مدرسه پروژه های ساخت و ساز در مسیر در حال حاضر در آلوین ISD

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه ساخت و ساز در مسیر در حال حاضر در سه پردیس سایت همچنان در آلوین مستقل منطقه مدرسه در حالی که کارگران به رعایت دقیق اجتماعی-فاصله پروتکل در نور COVID-19 بیماری همه گیر.

این منطقه که در خدمت حدود 28000 دانش آموزان و به طور پیوسته در حال رشد است ساختمان آیووا مستعمره دبیرستان در 3700 داونپورت بلوار. در آیووا مستعمره; Caffey دبیرستان در گوشه ای از Manvel و Meridiana parkways و E. C. ماسون مدرسه ابتدایی جایگزینی تسهیلات در 7220 جاده مدرسه در Manvel.

دلار 131.5 میلیون دبیرستان است که حدود 25 درصد کامل است که میله میله برای باز کردن در سقوط 2022. با $37.4 میلیون ساخت و ساز هزینه Caffey دبیرستان که می ایستد در حدود 60 درصد کامل است که میله میله برای سقوط 2021 باز کردن در حالی که $20.1 میلیون ابتدایی پردیس که حدود 30 درصد کامل برنامه ریزی شده است برای پذیرش دانش آموزان در سقوط 2021.

Eying مواد زنجیره تامین

اگر چه این کار در برنامه Patrick Miller, این منطقه رئیس عملیات خوشحال است این منطقه ساخته شده در 60 – 90-بعد از اتمام برنامه بالشتک برای این کار. این خواهد خرید منطقه زمان اگر عرضه زنجیره ای برای مواد به ویژه کسانی که از کشورهای دیگر قطع شده است و یا با تاخیر و بعد از آن در فرایند ساخت, او گفت:.

“(منتظر) نگرانی من این است که رفتن به زنجیره تامین است. در حال حاضر ما در حال خفه مواد اما بررسی ما تاریخ تحویل برای بسیاری از (آینده) منابع در حال رفتن به بسیار مهم است.”

دلار 131.5 میلیون دبیرستان است که حدود 25 درصد کامل است که میله میله برای باز کردن در سقوط 2022. با $37.4 میلیون ساخت و ساز هزینه Caffey دبیرستان که می ایستد در حدود 60 درصد کامل است که میله میله برای سقوط 2021 باز کردن در حالی که $20.1 میلیون ابتدایی پردیس که حدود 30 درصد کامل برنامه ریزی شده است برای پذیرش دانش آموزان در سقوط 2021.

مواد که میلر خواهد بود که پس از نزدیک کسانی هستند که نکات تکمیلی مورد استفاده قرار گیرد به سمت پایان فرایند ساخت است که ممکن است در آینده از خارج از کشور.

“ممکن است یک جزء از یک نور ثابت که تولید خارج از کشور است که ما نیاز به قرار دادن در نور; بنابراین ما در حال تماشای برای کسانی که انواع از چیزهایی که در حال حاضر” میلر گفت.

متوسط چک در کار سایت

او گفت: کارگران در سایت در زیر سخت پروتکل های ایمنی مرتبط با رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“ساخت و ساز در نظر گرفته شده است یک کار ضروری; بنابراین ما در حال کار با پیمانکاران به مطمئن شوید که آنها عامل تحت (مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) دستورالعمل” میلر گفت.

اقدامات احتیاطی در هر یک از سه سایت شامل یک نقطه ورود دما چک هر زمان که کسی می رود از جمله فروشندگان و تحویل مردم و بصری چک و سوال اگر کسی به نظر می رسد بیمار است.

“اگر کسی می آید در صبح و آنها نگاه خسته و یا نحیف آنها بلافاصله تبدیل دور” میلر گفت. “احتیاط و احتیاط هستند منظور از روز است.”

او گفت: پیمانکاران و پیمانکاران فرعی در هوستون زیر به روز شده COVID-19-مربوط به ایمنی پارامترهای تعیین شده توسط هوستون انجمن پیمانکاران عمومی برای اطمینان از ایمن کار سایت از جمله استفاده از مواد قابل استفاده مجدد قابل شستشو ماسک صورت. سایت ها نیز به استخدام افسران ایمنی برای اطمینان از کارگران پروتکل های زیر.

در حالی که این ساخت و ساز پروژه های در حال انجام و دانش آموزان در حال یادگیری از صفحه اصلی آلوین ISD است که در ادامه آن منظقه وعده های غذایی برنامه و همچنین تلاش برای تکمیل پروژه های اغلب این سایت متعلق به فصل تابستان است.

“این groundskeepers مشغول به کار هستند ما باید متولیان عمیق تمیز کردن ما در حال متداول شدن ما کف سالن و مواد غذایی ما-خدمات مردمی خدمت هستند حدود 7000 وعده غذا در روز در حالی که نقاب و اجتماعی زیر-دورى قوانین” میلر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>