سراغ گزارش: موشک در سلتیکز

منتشر شده

راکت در مقابل سلتیکز

هنگامی که/که در آن: 7:30 p. m. روز شنبه/TD باغ

تلویزیون/رادیو: ABC; 790-هستم 740-AM; Spanish: 850 هستم/101.7 FM

تا کنون: موشک 39-20 سلتیکز

به تازگی: راکت باید پنج بازی برنده خط خط توسط دو رقمی و برنده در 9 از 11 بازی. سلتیکز را برنده چهار تا از پنج بازی پس از از دست دادن خود را در هوستون از دست دادن تنها دو برابر لیکرز در لس آنجلس.

موشک قرعه کشی: را وارد کنید برای برنده شدن بلیط به موشک در مقابل کلیپرز (5 مارس)

سراغ راکت

راکت باید برنده گذشته خود چهار بازی در برابر سلتیکز از جمله 116-105 پیروزی در تویوتا سنتر در فوریه. 11 … این موشک دارای رتبه سوم در حمله رتبه هفتم در امتیاز دفاعی در گذشته 10 بازی اول ادبانه (و موثر در زمینه هدف درصد) و ششم دفاعی خود را در پنج بازی برنده خط خط … آنها را مجبور سوم-بیشترین گردش در آن کشش اما بدترین دفاعی rebounding درصد … موشک گارد جیمز هاردن که به طور متوسط 43 امتیاز در 42.3 درصد 3-نقطه تیراندازی در برابر سلتیکز در دو فصل گذشته است که به طور متوسط 35.2 امتیاز در 51.5 درصد تیراندازی در راکت’ پنج بازی برنده خط خط … گارد راسل وستبروک است به طور متوسط 34 امتیاز در 56.9 درصد تیراندازی در گذشته خود شش بازی در طولانی ترین خط از بازی متوالی حداقل نیمی از عکس های خود را در حرفه خود … رودخانه ها و سخت در سرعت به اولین تیمی در تاریخ NBA به هر دو به طور متوسط 25 امتیاز و هفت کمک … گارد آستین رودخانه ساخته شده است 45.2 درصد از 3-اشاره گرها در 16 بازی گذشته خود پس از بازگشت از آسیب دیدگی انگشت شست پس از 30.3 درصد در 38 بازی این فصل … جلو رابرت کاوینگتن را مسدود کرده است حداقل سه عکس در پنج بازی متوالی طولانی ترین خط برای یک راکت بازیکن پس از 2005-06.

سراغ سلتیکز

سلتیکز در حال 22-5 در خانه با هفت بازی برنده خط خط در TD Garden … سلتیکز یکی از سه تیم همراه با دیگران و لیکرز در بالا پنج در تهاجمی و دفاعی امتیاز. آنها اجازه می دهد سوم-کمترین امتیاز در رنگ در NBA … سلتیکز تا به حال شش بازیکن به طور متوسط بیش از 15 امتیاز در پنج بازی از بازی راکت هر چند که شامل همه ستاره گارد Kemba واکر که بازی فقط در یکی از این بازی ها به ثمر رساند 19 امتیاز … در گذشته خود پنج بازی ها پس از ساخت فقط 5 15 عکس های از دست رفته و تمام هفت 3-اشاره گرها در برابر موشک به جلو Jayson Tatum است که به طور متوسط 35.4 امتیاز در 57.5 درصد تیراندازی, 54.5 درصد 3-اشاره گر … مرکز رابرت ویلیامز است که از پس Dec. 6 با یک لگن آسیب است که انتظار می رود به بازگشت.

در تگزاس ورزشی ملت ایران: اینجا چرا کوچک-توپ راکت در حال برنده شدن

صدمات

موشک

گارد اریک گوردون (کبود زانو راست) سوال برانگیز است.

سلتیکز

گارد Kemba واکر (درد زانوی چپ) از دست رفته گذشته چهار بازی.

با شماره

6 – 30-نقطه بازی برای Jayson تاتوم در ماه فوریه به عنوان بسیاری از او تا به حال در 2 نیم فصل کار خود را ترکیب شده است.

نگاه به آینده: راکت نیکز دوشنبه; سلتیکز در مقابل شبکه های سه شنبه.

تگزاس ورزشی ملت ایران: دریافت خبرنامه واقعی برای طرفداران ورزش فرستاده شده به طور مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>