شومر پیشنهاد اندازه گیری برای حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن نام coronavirus محرک چک

رهبر اقلیت سنا چارلز شومر است خوشحال نیست که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نام ظاهر خواهد شد بر روی محرک چک های در حال ارسال را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها – و او در حال برنامه ریزی برای قرار دادن به جلو قانون برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره.

هیچ سیاست در همه گیر بازیابی عمل یا هیچ PR عمل پیشنهاد شده توسط شومر را منع استفاده از هر گونه مالیات دهندگان بودجه “برای هر تبلیغ یا فعالیت های تبلیغاتی که شامل نام شباهت, یا امضا” از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس.

“رئیس جمهور تهمت متاسفانه به نظر می رسد برای دیدن همه گیر به عنوان فقط یک فرصت برای ترویج خود منافع سیاسی. بدون روابط عمومی عمل قرار می دهد پایان دادن به رئیس جمهور بهره برداری از پول مالیات دهندگان برای مواد تبلیغاتی است که تنها منافع خود را دوباره انتخابات” شومر در بیانیه ای گفت. “تاخیر در انتشار محرک چک تا امضای خود را می تواند اضافه شده است که اتلاف وقت و پول است.”

“این فوق العاده نماد’: Mnuchin طول می کشد اعتبار برای اضافه کردن تهمت نام به کروناویروس محرک چک

وزارت خزانه داری اصرار وجود دارد “به هیچ وجه تاخیر وجه” در چک که شامل تا 1200 $در هر مالیات دهندگان آمریکایی به عنوان بخشی از 2 تریلیون دلار بسته محرک گذشت در ماه مارس شناخته شده به عنوان مراقبت A. بیانیه ای که پس از, واشنگتن پست – که برای اولین بار گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن نام شامل خواهد بود در چک – ذکر ارشد IRS مقامات معتقد بودند که با اضافه کردن رئیس جمهور نام مورد مطمئن بود که به این روند آهسته است.

نزدیک به 500 میلیارد دلار در امداد: در اینجا آنچه در آخرین coronavirus نجات بیل

به دلیل تهمت است نه مجاز به تایید چک از خزانه نام او اضافه شده به این یادداشت خط چک. به گفته وزیر خزانه داری استیو Mnuchin تهمت می شده اند مجاز به ثبت نام در آنها را, اما این روند “را آهسته همه چیز را.”

پست گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خواست Mnuchin به او اجازه امضای چک, اما هفته گذشته Mnuchin سی ان ان گفت آن را به حال شده است در ابتکار عمل خود را.

“این ایده من بود. او رئیس جمهور است و من فکر می کنم این فوق العاده نماد به آمریکا” Mnuchin گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او “نمی دانم بیش از حد در مورد” نام خود را اضافه شده به چک بود اما او “مردم را مطمئن خواهد بود بسیار خوشحال به دریافت بزرگ, چاق, زیبا, چک و نام من بر روی آن است.”

“من نمی فهمم این به تأخیر انداختن هر چیزی و من راضی هستم با این که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من تصور نمی این یک معامله بزرگ است.”

شومر قصد دارد به تلاش برای شامل هیچ PR عمل در آینده محرک قانون با توجه به سیاست.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $484 میلیارد بسته به پر کردن یک کسب و کار کوچک وام اضطراری برنامه پس از آن کمک های مالی اولیه تخلیه شد در کمتر از دو هفته. که لایحه همچنین شامل 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای گسترش coronavirus تست.

دموکرات ها می خواهند به حرکت به جلو با یکی دیگر از بسته نجات که شومر و مجلس نانسی پلوسی به مراجعه به مراقبت در 2.آنها می خواهند بودجه اضافی برای کمک به دولت های محلی و قبیله ای دولت از بهبود از شیوع کروناویروس که مورد نیاز عظیم اضطراری به عنوان هزینه مالیات بر درآمد کاهش یافت.

معلوم نیست اگر یک بسته جدید شامل پرداخت های اضافی به مالیات دهندگان.

کاخ سفید نشان داده است تمایل به کار دموکرات ها در تصویب پول بیشتر برای ایالات متحده. اما رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اصرار صبر قبل از تصویب ، و هفته گذشته او باعث داد و بیداد زمانی که او پیشنهاد کرد که برخی از سبب شیوع متحده اجازه داده می شود به فایل برای ورشکستگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>