ترس و بیمار گوشت ایالات متحده آمریکا جمعیت کارگران به بازگشایی گیاهان

این سه هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی به منظور حفظ گیاهان گوشت در حال اجرا در همه گیر و دولت شروع به آماده شدن تازه راهنمایی در مورد چگونه به نگه داشتن کارکنان خود را امن است. عفونت ها هنوز هم در حال افزایش است به عنوان کارگران می گویند آنها که مجبور به قرار دادن خود در معرض خطر به نام امنیت غذایی.

بر اساس 13 مصاحبه با کارکنان نیروی کار نمایندگان و دولت ایالات متحده بازرس در گیاهان گوشت در کشورهای از جمله آرکانزاس, ویرجینیا, نبراسکا, کارولینای شمالی و تگزاس کارکنان هنوز هم ایستاده و آرنج به آرنج در امتداد خطوط تولید.

باز حمل: تگزاسی طرح رالی برای تدریس یک کلانتر ‘درس’

وجود دارد برخی از موانع پلاستیکی اما کارکنان نبوده و فاصله در بخش هایی از گیاهان است. مردم با علائم هنوز هم در آینده برای شیفت ترس از دست دادن درآمد اگر آنها در بیمار است. دنده محافظ در برخی موارد از کیفیت پایین — نازک ماسک در حال شکستن است. با به اندازه کافی فاصله بین مردم این ترکیب می تواند رسیده برای گسترش بیماری.

شرکت ها باید اقداماتی مانند افزایش شستن دست ها-ایستگاه های توزیع صورت سپر انجام حرارت چک و سرسام آور می شکند. اما کارشناسان هشدار می دهند که در پایان هیچ چیز را برای عدم وجود فاصله فیزیکی. و برخی از آنها شروع به سوال که آیا آن را حتی ممکن است برای اجرای این گیاهان با خیال راحت در طول همه گیر با توجه به ماهیت چگونه تولید و به کار گرفته شده است.

“آنها هنوز هم شانه به شانه و این پارتیشن ها حتی اثبات شده برای جلوگیری از گسترش ویروس” گفت: Magaly Licolli مدیر اجرایی در اسپرینگدیل آرکانزاس بر اساس Venceremos یک سازمان متمرکز بر حقوق بشر از طيور. شرکت “اساسا حاضر به بازسازی ایستگاه های کاری از آنجایی که کاهش تولید. اما چیزی که آنها باید انجام دهید برای جلوگیری از شیوع.”

برخی از بزرگترین تامین کنندگان گوشت, JBS, تایسون, غذاهای Smithfield مواد غذایی و شرکت کارگیل دوباره گیاهان به تازگی کار برای افزایش گوشت خروجی پس از تعطیلی موجب برخی از کمبود و قیمت های بالاتر. این بدان معناست که حفظ سرعت بالا در پردازش خطوط — چیزی است که باعث می شود فاصله فیزیکی تقریبا غیر ممکن است. حتی پروتکل های توسعه یافته به طور مشترک توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری و ایمنی شغلی و بهداشت و درمان دولت به نظر می رسد به اذعان این. هدایت توصیه اینصورت فضاهای کار اجازه می دهد تا برای 6 پا از فاصله “اگر امکان پذیر است” اما مجموعه هیچ قوانین سخت.

بیش از یک دوجین عمده بسته بندی گوشت می آمد امکانات بازگشایی شد در ماه مه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را. پس از coronavirus همچنان به گسترش در تقریبا دو برابر نرخ ملی در استان ها هستند که خانه به این نوع از گیاهان است. در دو ماه پس از عفونت آغاز شده میان گوشت و کارگران حداقل 30 کشته و بیش از 10 ، 000 آلوده شده اند با توجه به ایالات غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه. ویروس نرخ در میان کارگران باید در صدر 50 درصد در برخی از گیاهان است.

شیوع را در معرض آسیب پذیری در گوشت زنجیره تامین-و انسانی هزینه نگهداری آمریکایی تغذیه در میان یک بیماری همه گیر. رستوران ها از جمله وندی Co. گزارش داده اند که کمبود گوشت. اما عمده فروشی گوشت گاو و گوشت خوک قیمت آن دو برابر شده بود از اوایل مارس شروع به سهولت به عنوان گیاهان بازگشایی شده است.

گوشت-صنعت طرفداران گفته اند که عفونت نرخ تا حدودی به دلیل تهاجمی تست از کارگران خود را.

