دیدن پاسخ به فرشتگان آبی’ روگذر در اللینگتن

به روز شده

با اتومبیل به انتظارنشسته بودند تا همراه تگزاس 3 تا آنجا که چشم می تواند صدها نفر از مردم بودند در دست به استقبال نیروی دریایی ایالات متحده را فرشتگان آبی روگذر از Ellington Field on May 6..

صحنه بر روی زمین شامل مطالعه ناهار در امتداد جاده و کودکان با دوربین دوچشمی خوشحالم که به فرار از خانه به عنوان همه منتظر معروف پرواز تظاهرات اسکادران ورود.

سپس با فریاد “وجود دارد و آنها” و “من آنها را ببینید” این فرشتگان آبی خال خال شد در این فاصله به شمال. شش هواپیما تشکیل سفر به آرامی بیش از اللینگتن این فرودگاه در مدت کوتاهی قبل از 1 بعد از ظهر

پس از گذشت بیش از تگزاس 3, Blue Angels banked به چپ و پرواز بر فراز آسمان دریاچه/ناسا منطقه ساطع دود سفید هماهنگ است.

هواپیماهای ورود در منطقه هوستون بخشی از پرواز تظاهرات اسکادران را درود می فرستم به تمام کارگران خط مقدم به عنوان به خوبی به عنوان اولین پاسخ دهندگان مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

ساندویچ اطراف Blue Angels’ سفر به هوستون بود و یک روگذر از دالاس/فورت ورث منطقه در صبح و یک پرواز بیش از نیواورلئان حدود 50 دقیقه پس از تیم ملی چپ هوستون منطقه را لغو کرده است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>