به روز شده

هنگامی که/که در آن: 9 بعد از ظهر جمعه/صحبت کردن چوب توچال آرنا

تلویزیون/رادیو: AT&T Sportsnet; 790-هستم 740-AM; Spanish: 850 هستم/101.7 FM

تا کنون: موشک 33-18 خورشید 20-31

به تازگی: راکت رفت به نیمه اول یک back-to-back شنبه مقابل لیکرز با پیروزی در پنج گذشته خود شش بازی. خورشید باید چهار بازی از دست دادن رگه پس از پیروزی در دالاس.

موشک قرعه کشی: برنده چهار بلیط برای راکت در مقابل سلتیکز (Feb. 11)

سراغ راکت

راکت باید برنده گذشته خود 13 ملاقات با خورشید یک بازی سرب در همه زمان سری و باید 11 بازی برنده خط خط در ققنوس از جمله برنده شدن در ماه دسامبر … این موشک هستند 3-4 در بازی دوم از پشت به پشت در این فصل و تا به حال چهار بازی از دست دادن رگه در بازی دوم در هنگام بازی در شب متوالی قبل از پیروزی در ایالت یوتا … جیمز هاردن به طور متوسط است 40.5 نقاط فقط با چهار گردش در دو ملاقات با خورشید در این فصل … بن McLemore که می تواند با شروع راسل وستبروک نشسته نیمه دوم back-to-back, به طور متوسط است 17.5 امتیاز در 59.1 درصد تیر اندازی در برابر خورشید.

سراغ خورشید

خورشید شروع صف ریکی روبیو, Devin بوکر کلی Oubre Jr, Mikal پل ها و Deandre Bay است ششم در NBA در میان تمام پنج مرد در ترکیب اولیه خالص امتیاز outscoring مخالفان توسط 17.9 امتیاز در هر 100 اموال … خورشید در حال 16th خالص در رتبه بعد از رتبه دوم به گذشته در NBA در فصل گذشته … آنها منجر لیگ در کمک به درصد دوم در کمک به ازای هر بازی پنجم در کمک به گردش مالی نسبت و ششم در نقاط به ثمر رساند کردن گردش … خورشید’ 81.4 رایگان پرتاب درصد منجر به NBA است و بهترین در تاریخ حق رای دادن … Oubre به طور متوسط است 21.3 امتیاز در 46.6 درصد تیراندازی و 8.1 ریباند در 18 بازی گذشته خود. او تا به حال یک فصل بالای 30 امتیاز در روز چهارشنبه … Bay را 1.62 مسدود شده عکس در هر بازی بیشتر برای خورشید بازیکن پس Amar خاوری Stoudemire به طور متوسط 2.06 در 2007-08. Bay نیز به طور متوسط 18.6 امتیاز و 12 ریباند … بوکر که 26.7 امتیاز در هر بازی در رتبه هشتم را در NBA به طور متوسط است 30.2 امتیاز در هر بازی پس از کریسمس است.

گزارش آسیب

راکت: جلو Bruno Caboclo (چپ زانو درد) و وستبروک (استراحت) هستند.

خورشید: Ty جروم (چپ گوساله درد و کامرون جانسون (سمت راست چهار contusion) مشکوک هستند. تایلر جانسون (سمت راست زانو درد) داریو Šarić (چپ پيچ خوردگی مچ پا), Aron Baynes (سمت چپ لگن درد) و فرانک Kaminsky سوم (سمت راست کشکک شکستگی استرس) هستند.

با شماره

0 – اولین دور میدارد هنوز در راکت فهرستی پس از برخورد به ارسال Clint کپلا به آتلانتا.

نگاه به آینده: راکت مقابل جاز یکشنبه; خورشید در مقابل قطعات شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de