‘ترسناک برای همه’: این آن چیزی است که در سیاتل و پادشاه شهرستان, مناطق تحت محاصره از coronavirus

سیاتل – Lesli Conti اسلاید یک سینی تارت لیمو از اجاق های همرفت و مجموعه آنها را در مبارزه برای مشتریان او گمان نمی تواند آینده را از طریق درب امروز.

این 2 بعد از ظهر روز جمعه نخست بعد از ظهر قهوه و تنقلات زمان برای ده ها هزار نفر از آمازون کارگران که معمولا تواند جریان به Conti را در کافه Suisse در سراسر خیابان را از جهان مقر خرده فروش آنلاین. اما بر اساس کارت اعتباری رسید او فروش پایین 50 درصد از یک روز عادی زمانی که به طور منظم توقف در کافه mochas کلوچه و شیرینی های رولتی وارداتی از فرانسه است.

“من فکر می کنم ما در شوک فاز در حال حاضر ما باید برای رسیدن به طبیعی جدید,” او می گوید او به عنوان مکان های زغال اخته بالای هنوز گرم و لذیذ و بوی شیرینی پر اتاق کوچک تزئین شده با سوئیس cowbells و نقشه.

خارج از خیابان ها به طور معمول خواهد بود swarming با Amazonians خود را زرد شناسه مدالها نوسانی از آبی تسمه یا طناب چیدن تنقلات از پارک کامیون های مواد غذایی, گرفتن مو, کاهش, خرید گل, نقطه Ubers و رقص بر روی اتوبوس شاتل.

این است که یک روز عادی.

این است که بعد 2 از جدید کروناویروس سیاست در سراسر سیاتل و پادشاه شهرستان که در آن مقامات بهداشت عمومی توصیه می شود که مردم از خانه کار می کنند در صورتی امکان پذیر است. آنها همچنین توصیه کرد که مردم با شرایط از پیش موجود – مانند قلب یا ریه یا بیماری دیابت – و هر کسی که بیش از سن 60 جلوگیری از زیادی جمعیت در کنسرت, رویدادهای ورزشی و گردهمایی های اجتماعی.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: چک کنید اینجا را برای همه آخرین اخبار

مقامات بهداشت عمومی گفت: توقف گسترش coronavirus را بیش از ماسک و شستن دست. نگه داشتن مردم از هم جدا خواهد شد و نقش عمده ای در “مسطح منحنی” عفونت آنها می گویند.

آمازون کارگر قرنطینه: کارمند آمازون در سیاتل تست مثبت برای coronavirus است در قرنطینه

تاثیر “اجتماعی فاصله” توصیه های فوری بود. آمازون در حدود 50,000 کارگران در منطقه سیاتل و مایکروسافت در توییتر و دیگر فن آوری شرکت با دفاتر در سیاتل همه بلافاصله به تصویب رسید و شهرستان را توصیه.

عجله ترافیک یک ساعت کاهش یافته است به طور چشمگیری به دنبال رستوران پیرایش ساعت خود را, هتل های حذف قیمت اتاق به عنوان مهمانان لغو شد و گردشگران اجتناب از نقاط داغ مانند سیاتل عمومی بازار است. قفسه های فروشگاه شده اند خالی از سرد داروهای ضد عفونی کننده دست و کاغذ توالت.

کسب و کار ضربه سخت: Coronavirus نگرانی ساخت خریداران نامنظم’ در واشنگتن; کسب و کار در حال حاضر شاهد کاهش تیز

برخی از مدارس در حال حاضر بسته شده, حتی اگر جوان مردم به نظر می رسد در معرض خطر کمتری از ویروس ها است که باعث بیماری شناخته شده به طور رسمی به عنوان COVID-19. شروع پنج شنبه, تمام مدارس در Northshore مدرسه منطقه شمال سیاتل برگزار خواهد شد کلاس های از راه دور به عنوان خواهد شد در کلاس های دانشگاه واشنگتن که در خدمت حدود 60000 دانش آموزان است.