آمریکای شمالی گوشت موسسه انجمن تجارت است که نشان دهنده پردازنده می گوید: “این شرکت ها به طور مداوم به دنبال و پیاده سازی راه های جدید برای محافظت از کارگران تحت نظارت دقیق دولت و مقامات محلی” از جمله ایالات متحده وزارت کشاورزی CDC و OSHA.

“ایمنی از مردان و زنانی که کار در امکانات خود را اولین اولویت برای گوشت و مرغ و صنعت” سارا کوچولو یک سخنگوی این گروه گفت: از طریق ایمیل.

هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن را موجب خشم و انزجار از رهبران اتحادیه و کارگر طرفداران که استدلال می کنند که حفظ و ramping تا تولید به رغم شیوع بیماری منجر به بیشتر بیماری است.

“بسیاری از در حال آمدن به محل کار — آنها بیمار یا ترس. و اگر آنها را در آنها باید به کار سریع تر” را برای غیبت از خط سرعت نمی کند Licolli گفت.

مصاحبه با کارکنان از JBS, تایسون, Smithfield و شرکت کارگیل همراه با رهبران کارگری نشان می دهد که اجتماعی فاصله دشوار است برای حفظ — هر دو در خط تولید و در مناطق دیگر. حتی زمانی که ترافیک است که کارگردانی آن را هنوز هم می توانید شلوغ است. برخی از کارگران کارخانه گفت: همکاران آمده اند به کار عطسه و در چند مورد استفراغ.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم به حفظ این ویروس در خارج از امکانات ما” JBS ایالات متحده آمریکا گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “که گفت: ما گیاهان طراحی شد برای جلوگیری از گسترش ویروس. در طول این فرایند ما تا به حال اساسا تغییر راه ما انجام کسب و کار به دلیل Covid-19.”

JBS گفت: آن را نمی خواهند “بیمار اعضای تیم آینده به کار” و این که “هیچ کس برای بودن وجود ندارد به دلایل بهداشتی.” اگر یک کارمند “است و ترس از آینده به کار آنها می توانند با تماس با شرکت و اطلاع ما و آنها را دریافت مرخصی بدون حقوق بدون هر گونه نتیجه به خود اشتغال” این شرکت اعلام کرد.

برخی از خط سرعت در JBS باید کاهش یابد چرا که اعضای جمعیت های آسیب پذیر هستند که خواسته به ماندن در خانه پرداخت. کارکنان ملزم به پوشیدن یک ماسک بر روی اموال شرکت, هر کس داده می شود در صورت سپر و این شرکت گفت: این استخدام صدها نفر از مردم برای یک تیم است که نظارت بر تلاش های خود برای حفظ کارکنان سالم است.

شرکت کارگیل گفته است که “مشاوره کارشناسان بهداشت و درمان و اجرای پروتکل جدید به عنوان آنها در حال شناسایی” برای حفاظت از کارکنان.

“استاندارد در حال تحول است که این ویروس پیشرفت می کند و ما به طور مداوم یادگیری در مورد راه های جدید برای محافظت از کارکنان این شرکت گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “ما در حال قرار دادن فعالانه به محل آخرین فیلم های موجود برای پروتکل های ایمنی مناسب برای زمینه های که در آن عمل می کنیم. ما مراقبت عمیقا در مورد ما همکاران و جوامع که در آن زندگی می کنیم و کار می کنند.”

“ما به طور جدی مسئولیت ما را برای تغذیه جهان” شرکت کارگیل گفت.

Smithfield گفت: آن گرفته شده است “اقدامات تهاجمی برای حفاظت از سلامت و ایمنی کارکنان در طول این بیماری همه گیر.”

در وب سایت خود Smithfield لیست پادمان گرفته شده از جمله افزایش استفاده از دنده محافظ شامل ماسک و چهره سپر ساخت رایگان داوطلبانه Covid-19 تست در دسترس به کارکنان به صراحت آموزش کارکنان به ارائه گزارش کار اگر آنها بیمار هستند و یا برگزاری نمایشگاه نشانه های اجتماعی و افزایش فاصله هر کجا که ممکن است.

تایسون گفت آن را اجرا کرده است طیف وسیعی از اجتماعی فاصله اقدامات از جمله نصب موانع فیزیکی بین ایستگاه های کاری و در اتاق استراحت ارائه بیشتر breakroom فضا, احداث, در بیرون چادر که در آن ممکن است برای فضای اضافی برای استراحت در میان سایر مراحل است.

