Schlitterbahn گالوستون نیو برونفلس waterparks اعلام تاریخ افتتاح COVID-19 اقدامات ایمنی

Schlitterbahn به زودی بازگشایی آن در نیو برونفلس و گلوستون waterparks برای تابستان به انتخاب تعداد بازدید کنندگان با توجه به بیانیه ای از شرکت.

این waterparks خواهد بازگشایی آغاز ژوئن 13 به فصل تصویب دارندگان تنها خواهد شد و در عمل ظرفیت محدود سطوح و ساعت. پارک ها را بازگشایی به روزانه پذیرش مهمانان در آینده اما تاریخ هنوز اعلام کرد در زمانی که ممکن است.

عکس: جمعیت فرود بر تگزاس waterpark در آخر هفته روز یادبود

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت مجاز تگزاس waterparks برای بازگشایی عمومی در محدود سطح اشغال شده در مارس 29. دولت بهداشت و درمان, پروتکل نیاز به پارک ها به منظور افزایش تمیز کردن پروتکل اجرا اجتماعی فاصله و درخواست مهمان برای محدود کردن گروه خود را به بیش از 10 نفر در میان سایر دستورالعمل ها.

Schlitterbahn در حال اجرای چندین جدید بهداشت و دستورالعمل های ایمنی در نور مداوم رمان coronavirus همه گیر از جمله سخت مورد نیاز برای تمام مهمانان و کارکنان به سایش پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله. این پارک راه اندازی کرده است یک سیستم آنلاین جدید و پذیرش رزرو آنلاین تنها در تلاش به دنبال و مدیریت ظرفیت دستورالعمل صادر شده توسط دولت است.

دیگر دستورالعمل جدید نیاز مهمانان برای تکمیل سلامت غربالگری و لمسی کمتر از متوسط را بررسی کنید قبل از ورود به پارک; و همچنین افزایش تمیز کردن پروتکل های عمیق مایع از امکانات و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه خواهد شد که در واقع در سراسر پارک.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: COVID-19 موارد بستری شدن در بیمارستان خونتان در هوستون

گذر فصل تمدید شده است از طریق 2021 با توجه به تاخیر در باز کردن. این بلا محل رفت و آمد مکرر هتل پذیرش مهمانان و هر دو پارک ها استخدام سراسر همه بخش. متقاضیان علاقه مند می توانند آنلاین.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>