آنچه در مدارس در حال انجام:کسب و کار پول نقد در coronavirus وحشت در مدارس

اولین مورد از کروناویروس در آمریکا پیدا شد Jan. 19 در زندگی انسان فقط در شمال سیاتل که توسعه علائم پس از بازدید از خانواده در ووهان چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار گزارش شده است. یکشنبه وجود دارد 466 تایید ایالات متحده موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز coronavirus داشبورد.

بیش از 100 نفر در ایالت واشنگتن 71 در شهرستان کینگ به تنهایی. از 15 مرگ و میر گزارش شده در شهرستان کینگ 14 در ارتباط با زندگی مراقبت, مرکز, شهرستان, مقامات گفت.

سیاتل یک شهرستان در لبه

در سراسر شهر وجود دارد در حال رشد و ترس از هر دو بیماری و مراحل گرفته شده برای مبارزه با آن است.

صاحبان کسب و کار نگرانی مقامات بهداشتی در حال ترساندن مردم با کمک رسانه ها همه بیش از حد خوشحال به برجسته مرگ و میر و تکرار ترسناک به دنبال تصاویر از مردم در ماسک صورت, راه رفتن در خیابان. رای دهندگان نگرانی دولت فدرال است که در بیش از سر خود را. و گردشگران بدانم اگر آنها در حال انجام کاری را بدون در نظر گرفتن اگر آنها لغو برنامه های خود و یا حفظ آنها.

این نیست مانند طوفان یا توفان برف – بلایای طبیعی است که شما می توانید به تماشای آشکار در رادار و یا به عنوان آسمان تیره. و نه آن را مانند یک توده تیراندازی, که می گیرد در یک زمان کوتاه و سپس قطعی است بیش از.

به جای آن یک حرکت آهسته و تا حد زیادی نامرئی وضعیت نیاز مردم برای قرار دادن مقدار زیادی از اعتماد به خود را در دولت در زمانی که اعتماد به دولت کاهش یافته و به نزدیکی پایین تاریخی. اکثر مردم حتی نمی دانند هر کسی که بیمار است و بسیاری از ساکنان می گویند که این اقدامات به نظر می رسد پر از شکوفه.

Coronavirus توضیح داد:در اینجا همه چیز به دانستن از علائم چگونه برای محافظت از خودتان

“من نمی دانم اگر آن را به وحشتناک – من در تلاش برای تعادل چه من می شنوید با آنچه که من از دیدن در شهر” Conti می گوید. “من اعتماد ندارند که دولت فدرال می داند آنچه در آن انجام اما من اعتماد دولت است. آن را ووهان 2.0 در اینجا شما می دانید؟”

دولت و مقامات شهرستان شده اند در تلاش برای اطمینان بخشیدن به ساکنان که برنامه های خود را در حال معقول و اندازه گیری و نیز به یاد همه است که بیماری هایی مانند این گسترش بدون توجه به نژاد. برخی آسیایی, کسب و کار می گویند که آنها بوده ام با انتقاد توسط مشتریان می شود بیش از یک درک اتصال به ووهان.

“این یک زمان به چالش کشیدن برای منطقه ما و جامعه ما” شهرستان مقامات بهداشت در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “ما شناسایی موارد برای اولین بار در اینجا و ما در میان اولین به رول از این استراتژی سعی در کاهش گسترش یافته است. این بسیار مهم است که ما آماده هستیم برای حمایت از یک دیگر نشان می دهد شفقت و پیدا کردن راه هایی است که همه ما می تواند کمک به کاهش این اثرات به جامعه ما است.”

در اینجا حقایق: Coronavirus اسطوره افشا و خنثی: یک گاو واکسن bioweapons و $3,000 آزمون

تاثیر از آنچه اتفاق می افتد در شهرستان کینگ ممکن است گسترده تر عواقب بیش از حد – آن را به 10 کشور از بزرگترین شرکت های, از آمازون و مایکروسافت به Costco, استارباکس و چوب تامین کننده Weyerhaeuser. دیگر عمده کارفرمایان شامل بوئینگ که در مورد استخدام 65,000 و دانشگاه واشنگتن است.

