مورد دوم غیر قابل توضیح از coronavirus به نظر می رسد در کالیفرنیا افزایش ترس از جامعه عفونت

ملت را مورد دوم غیر قابل توضیح از coronavirus – که در آن یک فرد پدیدار می شود و با عفونت با هیچ علامتی از اینکه چگونه این ویروس منتقل شد – گزارش شده است که در کالیفرنیا مقامات بهداشتی کرد.

مقامات در سن خوزه گفت: بیمار بود یک زن بالغ با شرایط بهداشتی مزمن که ندارد یک سفر سابقه و یا هر گونه شناخته شده در تماس با یک مسافر و یا فرد آلوده. می آید دو روز پس از مقامات دولتی گفت: یک زن در Solano County تا به حال قرارداد این بیماری پس از شناخته شده تماس بگیرید.

“این مورد جدید نشان می دهد که وجود دارد این است که شواهدی از جامعه انتقال اما این میزان هنوز روشن نیست” گفت: دکتر سارا کودی افسر بهداشت برای شهرستان سانتا کلارا و مدیر شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت. “این مورد سیگنال به ما است که آن را در حال حاضر زمان برای تغییر چگونه ما پاسخ به این رمان coronavirus.”

در حالی که موجود اقدامات پیشگیری مانند رسیدن به مخاطبین از بیماران آلوده کرده کودی گفت: سازمان “نیاز به اضافه کردن دیگر بهداشت عمومی ابزار” است.

“آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که این ویروس است که در اینجا در حال حاضر در سطح برخی از, اما ما هنوز هم نمی دانم به چه درجه” کودی گفت.

جدید عفونت در شهرستان سانتا کلارا به ارمغان می آورد یکی دیگر نگران فصل به coronavirus گرفتن در بهداشت و درمان ترس در سراسر ایالات متحده و کشورهای دیگر است.

آخرین مورد مربوط به یک زن در 60s, علامت تشدید در سراسر جهان شیوع در ایالات متحده به دلیل آن معنی است که این ویروس می تواند فراتر از اقدامات پیشگیرانه مانند قرنطينه. با این حال مقامات بهداشتی دولت می گویند که این خطر گسترده انتقال باقی مانده است کم است.

Solano County بهداشت عمومی دکتر افسر بلا ماتیاس گفت: مسئولان باید با شناسایی ده ها تن از مردم – اما کمتر از 100 – بود که تماس نزدیک با آلوده است. آنها قرنطینه در خانه های خود و چند نشان داده اند که علائم در انزوا ماتیاس گفت.

علاوه بر این زنان از سانتا کلارا و سولانو شهرستان 60 افراد دیگر در آمریکا با COVID-19 یا سفر خارج از کشور یا تماس نزدیک با دیگران که سفر.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که در بازگشت از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز.

جهانی تعداد کسانی که بیمار با این ویروس بود در 84,128 در روز جمعه. تعداد دفعات مشاهده شده مرگ می ایستد در 2,867 بسیاری از آنها در چین است.

در همین حال مقامات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برگ ریزان برخی از نور بیشتری بر روی این ویروس در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی در کالیفرنیا از جمله چه مدت می تواند زنده ماندن در سطوح.

یک CDC رسمی در کنفرانس مطبوعاتی گفت: این ویروس می تواند زندگی می کنند به روز در سطوح اما خبر خوب این است که این ویروس همچنین می تواند کشته شود به راحتی با تمیز کردن محصولات. بیشتر چه مقامات باور نمی کنم مردم معمولا آلوده با لمس بلند-سطوح آلوده در وهله اول.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

این خبر باعث شده است ساکنان در جوامع در نزدیکی آخرین عفونت به اقدامات احتیاطی اضافی.

“من قطعا رفتن به پوشیدن من ماسک و دستکش در کار چون من یک سرور گفت:” واکاویل کالیفرنیا کوچه بولینگ کارگر دنیس Arriaga که گفت او مراقبت می کند اگر او برای انتقاد از اقدامات احتیاطی اضافی.

“در پایان روز این زندگی من است,” او گفت:.

کمک ها: ردینگ (کالیفرنیا.) رکورد افکن; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>