سناتور. برنی ساندرز در روز پنج شنبه تایید Audia جونز برای شهرستان هریس دادستان منطقه تازه خود را دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه پیروزی در نیوهمپشایر.

جونز یکی از چهار نامزد برای دولت وکیل یا وکیل منطقه خاص توسط دیرین سناتور برای وعده اصلاحات یک سیستم عدالت کیفری است که او می گوید: تبعیض علیه اقلیت ها ،

“من افتخار می کنم به تایید این مترقی رهبران مهم دفاتر وزارت امور خارجه و دادستان منطقه” ساندرز در بیانیه ای گفت. “در حال حاضر زمانی است که اساسا ما تبدیل نژادپرستانه و شکسته سیستم عدالت کیفری با پایان دادن به جرم حبس شکست خورده جنگ با مواد مخدر و جرم از فقر و است که دقیقا آنچه که آنها را انجام دهد.”

برای مشترکین: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید Wesley شکار در هوستون کنگره نژاد

جونز قول داده است برای حمایت از پایان دادن به جنایت نقدی وثیقه شیوه در شهرستان هریس و برای جلوگیری از تعقیب قانونی کارگران جنسی و مردم گرفتار در اختیار داشتن مقدار کمی از مواد مخدر غیر قانونی.

او قبلا به دست آورده و حمایت از هوستون فصل دموکرات سوسیالیست آمریکا و عدالت واقعی تایید شده یک شرکت تاسیس شده توسط چند تن از اعضای ساندرز’ 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. تگزاس سازماندهی پروژه و هوستون همجنسگرایان و دگرجنسگونهگان حزبی نیز تایید جونز بیش از وقت کیم Ogg.

“من افتخار دارم که به دست آورده حمایت از سناتور برنی ساندرز و به ادامه مبارزه برای عدالت” جونز گفت. “سناتور. ساندرز شده است ثابت قدم در چشم انداز خود را از عدالت چشم انداز طراحی شده است که به صحبت می کنند برای همه ما است. من متعهد به پیگیری که با دید منصفانه و عادلانه و از لحاظ مالی مسئول نظام حقوقی اینجا را در شهرستان هریس به عنوان دادستان منطقه بعدی.”

ساندرز علاوه بر صدور تاییدیه برای خوزه Garza برای Travis County district وکیل کیم فوکس برای Cook County, وکیل دولت و جنید Afeef برای Kane County, Illinois state وکیل. او تایید Chesa بودین فعلی دادستان منطقه سان فرانسیسکو در سال 2019 انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su