در جنوب سیاتل یکی از قابل رویت ترین عواقب ناشی از رشد عفونت شد و این تصمیم توسط مقامات شهرستان به خرید 85-تخت Econolodge متل برای استفاده به عنوان یک اورژانس قرنطینه سایت. مقامات محلی در, Kent, این شهر که در آن هتل نشسته اند ظ اضطراری ضابط منظور جلوگیری از باز شدن است.

در سراسر خیابان از هتل های توپ بولینگ هنوز هم نورد پایین چوب جنگلی در کنت کاسه. مانند بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچه بولینگ مدیران نگرانی مقامات تلاش برای کنترل گسترش coronavirus صدمه دیده خواهد شد و خط پایین خود را.

تا کنون مشتریان هنوز هم در آینده از جمله سالمندان که پرداخت $8 بازی سه بازی در طول جلسه صبح شروع و در ساعت 9 صبح کوچه بولینگ مجوز به برگزاری بیش از 300 مشتریان قرار دادن آن را مستقیما در لیست بزرگ در اماکن عمومی مانند سینماها و مراکز است که ممکن است مجبور به تعطیل اگر شیوع بدتر.

“اگر از آن بازدید از سینما و پس از آن دولت می آید برای ما چه می کنیم ؟ هر راه شما را در آن نگاه کنید آن را خوب برای ما” می گوید: مالک مشترک رابرت Tegtmeyer, 51. “این ترسناک برای همه است.”

آخرین کشتی کروز: Grand شاهزاده کشتی کروز برخورد با کروناویروس خواهد حوض دوشنبه در کالیفرنیا

Tegtmeyer می گوید او نگران است که رفتن به قرنطینه در تبدیل هتل و اینکه آیا مقامات بهداشت خواهد بود قفل آن مردم و یا اجازه می دهد آنها را به حرکت آزادانه در سراسر جامعه به طور بالقوه گسترش عفونت در مکان آن را در حال حاضر در حال حاضر.

“ما نیاز به نگه داشتن برخی از دیدگاه’

مقامات بهداشت عمومی می گویند COVID-19 عفونت به نظر می رسد برای کشتن مردم در یک نرخ بالاتر از آنفلوآنزا که در سال گذشته منجر به مرگ حدود 34,200 آمریکایی است. در حالی که آمار دقیق هنوز نمی وجود دارد, سازمان بهداشت جهانی می گوید 20 درصد از افرادی که قرارداد COVID-19 نیاز به بستری و میزان مرگ و میر تا کنون به نظر می رسد 3-4 درصد است که بر اساس ناقص اعداد و در نهایت ممکن است به مراتب پایین تر است. 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن حداقل 50 میلیون نفر در سراسر جهان به حال مرگ و میر در حدود 2.5 درصد به مقامات.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به آرامش اعصاب در حالی که بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا اما او به طور همزمان ناودان واشنگتن دولت فرماندار دموکرات به عنوان یک “مار” از آنجا که این دو شده اند رقبای سیاسی.

رئیس جمهور همچنین امضا $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های طرح به کمک coronavirus تلاش, موجب, در بخش, توسط دولت واشنگتن و مرگ و میر است اما به طور گسترده ای مورد انتقاد مقامات وزارت بهداشت برای کم اهمیت جلوه دادن خطر است.

“من یک Pollyanna. من فقط فکر می کنم ما نیاز به نگه داشتن برخی از دیدگاه” Conti می گوید شدت ممکن است. “اما من نمی خواهم به مانند رئیس جمهور با من سر در شن و ماسه.”

صورت خود را لمس نمی: مقامات بهداشتی می گویند نه به صورت خود را لمس. که سخت تر از آن برای تلفن های موبایل – حتی برای آنها.

در کرکلند شستشو زندگی مراقبت مرکز کانون شیوع کروناویروس. حداقل 11 نفر در این مرکز فوت کرده اند از این بیماری و مقامات فدرال را آغاز کرده اند که به کمک با مراقبت و کنترل عفونت وجود دارد.

جمعه مشخصه نا امید چارلی کمپبل 61 به خبرنگاران گفت که پدر سالمند خود را به نظر می رسد به کروناویروس پس از اقامت کوتاهی وجود دارد.

