به روز شده

موشک در موسیقی جاز

هنگامی که/که در آن: 8 بعد از ظهر/زندگی خانه هوشمند آرنا

تلویزیون/رادیو: AT&T SportsNet; 790-هستم 740-AM; Spanish: 850 هستم/101.7 FM

تا کنون: موشک 36-20 جاز 36-18 (از طریق پنج شنبه)

به تازگی: راکت منفجر کردن رزمندگان در پنجشنبه دادن آنها برنده در نه از گذشته خود 13 بازی. جاز مواجه اسپرز در روز جمعه با چهار بازی برنده خط خط.

موشک قرعه کشی: را وارد کنید برای برنده شدن بلیط به موشک در مقابل کلیپرز (5 مارس)

سراغ راکت

راکت باید برنده 7 از گذشته خود 10 بازی برابر جاز و چهار از گذشته خود پنج بازی در سالت لیک سیتی … این موشک دارای رتبه هشتم در امتیاز دفاعی در فوریه …. موشک ساخته شده 25 3-اشاره گرها در پنجشنبه مطابق فصل خود را بالا و به آنها شش نفر از هشت بازی در تاریخ NBA با حداقل 25 3s … رابرت کاوینگتن را مسدود کرده است چهار عکس در هر کدام از گذشته خود دو بازی است و به طور متوسط 2.2 مسدود شده عکس های خود را در پنج بازی با راکت به رتبه چهارم در NBA که در کشش … جیمز هاردن و راسل وستبروک هر حال 10 کمک در پنجشنبه اولین بار هر دو شده اند در دو رقم برای کمک در یک بازی در این فصل است. سخت است و تا به حال حداقل 10 پاس گل در سه تا از گذشته خود شش بازی پس از رفتن را از 11 بازی بدون گرفتن دو رقمی کمک می کند. او تا به حال 28 امتیاز و 10 پاس گل و 10 پرتاب ریباند در بازی تنها در برابر جاز در این فصل … جف سبز که در شروع فصل با جاز که در آن او به طور متوسط 7.8 امتیاز در 38.5 درصد تیراندازی ساخته شده 6 از 7 عکس از جمله 4 از 5 3-اشاره گرها در اولین بازی با راکت در روز پنج شنبه.

سراغ جاز

جاز برنده شدن در هوستون به آنها 12 برنده هنگامی که انتهایی در حاصل کار دو تیم دوم بیشتر در NBA در این فصل …جاز رفت و به بازی روز جمعه ساخت یک لیگ-بهترین 38.7 درصد از آنها 3-piointers ساخت 13.1 در هر بازی … رودی Gobert را 68.9 درصد تیراندازی منجر NBA. او تنها بازیکن در NBA به طور متوسط یک نقطه جهش دو دو در حالی که حداقل 65 درصد از عکس های خود را و تنها بازیکن پس از پژمردگی چمبرلین در سال 1966-67 به طور متوسط بیشتر حداقل 15 امتیاز و 14 ریباند در حالی که حداقل 65 درصد از عکس های خود را… Bojan Bogdanovic 21 امتیاز در هر بازی منجر همه بازیکنان گرفته شده در دور دوم … گارد اردن Clarkson به طور متوسط است 15.3 امتیاز در هر بازی با جاز پنجم در NBA در میان بازیکنان آینده روی نیمکت … گارد داناون میچل است به طور متوسط 30 امتیاز در 47.9 درصد تیراندازی.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: موشک’ راسل وستبروک گرفتار در یک وضعیت ناپاک

صدمات

موشک

گارد اریک گوردون (کبود چپ شین) سوال برانگیز است.

جاز

نایجل ویلیامز-Goss (کبود چپ چهار) است.

با شماره

27 – بازی متوالی است که در آن راسل وستبروک به ثمر رساند تا حداقل 20 امتیاز, طولانی ترین خط از حرفه خود و دوم طولانی ترین در NBA در این فصل پس از جیمز هاردن را 34-بازی متوالی به ثمر رساند حداقل 20 امتیاز.

نگاه به آینده: راکت مقابل نیکز دوشنبه; جاز در مقابل خورشید دوشنبه.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im