سلنا گومز ارائه الهام بخش سخنرانی برای مهاجرت فارغ التحصیلان

منتشر شده

تگزاس بومی سلنا گومز تحویل الهام بخش سخنرانی برای مهاجرت فارغ التحصیلان این کلاس از سال 2020 است.

خواننده و بازیگر و تهیه کننده ارائه یک پیام به دانش آموزان از خانواده های مهاجر به عنوان بخشی از فارغ التحصیلی رویداد #Immigrad 2020 مجازی شروع به میزبانی تعریف آمریکایی, FWD.us, ایالات رویای ما, من یک مهاجر و طلایی درب دانشمندان است.

هوستون ISD مجازی فارغ التحصیلی تاریخ: Dallas ISD اعلام مجازی تاریخ فارغ التحصیلی

“من می دانم که این یک مجازی, مراسم, اما آن است که بسیار واقعی است. و آن را بسیار واقعی به همه خانواده ها و همه شما و خود را در جوامع گفت:” گومز.

“من می خواهم شما بدانید که شما ماده است. و این که تجربیات خود را در بخش عظیمی از داستان آمریکایی.”

گومز مشترک چگونه خانواده اش به ایالات متحده آمد از مکزیک تنظیم به حرکت خود آمریکایی به خوبی در انتظار آنهاست.

“من افتخار نسل سوم آمریکایی-مکزیکی و سفر خانواده و فداکاری خود را به من کمک کرد من به جایی که من هستم امروز” گومز گفت. “مال من است نه یک داستان منحصر به فرد. هر یک از شما یک داستان مشابه از تبدیل شدن به یک آمریکایی.”

گومز به پایان رسید سخنرانی خود با زیر: “بدون در نظر گرفتن که در آن خانواده خود را از بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت شما باید اقدام به کسب آموزش به خانواده خود افتخار و برای باز کردن دنیای خود را. من از ارسال همه عشق و علاقه من به شما بچه ها امروز و تبریک می گویم و امیدوارم که شما بچه ها در حال تنظیم کردن به همه چیز که شما می خواهید.”

گومز به تازگی شرکت در #فارغ التحصیلی 2020: Facebook و Instagram جشن کلاس 2020 جریان زندگی فارغ التحصیلی رویداد برگزار می شود چند هفته پیش.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>