‘جعبه مقوا نوار اسکاچ و سیم عدل بندی’: چگونه برخی از بیمارستان ها و شرکت ها در پاسخ به دیدار با آمریکا را یک کمبود

به عنوان coronavirus همه گیر به نظر می رسد در نزدیکی قله در بخش هایی از ایالات متحده, بیمارستان در حال آموزش کارکنان پزشکی بر نحوه اجرای هواکش در حالی که شرکت ها و پزشکان در حال مقاوم سازی دستگاه های در مورد امکانات اجرا از دستگاه تنفس.

در شهر نیویورک پزشکان در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان باید repurposed ماشین آلات مورد استفاده در درمان آپنه خواب به کمک برخی از COVID-19 بيمار که هواکش در تامین کوتاه مدت هستند.

ماساچوست در آموزش آنلاین شرکت edX راه اندازی کرده است یک کلاس ویژه برای آموزش پزشکی حرفه ای که اصلا در تخصص مراقبت های ویژه نحوه کار پنکه.

و در کنتیکت-کالیفرنیا توافق زیراکس منابع و Vortran فناوری پزشکی طرح توجیهی تولید واحد-استفاده از یکبار مصرف هواکش.

‘آن تصور نیست اما آن کار می کند: می سی سی پی, دکتر, با استفاده از سخت افزار-فروشگاه لوازم برای ایجاد موقت هواکش

“همه چیز باید انجام شود در پیچ و تاب سرعت در حال حاضر. امیدوارم این کمک خواهد کرد که مقابله با این بحران گفت:” Anant Agarwal بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی از edX و استاد مهندسی برق و علوم کامپیوتر در موسسه تکنولوژی ماساچوست.

هواکش و درمانگران تنفسی در تامین کوتاه مدت هستند در برخی از بیمارستان ها به عنوان coronavirus بیماران پر تازگی گسترش بخش های مراقبت ويژه.

بیمارستان ها در چندین ایالت به دنبال ماشین آلات از فدرال و ایالتی ذخایر. برخی در شهر نیویورک گفته اند که آنها قصد استفاده از یک دستگاه تنفس مصنوعی به کمک دو COVID-19 نفر در یک زمان است که می تواند مخاطره آمیز.

در شرایط اضطراری-آموزش در بیمارستان ها خواسته اند پزشکان و پرستاران برای کمک به نظارت هواکش حتی اگر آنها نبوده است عمیقا روت تنفسی درمان است.

این حرکت به عنوان coronavirus بحران ممکن است نزدیک شدن به یک نقطه عطف است. تعداد تایید COVID-19 نفر در آمریکا افزایش یافت و به حدود 400,000 با حدود 13,000 مرگ و میر ناشی از صبح روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

در شهر نیویورک داخلی کانون بحران 4,009 coronavirus کشته و هزاران نفر از بستری شدن در بیمارستان را تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی به نقطه شکستن.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: بستری شدن در بیمارستان در بخش مراقبت ويژه پذیرش و لوله از بیماران برای فن های کاهش یافته در سطح ایالت. با این حال او اعلام کرد 731 جدید, مرگ و میر, بزرگترین روز تلفات از COVID-19 در دولت است. که به معنی آن را خیلی زود اعلام بدترین است.

“ما باید برای انجام آن گفت:” کومو با اشاره به خاموش کردن همه اما ضروری کسب و کار و اجتماعی فاصله او دستور داده است تا پایان ماه آوریل است. “بیایید از خود راضی.”

چگونه یک دستگاه تنفس مصنوعی کار می کند ؟ این دوره را می آموزد اصول اولیه در 2-5 ساعت

با چنین هشدارها در ذهن بنیاد سابق گوگل مدیر ارشد اجرایی اریک اشمیت به تازگی رسیده به دکتر سوزان فروردین, co-نویسنده یک کتاب درسی به نام “تهویه مکانیکی اورژانس پزشکی است.”

فروردین پزشک اورژانس در بیمارستان عمومی ماساچوست و استادیار در دانشکده پزشکی هاروارد مقطر اصول اولیه چگونه یک ونتیلاتور با این نسخهها کار به یک دوره آنلاین در edX پلت فرم. آموزش و پرورش شرکت تاسیس در سال 2011 توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست.

‘در کار اضطراری آموزش’: بیمارستان ها ممکن است اجرا پایین در کارکنان برای اجرای هواکش برای بیماران مبتلا به کروناویروس

این دوره طراحی شده است برای حرفه ای پزشکی است که کم و یا هیچ پس زمینه در بخش های مراقبت و مدیریت به شدت بیمار بیماران هواکش. این دوره را می توان در دو تا پنج ساعت Agarwal گفت.

“هدف این است که به نوبه خود هر کسی را به یک کامل درمانگر تنفسی و یا اورژانس دکتر” ویلکاکس گفت. “آن را می دهد آنها را به یک پایه و اساس در مورد چگونه یک ماسک آثار و واژگان است که اجازه می دهد تا آنها را به بهتر همکاری با بیمارستان و همکاران.”

