به روز شده

راکت در مقابل Mavericks

هنگامی که/که در آن: 6:30 p. m. روز شنبه/ تویوتا مرکز

تلویزیون/رادیو: AT&T SportsNet ESPN; 790-هستم 740-Am; Spanish: 850 هستم/101.7 FM

تا کنون: موشک 29-18, ماوریکس 29-18

به تازگی: راکت تقسیم چهار-بازی سفر جاده ای از دست دادن چهارشنبه در پورتلند. ماوریکس رفته اند 2-3 در گذشته خود پنج بازی و دمیده شد در خانه با خورشید در روز سه شنبه

در HOUSTONCHRONICLE.COM: موشک امید به پیدا کردن یک چرخش قوام

سراغ راکت

راکت شروع کشش با پنج تا از هفت بازی قبل از این همه ستاره در خانه با یک 15-7 رکورد در تویوتا سنتر. آنها را از دست داده اند سه تا از گذشته خود چهار خانه بازی … ماوریکس در صدر راکت در تنها دیدار این فصل پس از تقسیم در فصل گذشته در بازی بین تیم های … راکت هستند 18-14 در برابر کنفرانس غرب تیم های رتبه هفتم در میان تیم های بالای هشت در کنفرانس … جیمز هاردن تلاش کرده است کمتر از 20 عکس در نه از خود گذشته 15 بازی پس از تلاش 20 عکس فقط هشت بار در 29 بازی. در گذشته 10 بازی ها سخت است به طور متوسط 26.4 امتیاز ساخت 32.9 درصد از خود عکس 22.5 درصد از 3s … راسل وستبروک hasscored حداقل 30 امتیاز در هشت نفر از نه بازی به طور متوسط 34 امتیاز در 53.9 درصد در تیر اندازی است که کشش … جلو, P. J. تاکر است به طور متوسط چهار کمک در گذشته خود پنج بازی پس از به طور متوسط 1.4 در 42 بازی فصل زمانی که او به عنوان بسیاری از چهار کمک فقط دو بار.

سراغ Mavericks

به طور متوسط 115.8 امتیاز در هر 100 اموال ماوریکس در سرعت برای نیرومند ترین جرم در اختیار داشتن تاریخ NBA در … ماوریکس مرتکب دوم-کمترین گردش در NBA اجازه می دهد th چهارم-کمترین امتیاز در گردش … ماوریکس دوم در دوم شانس نقاط گل در هر بازی … ماوریکس حداقل 10 3-اشاره گرها در 34-بازی متوالی طولانی ترین فعال رگه در NBA و سوم-طولانی ترین (پشت راکت رگه های 97 و 54 بازی) در تاریخ NBA … لوکا Doncic و Tim Hardaway جونیور همراه 72 امتیاز در اولین دیدار با راکت … مرکز Kristaps Porzingis است به طور متوسط 13.6 امتیاز و 5.8 ریباند در پنج بازی پس از بازگشت از درد زانو راست … مرکز ویلی Cauley-استین در اولین بازی او پس از به دست آورد از پادشاهان در روز سه شنبه.

موشک قرعه کشی: برنده چهار بلیط برای راکت در مقابل سلتیکز (Feb. 11)

گزارش آسیب

موشک

گارد جرالد سبز (سمت چپ عمل جراحی پا) و مرکز Nene (تیره و تار adductor) هستند.

ماوریکس

مرکز دوایت پاول (تاندون آشیل عمل جراحی) و گارد لوکا Doncic (رگ به رگ راست مچ پا) هستند. به جلو Tim Hardaway جونیور (درد کمر) سوال برانگیز است

با شماره

5 – بازی متوالی به ثمر رساند در دو چهره توسط Austin رودخانه خود را طولانی ترین خط فصل پس از بازگشت از انگشت شست خود را آسیب. او ساخته شده است 51.9 درصد از 3-اشاره گر که در کشش.

نگاه به آینده: راکت مقابل پلیکان یکشنبه; ماوریکس مقابل بازها, شنبه.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de