فکر می کنم آنچه شما می خواهید در مورد Houston Astros’ در حال حاضر بدنام ثبت نام-سرقت رسوایی.

این سازمان یک مدیر جدید مدیر کل و هیجان در حال حرکت به 2020 فصل است. Recuperating از این رسوایی به عنوان یک فن می تواند بسیاری از اشکال مختلف: غم و اندوه و خشم کور خود گذشتگی به این تیم است.

در HoustonChronicle.com:: چگونه یک Astros فن جدولها 8,274 زمین و پیدا 1,143 قبل از کوبیدن برای تلفن های موبایل

به جای آن یک Houston fan مقابله با تجزیه و تحلیل هر گام در این تیم فصل قهرمانی در سال 2017, به دنبال هر سطل زباله می تواند بانگ آمد که از پشت این تیم ستاره شرق در داخل دقیقه خدمتکار پارک. کوبیدن بر روی یک سطل زباله می تواند یکی از راه های مختلفی آستروس با ابلاغ batters در صفحه برای زمین چه به انتظار.

تونی آدامز متفکر پشت signstealingscandal.com صرف بخشی بهتر از 60 ساعت تجزیه و تحلیل هر یک از تیم مقابل زمین را به تعیین اگر بازیکنان شنیده سطل زباله می تواند ، MLB می گوید آستروس نیز استفاده می شود فریاد, کف زدن و سوت برای هشدار به بازیکنان اما آدامز’ تجزیه و تحلیل فقط برای حساب سطل زباله می تواند چتری.

نسبت چتری به زمینهای برای خوزه Altuve بود بدترین از هر بازیکن در سال 2017 فهرست (در حدود 2.8 درصد) با توجه به Adams.

ببینید که چگونه بسیاری از موی چتری بازیکن مورد علاقه خود شنیده ام در گالری بالا.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im