سلنا پدر ابراهیم Quintanilla مجموعه ضبط مستقیم در زندگینامه

منتشر شده

ابراهیم Quintanilla تنظیم ضبط مستقیم در زندگینامه منتشر خواهد شد بعد از این سال است که تواریخ زندگی خود و این که از اواخر دختر سلنا.

این کتاب در حال ثبت و مستند شده توسط نانسی De Los Santos, یک شرکت تولید کننده 1997 فیلم سلنا با توجه به Tejano ملت است.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: سلنا خانواده و طرفداران او جشن میراث در RodeoHouston ستاره دنباله شهرت مراسم

“امروز من در نهایت به پایان رسید و آخرین فصل از کتاب من است که من شده اند با نوشتن چند ماه گذشته” Quintanilla مشترک از طریق رسانه های اجتماعی در فوریه. 27. “پس از من با دختر سلنا جان من مایل به نوشتن یک کتاب است.”

Quintanilla می رود در به اشتراک بگذارید در Facebook نوشته است که “ممکن است آگاه باشید که وجود دارد حدود 21 غیر مجاز کتاب های نوشته شده در مورد سلنا و هیچ یک از نویسندگان تا کنون در مصاحبه های سلنا. و من احساس می کنم که زشت ترین کتاب نوشته شده توسط Telemundo را Maria Celeste Ararras”

او در ادامه به توضیح در رابطه با Ararras که “زن به دلایلی که من نمی توانند درک کنند در زمان دو طرف با زنی که کشته سلنا. من و خانواده ام و کریس پرز دانم دقیقا چه اتفاقی افتاده است به عنوان l ذکر شده هیچ یک از نویسندگان و یا حتی Maria Celeste تا کنون مصاحبه سلنا.”

با توجه به Facebook پست توسط لاتین, شیار, موسیقی, کتاب “پر از امید, پیروزی, دل شکستگی, تراژدی و لایزال عشق. ما را وادار به شنیدن داستان کامل در مورد ابراهیم Quintanilla لس Dinos, سلنا Y Los Dinos و تمام رویدادهای آورده است که ما را به امروز که ما جشن زندگی و میراث و برای همیشه دوست داشتم Selena Quintanilla.”

سلنا میراث زندگی: به خاطر سپردن سلنا نهایی RodeoHouston عملکرد در عکس

هیچ تاریخ انتشار مجموعه ای برای Quintanilla زندگینامه تنها که ما می توانیم انتظار برای دیدن آن را بعد از این سال. در این سال نیز نشانه سالگرد 25 از سلنا مرگ به عنوان میراث و موسیقی همچنان به زندگی در قلب طرفداران در سراسر جهان است.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>