دوشنبه بعد از ظهر ساعت پس از این کلاس عرضه بیش از 3,000 نفر در نظر گرفتن دوره و تبادل نظرات و سوالات در فروم Agarwal گفت.

“ما می توانیم پیشنهاد این دوره به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز به,” او گفت:.

Mount Sinai در شهر نیویورک تعمیرات اساسی آپنه خواب واحد برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس

رو امکان اجرا از هواکش پزشکان و کارشناسان بهداشت و درمان در کوه سینا سیستم بهداشت و درمان در شهر نیویورک ابداع یک راه برای مقاوم سازی بیش از 1000 دستگاه تنفس اهدا شده توسط تسلا و دوم نیکوکار.

این واحد نزدیک به CPAP واحد مورد استفاده در درمان آپنه خواب شناخته شده عام به عنوان دو سطح ماشین آلات زیرا آنها ارائه یک قالب کمک تنفس متناوب با فشار بالا و پایین دکتر گفت: David Rapoport, مدیر کوه سینا طب خواب برنامه های تحقیقاتی.

تیم مجهز در حدود 30 واحد تا کنون با افزایش سرعت الکترونیک و جایگزین کردن ماسک را با یک اتصال برای یک لوله تنفس. این تیم اضافه شده یک مانیتور قادر می سازد که کارکنان بیمارستان برای بررسی سیستم و همچنین به عنوان یک زنگ هشدار آنها را به مشکلات.

Rapoport گفت: MacGyvered واحد طراحی شده برای COVID-19 بيمار که بدترین آزاد کردن مقیاس کامل هواکش برای مهم ترین موارد است.

“این واقعا یک جعبه مقوا نوار اسکاچ و سیم عدل بندی عملیات که ساخته شده به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” Rapoport گفت: توضیح آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که کوه سینا بیمارستان ها “را به گذشته ما چند هواکش.”

از شنبه که زمان تا به حال وارد نشده است. اما تیم پزشکی آماده است با داشتن آزمایش تعمیرات اساسی واحد در دو بيمار دوشنبه با نتایج خوب Rapoport گفت.

تیم در Northwell سلامت نیویورک بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و در برکلی کالیفرنیا توسعه داده مشابه راه حل, او گفت:.

این تیم در حال به اشتراک گذاری طرح های خود را آنلاین به طوری که بیمارستان های دیگر می توانید استفاده از آنها به عنوان coronavirus موارد قله در سراسر کشور و امکانات اجرای کوتاه در هواکش. این تعمیرات اساسی واحد نیز می تواند اثبات مفید در آفریقا و هند و دیگر نقاط جهان که در آن فن های کمیاب Rapoport گفت.

بوده است وجود دارد فوق العاده بودن و ارتباطات در جامعه علمی,” او گفت:. “همه به اشتراک گذاری است.”

زیراکس Vortan شریک برای تولید تک-استفاده از یکبار مصرف resuscitators

زیراکس بهترین و شناخته شده برای آن کار کپی کردن ماشین آلات است که جفت شدن با Vortran به تولید یک دستگاه برای زمان همه گیر و حوادث آینده.

در یک همکاری روز دوشنبه اعلام کرد زیراکس طرح توجیهی تولید واحد-استفاده از یکبار مصرف resuscitators طراحی شده توسط Vortran برای استفاده به عنوان پشتیبان هواکش در طول بیماری شیوع جرم تلفات حوادث و بلایای دیگر. واحد هزینه حدود 120 دلار در هر دور کمتر از $10,000-به همراه برچسب قیمت برای یک واحد مراقبت های ویژه هواکش — اگر کسی را می توان یافت.

“این یک کار بسیار ساده تر و کم هزینه دستگاه” گفت: Vortran از بنیانگذاران و مدیر اجرایی دکتر گوردون وانگ در یک ایمیل. این دستگاه با ارائه یک جریان ثابت از هوا است و می تواند با استفاده از یک کمپرسور.

هر واحد طراحی شده است مورد استفاده قرار گیرد یک بار برای یک بیمار در مراحل اولیه بیماری های تنفسی. یک COVID-19 بیمار می تواند پشتیبانی تا 30 روز در واحد وانگ گفت.

ماشین آلات مورد استفاده در ایالات متحده و در سراسر جهان است. شرکت ها طرح توجیهی تولید 40,000 از ماشین آلات در آوریل ramping تا به 200,000 150,000 یک ماه ژوئن.

“ما می خواهیم برای کمک به مطمئن شوید که پزشکان و پرستاران و امدادگران در خط مقدم باید منابع آنها نیاز به کمک به افزایش تعداد بیماران مبتلا به COVID-19” جان Maria زیراکس معاون رئیس و مدیر اجرایی گفت: در یک شرکت بیانیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>