ببینید قلبی هنر پرلند ISD کودکان و نوجوانان ایجاد شده به افتخار قهرمانان در همه گیر

یک لبخند آتش نشان در لباس پوشیدن مانند یک ابرقهرمان سراسیمه در پاسخ به یک تماس. یک معلم نیز در یک ابرقهرمان لباس — به نظر می رسد بیش علاوه بر این مشکلات است. شاد رقص پیشخدمت زن است که با احاطه مواد غذایی است.

این در میان تصاویر در بیش از 140 آثار هنری ایجاد شده توسط پرلند ISD دانش آموزان در ادای احترام به کارگران که نقش بازی در coronavirus بیماری همه گیر.

ساخته شده پس از تمام منطقه دانشگاه تعطیل برای همه گیر هنر ایجاد شد بدون در شخص هدایت از معلمان با دانش آموزان اغلب نیاز به تکیه بر محدود لوازم هنری در دست در خانه.

بسیاری از این آثار عبارتند از: پیام: “آرامش خود را حفظ و حمل در” “با تشکر از شما برای صرفه جویی در زندگی” “با تشکر برای شما فداکاری” “ایمن ماندن.”

این “پرلند ISD افتخار گالری – جشن محلی ما قهرمانان” گالری آنلاین ایجاد شده توسط دانش آموزان در نمرات K-8 و نشان دهنده احساسات مربوط به همه گیر مربوط به تغییرات اجتماعی که در میانهی شب رخ داده در نسل.

“این یک چالش زمان است که همه ما را به مراجعه برای بقیه زندگی ما گفت:” تام بل منطقه هنرهای مدیر. “من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر را به افتخار قهرمانان در میان ما نسبت به ایجاد یک محیط برای دانش آموزان ما برای تشکر از آنها را از طریق هنر خود را. این است که قصد ما برای آثار هنری به ارائه یک نشانه ای از قدردانی به اولین پاسخ دهندگان و اساسی کارگران است. ما معلمان هنر بودند بلافاصله در هیئت مدیره با این پروژه ایده. با تشکر از آنها آن را به یک واقعیت تبدیل شد.”

هنر آپلود شد آنلاین و تقسیم بندی برای اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی حرفه ای, خدمات مواد غذایی و رستوران ها, فروشگاه های مواد غذایی و دیگر کارگران ضروری.

در علاوه بر این به ارائه یک راه برای تشکر از ضروری کارگران این پروژه با هدف اطلاع دانش آموزان بهبود مهارت های مانند استفاده از تفکر انتقادی و تخیل و اصول طراحی.

“آن را تشویق به دیدن هیجان ما معلمان و دانش آموزان نسبت به شرکت در این پروژه گفت:” هنرهای زیبا هماهنگ کننده ویکتور Raygoza که تا به حال با نزدیک شدن بل با این ایده برای این پروژه به عنوان یک راه برای ترکیب تگزاس ضروری دانش و مهارت های مورد نیاز برای دانش آموزان و همچنین بیان این جوانان با تشکر از کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر.

بیشتر اطلاعات

می خواهم برای دیدن بیشتر هنر ؟

بازدید pearlandisd.org/localheroes

آنتونی Brandt صندلی از ترکیب و تئوری در این چوپان دانشکده موسیقی در دانشگاه رایس در هوستون تحت تاثیر قرار گرفته بود با این کار.

“این یک پروژه بزرگ را به انجام,” او گفت:. “شما نمی شنیدن در مورد بسیاری از این در مدارس دولتی. هر کودک در بر داشت یک راه منحصر به فرد گفت: با تشکر از شما.”

برانت که با این نسخهها کار با دانش آموزان ایجاد موسیقی تحسین منطقه برای یک پروژه که قدر.

“آنها ريز احساسات خود و های درونی خود را روانی زندگی می کند در یک زمان استرس زا او گفت:” هنرمندان دانش آموز. “است که بسیار سالم ترین چیزی که به انجام است.”

برانت گفت: کودکان باید اجازه برگزاری چنین به عنوان هنر در مواقع استرس.

“هر زمان که شما آن را نگه دارید به عنوان روانشناختی ادبیات نشان داده است, آن را, سالم ترین چیزی که به انجام,” او گفت:. “افکار don’t go away توسط خود و آنها ساخت. اگر شما به اشتراک گذاشتن آنچه که شما احساس شما می توانید انجام بسیاری از داخلی آسیب برساند.”

گفت: بل “ما احساس می کردم این امر می تواند یک راه خوب در حالی که بچه ها در خانه هستند به نگه داشتن آنها را مشغول به کار بر روی چیزی که مربوط به آنها و به دنبال چیزهای مثبت در این بیماری همه گیر.”

او به نقل اواخر فرد راجرز شناخته شده به عنوان “آقای راجرز” در طولانی مدت کودکان را در تلویزیون نشان می دهد: “برای یاران.”

بل اشاره کرد که این کار تا حد زیادی انجام شده توسط دانش آموزان خود را.

“برخی از آن انجام شد با زوم آموزش. نه همه آنها باید یک مجموعه کامل از لوازم آنها ممکن است نیاز به انجام پروژه خود را,” او گفت:.

“متقابل احساس” ما در این همه گیر با هم’ هدایت ما و همچنین نیاز به یک خیابان برای یک قلبی به رسمیت شناختن ضروری کارگران که برخی از آنها پدر و مادر ما و حتی ما مدارس دانش آموزان کار در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی” بل گفت.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>