دوم-صفحه اصلی بازار افزایش شتاب

از لحاظ تاریخی وجود دارد سه گروه از خریداران خانه های دست دوم: زوج های خالی nesters به دنبال یک مقصد سرگرمی برای خود و/یا خود را فرزندان و دوستان خود را. سوم شامل بازنشستگان.

فعلی coronavirus وضعیت ایجاد شده کاملا جدید گروه — خانواده ها مایل به دور از شهر که در آن آنها می توانند سرپا ایستادن کردن و حتی کار از خانه — با یک نظر.

اتفاقا تعطیلات خواص در تگزاس هیل کشور و همچنین بسیاری گلوستون جزیره محله در دسترس هستند و آن را پیش بینی کرد — به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد — بسیاری از خانه های دست دوم خواص ممکن است در بازار است.

این گلوستون Board of Realtors جمهور مری الن اسمیت از من ملک در کریستال ساحل گفت: کریستال ساحل سازندگان و توسعه دهندگان و ملکی “شده اند شلوغ تر از ما می دانید که چگونه مسئولیت رسیدگی به.”

“ملکی طبقه بندی شده به عنوان” ضروری پرسنل در طول همه گیر بنابراین ما در حال کار هر روز” اسمیت گفت. “ما تا به حال بسیاری از خانه های دست دوم صاحبان پایین آمدن و بیشتر به آمده به عنوان Shriner بیمارستان گسترش همراه با UTMB, Texas A&M و گلوستون کالج.”

شیدا Swartz مسکن با eXp ملک در Trisha-ترنر PropertiesTeam در Fulshear با این نسخهها کار با خریداران آینده نگر در دریاچه تراویس و تگزاس هیل کشور بازار است.

“مردم در حال خرید در مورد همان کلیپ را به عنوان آنها قبل از همه گیر است و ممکن است حتی بیشتر انگیزه پس از خود quarantining,” او گفت:. “بسیار شبیه گالوستون انتخاب های بسیاری وجود دارد اعم از اواسط$200,000 s به میلیون ها بسته به چه مقدار زمین در فضا و آب دسترسی شما به دنبال آن هستید.”

او گفت: خریداران ممکن است رانده شده توسط برخی از پایین ترین نرخ وام مسکن در تاریخ, اما تعهد گرفتن سختگیرانه تر به دلیل بیماری همه گیر.

“آنها استفاده می شود به درخواست ‘چقدر به شما کسب درآمد؟’ در حال حاضر آنها می خواهند به دانستن چقدر شما را کنار بگذارند و چه صنعت شما را در کار” Swartz گفت. “که با توجه به آنچه در صورتی است که پدید آمده در ماه های اخیر است.”

تصویب وام می گیرد در هر نقطه تا 60 روز یا بیشتر به دلیل COVID ناشی از جمع شدن و تامین مالی است.

شوارتز گفت: وجود فعالیت بیشتر در اطراف دریاچه تراویس منطقه به دلیل بزرگ, سنتی, تحولات بلکه منظره خواص مجاور دریاچه تراویس. دوم-خریداران خانه در حال هیپنوتیزم توسط نمایش دریاچه و غروب زیبا و همچنین خانه های پایان بالا.

تام Schwenk کارگزار/صاحب تام گلوستون املاک و مستغلات گفت: دوم-صفحه اصلی کسب و کار قوی است که نه تنها در جزیره بلکه در شبه جزیره که در آن جدید-ساخت خانه در تحولات جدید در اطراف شروع $450,000.

“چقدر داغ است گلوستون را بازار؟” Schwenk گفت. “ما به تازگی لیست خانه در اواسط$600,000 s. آن را به فروش می رسد روز بعد و کوچکتر سواحل خلیج فارس کلبه رفتن واقعا سریع اما من دو خانه های لوکس در حدود 1-2 میلیون ها و این ها کندتر حرکت می کند.”

Schwenk متوجه شده دوم-صفحه اصلی تقاضا در حال حاضر به نفع حرکت-در-آماده خواص به جای fixers چرا که صاحبان نمی خواهید بسیاری از مردم در خانه های خود.

تحولات جدید در گلوستون شامل آپارتمانهای لوکس با نمایش به صورت مایل موجود و موجودی از ویکتوریا و خانه های تاریخی, تحولات جدید قفل-و-ترک لوکس آپارتمانهای ساحل — الماس ساحل زمرد و پالیسیدز — و به زودی به باز کردن ایالات متحده بانک ملی ساختمان (حدود 1925) در 2201 بازار خیابان در قلب مرکز شهر.

در هیل کانتری که امتداد از سن آنتونیو به Austin Swartz گفت: دوم-خریداران خانه می توانید از تگزاس سطح زیرکشت به خانواده های تک لات/خانه های آماده برای آینده خود مالک است.

“برای برخی از خریداران مشاهده همه چیز است. برخی می خواهند بازدید از تپه های کشور, برخی می خواهند اسکله (گرانترین), برخی از, از یک نظر مانند آب دره دریاچه یا دریاچه تراویس و برای برخی از مشخصات مهم نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>