“ما فقط می خواهید مردم برای رسیدن به محل کار اگر آنها سالم” تایسون گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “اولویت ما این است که سلامت و ایمنی از تیم ما اعضای خانواده ها و جوامع ما است.”

این شرکت گفت: این پرداختن به سرعت خط در مورد اساس و کاهش خطوط در برخی از نقاط بر اساس در دسترس بودن نیروی کار و اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. آن را نیز سرسام آور شروع زمان برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و تعیین شده اجتماعی-فاصله مانیتور مستقر در سراسر هر یک از تسهیلات. تایسون گفت: این اقدامات که گرفته شده بر اساس راهنمایی از CDC OSHA و بهداشت محلی مقامات.

بسیاری از کارکنان اذعان کرد که شرکت در حال ساخت برخی از پیشرفت های, اما آنها نقطه به خط سرعت به عنوان بخشی از مشکل اساسی برای فاصله.

وجود دارد بسیاری از مناطق که در آن کارگران شکایت آنها “در سمت راست بالای هر یک از دیگر” گفت: کیم Cordova, جمهور, ایالات, مواد غذایی و تجاری کارگران محلی 7, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده کارگران در JBS ایالات متحده آمریکا کارخانه در گریلی کلرادو.

داده ها از وزارت کشاورزی ایالات متحده در کشتارگاه و تولید تاکید به افزایش سریع در خروجی در چند هفته گذشته. به عنوان از آوریل 18, دولت تخمین می زند برای روزانه گراز کشتار رز 6.2% از یک هفته قبل و گاو کشتن بود تا 9.3%. ظرفیت به حدود 80 درصد از نرمال پس از سقوط به حدود 60% تا 70% در ماه گذشته.

اجازه می دهد تا به صورت مناسب اجتماعی فاصله تولید باید در حال اجرا در نرخ بسیار پایین تر احتمالا فقط یک سوم از نرمال با توجه به Sanchoy داس استاد در نیوجرسی موسسه فن آوری که در آن تحقیقات خود را با تمرکز در درجه اول در زنجیره تامین مدل سازی و تجزیه و تحلیل.

به جای کاهش چیزهایی برخی از شرکت ها شده است با اضافه کردن شیفت آخر هفته برای افزایش بیشتر تولید.

“معمولا ما اصلا کار شنبه تا اواسط ماه اوت است. در حال حاضر به دلیل coronavirus ما از هم اکنون تا پایان ماه فوریه سال 2021” برای دیدار با افزایش تقاضا گفت: Dennis Medbourn اتحادیه مباشر در تایسون گوشت خوک گیاه در Logansport, ایندیانا, که در آن او کار می کرد برای 12 سال است.

تایسون گفت: “در طول تاریخ مشغول به کار شنبه شیفت طریق آوریل و مه در Logansport تسهیلات” و اضافه کرد “این یک ابتکار جدید است.”

ملی UFCW اتحادیه نیز با اشاره به عدم تست سریع به عنوان بخشی از چالش های پیش روی تولید کنندگان.

و مسائل وجود دارد که با دنده محافظ.

در بعضی از نقاط پوشش های پلاستیکی استفاده می شود برای ایجاد موانع بین کارگران است. که به پایان می رسد ایجاد یک کپسول که در آن مواد شیمیایی تمیز کردن تبدیل به دام افتاده در کنار چهره مردم آن را دشوار است به نفس با توجه به Licolli از Venceremos.

جو Enriquez هنری رئیس جمهور از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان در آیووا گفت: ترکیب سریع خط سرعت در حالی که با پوشیدن دنده محافظ نیز ایجاد مشکلات تنفسی تشبیه آن به دویدن در حالی که با پوشیدن پر سر دنده.

سپر چهره تبدیل شدن به غیر عملی به دلیل ماهیت کار: به ناچار خون براشهای در سپر — وادار کردن کارکنان به پس از پاک کردن آنها را به منظور به درستی به طور بالقوه در معرض آنها را به هر چه ذرات جمع شده بودند.

“این گیاهان به آنچه که من را توصیف به عنوان مرطوب گیاهان برای افرادی که کار می کنند وجود دارد, وجود مایع پرواز در همه جا” گفت: دس از New Jersey Institute of Technology. “همه خیس و کف مرطوب شده است پس از آن یک محیط مساعد برای انتقال بيماري.”