کمپبل می گوید: پدر خود را به تازگی یک سکته مغزی در بیمارستان بستری شد در این نزدیکی هست و پس از آن به منتقل شد زندگی مرکز مراقبت برای بازیابی. کمپبل می گوید پدر او در مورد انتقال به یک بیمارستان که در آن او انتظار می رود او را به آزمایش می شود. مانند بسیاری از مردم با اعضای خانواده در زندگی مراقبت کمپبل می گوید او می خواهم تلاش برای دریافت اطلاعات شفاف از هر دو پدر و یا کارکنان: “این سخت واقعی برای برقراری ارتباط با او از طریق یک پنجره شیشه ای.”

زندگی روزمره می رود برای بسیاری از

در حالی که کمپبل مضطرب در مورد پدرش در کرکلند یازده مایلی جنوب غربی در سیاتل گردشگران و کارگران در حال ازدحام به پایک بازار که در آن fishmongers سیاتل بازار ماهی هنوز هم جای خود غلت بزنید در اطراف ماهی قزل آلا, مواد غذایی نمونه رایگان و گل های رشد در نزدیکی اسناکوالمی دره در شکوفه کامل و آماده برای فروش.

بازار مدیران باید باز غرق به دست شویی ایستگاه و تعداد کمی از مردم با پوشیدن ماسک صورت دریافت گسترده اسکله از دیگر گردشگران است.

“همه رفتن فقط بهترین آنها می تواند ما بیش از حد در مورد آن نگران و در عین حال می گوید:” پول Cha, 25, از Blong باغ رشد می کند که کره-زرد لاله ها و گل های دیگر در سقوط شهر واشنگتن است. “من هنوز هم می خواهید به صحبت کردن با مردم برای خدمات به مشتریان نه تنها به دریافت بیش از حد نزدیک است.”

در کنار او کار کرده و ده ها تن از دیگر تولید کنندگان از همان منطقه عمدتا همونگ کشاورزان که خانواده مستقر در این منطقه شروع و در سال 1980. چند تن ماسک به عنوان آنها مشغول به کار کشیدن گل از سطل های رنگارنگ دسته گل های.

پس از دقت در انتخاب و بسته بندی ده لاله های صورتی, چا دست بسته نرم افزاری به مشتری یعقوب مکلین, 24, چه کسی می گوید او نگران نیست در مورد اینکه در حال حاضر. خطر او می گوید: به نظر می رسد کم است. و سپس او می افزاید: “اما من بسیار مراقب باشید با دست من.”

گردشگری سیاه Adame, 27 می گوید او نگران نیست یا با وجود هشدار دولت برای جلوگیری از جمعیت. Adame مراقبت های بهداشتی مدیر از کالیفرنیا بود که در بازدید از پسر عموی خود زندگی می کند که در نزدیکی سیاتل گفت که او تا به حال هیچ نگرانی در مورد اینکه در بازار با بسیاری از مردم است. “این چیزی است که ما هر روز انجام,” او می گوید. “شستن دست ما و دستکش بپوشید.”

کشتی کروز هشدار: ‘هیچ جمعیت هیچ سفرهای طولانی و نمی تواند بر روی یک کشتی کروز’: سلامت رسمی سهام coronavirus توصیه های سفر

پشت در, Kent county کارگران بلافاصله نقاشی بیش از EconoLodge ثبت نام پس از مصرف در اختیار داشتن ساختمان و یک پرچم آمریکا دست تکان دادند و در نور صبح نسیم در کنار سیاه کردن ثبت نام به عنوان یک کارگر با یک کلیپ بورد راه می رفت از طریق پارکینگ. آن را بلافاصله روشن که آیا مقامات شهرستان منتقل شده بود در هر مردم به قرنطینه شود

قبل از آن در سراسر خیابان Tegtmeyer برداشت یک بسته از ماسک صورت stashed در پشت کوچه بولینگ ضد. او آنها را خریداری هفته پیش گفت که انجام برخی از لمس کردن نقاشی و مشتریان باید یادآوری آنها را به عنوان آنها را به کاسه.

“آنها از یک شوخی در اول” او گفت:. “من حدس می زنم آن را واقعا خنده دار در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>