نمره #1 بازی آموزش مبتنی بر نرم افزار برای 86% خاموش

به عنوان 2019 در فروشگاه App ارائه شده 903K+ بازی, نرم افزار — اما به عنوان شما احتمالا می دانید که نمی, همه برابر خلق شده اند.

در میان این خیل کثیری از بازی ها بسیاری از ذهن بیحس کننده برنامه های کاربردی که شما را ترک خواهد کرد به عنوان یک پدر و مادر که مایل کمی بیشتر برای کودک خود را. در حالی که یک کمی شما ممکن است عشق خود را به صفحه نمایش با اینحال آموزشی جایگزین ممکن است به شما احساس بسیار بهتر است در مورد استفاده از تبلت به جای یک پرستار بچه.

است که چرا ما توصیه می کنیم Papumba سرگرم کننده برنامه یادگیری برای بچه ها. با Papumba بچه خود را خواهد دسترسی به بیش از 500 بازی های تعاملی و فعالیت های یادگیری است که مناسب برای سنین 2 تا 7. بهترین بخش این است که شما هرگز به نگرانی در مورد آنها خیره براق چشم در یک صفحه نمایش. آنها اخذ خواهد شد شروع به سر در یادگیری مهارت های حیاتی در علم و تکنولوژی, مهندسی, هنر و ریاضیات (بخار). به علاوه از آنجایی هر یک از فعالیت های سازگار به تناسب سن کودک شما و استعداد آنها را دریافت خواهد کرد یک تجربه شخصی بر خلاف هر برنامه دیگر در بازار است.

در اینجا یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن.

اگر شما در حال حاضر به فروش می رسد در Papumba سپس این تمجید در مورد به مهر و موم معامله. این برنامه دارای امتیاز 4.5 از 5 ستاره در فروشگاه App و 4 از 5 ستاره در فروشگاه Google Play. علاوه بر آن دارای رتبه #1 بازی مبتنی بر پیش دبستانی پلت فرم در 30+ کشور و برنده طلا مهر و موم از تصویب تعالی در خانواده محصولات سازگار در انتخاب مامان جوایز. وای!

آیا ما به ذکر معامله باور نکردنی در رفتن ؟ برای یک مدت زمان محدود شما می توانید نمره یک عمر اشتراک به Papubma سرگرم کننده یادگیری برنامه فقط برای $49.99 (به طور منظم $359). با یک عمر سرگرم کننده شما می توانید آن را به هر یک از بچه های خود را, دادن به شما صلح از ذهن در حالی که نگه داشتن آنها را سرگرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>