فرزند دوم می میرد و پس از خراب در من-45 نزدیکی بهار

An 11-year-old boy مرگباری زخمی در یک تصادف سهشنبه در امتداد بزرگراه بین ایالتی 45 نزدیکی بهار مرده در هوستون, بیمارستان, فرزند دوم کشته شد به عنوان یک نتیجه از خراب است.

تصادف نیز در سمت چپ a 13-year-old مرده هر دو از آنها بود که مسافران در صندلی عقب نیسان آلتیما که رشته در یک محافظت نشده HOV lane در I-45 نزدیکی هاردی تلفات جاده. این خودرو تا به حال پنچر مقامات گفت: پس از متوقف راننده در HOV lane و منتظر کمک کند.

HOMICIDE INVESTIGATION: مرد پیدا کشته در هتل در نزدیکی فرودگاه سرگرمی

17-year-old راننده یک فورد موستانگ قرمز بود عازم شمال در HOV lane زمانی که او زده عقب آلتیما. پسران در داخل آلتیما شناسایی به عنوان Johnathan الکساندر و حزب محافظه الکساندر جونیور هر دو airlifted به هوستون بیمارستان و بعد مرده.

این آلتیما 18 ساله راننده و دو مسافر دیگر سنین 20 و 15 – تمام شد در بیمارستان بستری است. موستانگ راننده و 17 ساله مسافر بودند و هر دو در بیمارستان بستری به عنوان به خوبی.

موستانگ راننده مورد بررسی قرار گرفت برای مسمومیت اما نشان داد هیچ نشانه ای از اختلال با توجه به هریس شهرستان کلانتر دفتر معاون ارشد توماس Gilliland.

Jay R. Jordan پوشش اخبار به صورت Chron.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>