبود شایسته از بین بردن او را از دفتر.

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. گفت که آن را نامناسب برای مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست یک خارجی رهبر به بررسی سیاسی خود حریف اما که “قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقدامات نامناسب هستند.”

“رئیس جمهور رفتار شرم آور بود و اشتباه” گفت: سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا اما پایه و اساس خانه مورد “فاسد بود.”

‘ما به شما در پیدا کردن زمان مناسب’: Pompeo demurs در کاخ سفید دیدار اوکراین Zelensky

دموکرات ها استدلال کرد که تهمت باید حذف شود و یا سوء رفتار خود ادامه خواهد داد. رهبر اقلیت سنا چارلز شومر D-n. y. گفت: خانه مدیران ساخته شده یک مورد فوتی و فوری و جمهوری خواه مخالفت با جمع آوری شواهد بیشتر “نتواند خنده آزمون.”

“از جمهوریخواهان حاضر به دریافت مدرک زیرا آنها ترس از آنچه که آن را نشان می دهد و این همه که باید گفت:” شومر گفت.

سناتور. کریس ون Hollen D-Md., گفت: عدم محکوم تهمت ارسال خواهد وحشتناک سیگنال “است که این رئیس جمهور و هر رئیس جمهور آینده می تواند مرتکب جنایت علیه قانون اساسی و مردم آمریکا و دور با آن.”

سناتور. گری پیترز D-Mich., که دولت تهمت برنده محدود در سال 2016 گفت: کاخ سفید درگیر در یک “نظام مند و بی سابقه تلاش برای سرپوش گذاشتن طرح” در اوکراین است.

“یک رای در برابر مقالات از استیضاح یک سنت خطرناک و استفاده خواهد شد توسط رئیس جمهور آینده به عمل با مصونیت از مجازات” او استدلال کرد.

تنش بالا در وزارت امور خارجه از اتحادیه

رای خواهد آمد فقط یک روز پس از رئیس جمهور به دولت از آدرس اتحادیه یک رویداد قرار داده است که بر روی صفحه نمایش در این کشور و تقسیمات بین رئیس جمهور و مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که او را به رهبری حزبی به استیضاح او.

رئیس جمهور حاضر به لرزش دست او را پس از او به او معرفی. Pelosi پاره پاره تا سخنرانی خود را پس از او به این نتیجه رسیدند سخنان خود. دو slights چپ بسیاری را حیرت زده کرد و بدانم که آیا تنش بین احزاب سیاسی هرگز ترمیم.

“من مطمئن هستم که من تا کنون دیده ام سخنران انجام کاری تا بی احترامی,” بهداشت ، بیل کسیدی, R-La., گفت: پس از تماشای پلوسی rip کردن آدرس فقط اینچ پشت مغلوب ساختن پیشی جستن ،

دولت از اتحادیه: واقعیت-چک کردن تهمت و ادعا می کند در شغل و ثروت و حقوق و دستمزد

بسیاری از دموکرات ها گفت: Pelosi اقدامات ناشی از سرخوردگی اما دیگران اشاره کرد که این آمریکا است که به شمارش در کنگره به جلو حرکت کنید و سعی کنید به گرد هم می آیند.

“ما در کنگره این است که یک نماینده و ما نماینده یک کشور تقسیم شده” گفت: سناتور. کریس Coons D-Del., با اشاره به برخی از موضوعات تبلیغ با تهمت و تفرقه بودند. “من فکر می کنم این کار ما را امتحان کنید و پل تقسیم حتی زمانی که آنها بسیار تیز و بسیار دشوار است.”

تشکر. Hakeem Jeffries, D-n. y. گفت که او تا به حال دیده نشده پلوسی پاره از هم جدا مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی اما گرفتار تهمت خودداری از دست دادن با بلندگو.

سوزان صفحه: از یک حمله القاعده به یک پاره گفتار به کمپین پیام این بود که نه معمولی خود را به آدرس

“سخنران تمدید دعوت به رئیس جمهور تهمت به ارائه سخنرانی به نمایندگی از مجلس نمایندگان. او به اندازه کافی مهربان بود به گسترش دست خود را,” او گفت:. “با وجود این تند و زننده نظرات شخصی است که او به طور مداوم در او کارگردانی شده. و او رفتار خواهم زود رنج یک کودک است.”

سخنرانی در خانه اتاق که در آن تهمت بود استیضاح تنها چند هفته پیش نیست ذکر استیضاح و یا رئیس جمهور را تقریبا قطعی-تبرئه شنبه در حزب جمهوری خواه و سلطه سنا.

آنچه اتفاق افتاد سه شنبه: دیابت سوزان کالینز گفت: او را رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im