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر وجود دارد کمی اطلاعات در مورد چگونه کارگران باید به دفاع از خود در برابر ویروس. CDC نمی موضوع راهنمایی برای “زیرساخت های حیاتی” کارگران از جمله صنایع غذایی کارکنان تا آوریل 3. وجود دارد همه گیر راهنمایی در مورد فایل از OSHA, نوشته شده در سال 2009 به عنوان یک نتیجه از پاندمی آنفلوانزا H1N1, اما آن را به طور گسترده ای توزیع شده در این زمان در اطراف. OSHA و CDC نمی موضوع covid-19 خاص راهنمایی برای گوشت و مرغ کارگران تا اواخر ماه آوریل پس از بیش از یک دوجین کارکنان صنعت مرده بود از ویروس. هدایت آخرین بررسی مارس 12 با توجه به CDC سایت.

حتی در حال حاضر اتحادیه های کارگری می گویند دستورالعمل های فدرال به اندازه کافی قوی. زبان پر است از عبارات مانند “اگر ممکن است” و “اگر امکان پذیر است” اجازه می دهد برای مقدار زیادی از اتاق تکان دادن.

“این توصیه های آنها هیچ قطعه اجرا به آنها و این چالش واقعی” گفت: Jake Bailey, بسته بندی و فرآوری مواد غذایی مدیر UFCW 1473 در میلواکی است.

این “USDA آثار با صاحبان کارخانه به نگه داشتن آنها را عامل ایمن مطابق با CDC و OSHA راهنمایی. دولت های محلی و ادارات بهداشت به شدت درگیر” CDC گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای به بلومبرگ.

“این مهم است به یاد داشته باشید که CDC غیر قانونی آژانس و توصیه های آن ها اختیاری و نه اجباری” آژانس گفت. “با این حال راهنمایی و توصیه های صادر شده توسط CDC اغلب توسط دیگر سازمان های مسئول توسعه و اجرای ایمنی و بهداشت و مقررات است.”

OSHA گفت: آن هدایت “اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری در پاسخ به این سرعت در حال تغییر شرایط و درک درستی از ویروس” در حالی که با اضافه کردن آن مهم است که کارفرمایان “به دنبال پایبندی به این هدایت است.”

این آژانس گفت: “یک تعداد از اجرای ابزار است که اعمال می شود برای محافظت از این کارگران” از جمله استاندارد در دنده محافظ و بهداشت. آن است که کار با آن فدرال همکاران برای ادامه نظارت بر وضعیت در گیاهان گوشت و تغییرات را به عنوان نیاز به آن استانداردها و الزامات OSHA گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

وزارت کشاورزی گفت: آن را کارگردانی کرده است گوشت و مرغ فرآوری گیاهان به عمل مطابق با CDC/OSHA راهنمایی. امکانات باید “استفاده از توصیه های برجسته در هدایت سند به رسمیت شناختن است که چگونه آنها در حال اجرا ممکن است متفاوت باشد با توجه به شرایط منحصر به فرد از موسسات و پردازش امکانات در سراسر کشور” این سازمان گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“وزارت کشاورزی ایالات متحده ادامه خواهد داد به کار با شرکای فدرال و دولت های محلی و قبیله ای برای دیدار با مقامات منبع نیاز به نگه داشتن مواد غذایی و کشاورزی, کارکنان امن و حفظ تداوم عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در عملیات.”

بیلی از میلواکی گروه سفر کرده است بسیاری از 20 مواد غذایی و گوشت فرآوری گیاهان اتحادیه نشان دهنده در هفته های اخیر. این همه خبر بد او اشاره می کند. در برخی از امکانات همه چیز تغییر کرده است “به شدت” — وجود دارد نوار مجرای در زمین گفتن مردم که در آن برای ایستادن به آنها حرارت گرفته شده و هر 5 تا 15 پا وجود دارد مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. کارگران منتقل شده اند جدا از هم اما وجود دارد چند مکان که در آن فاصله در واقع به توصیه می شود 6-پا آستانه, او گفت:, و اضافه کرد که که در آن شرکت در حال تلاش برای قرار دادن موانع در محل.

“فیزیکی فاصله شماره یک راه ما در حال حاضر می دانم که برای جلوگیری از انتقال” گفت: Celeste Monforton یک مربی در بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی تگزاس. “شما می توانید قرار داده و به همان اندازه ضد عفونی کننده دست به عنوان شما می خواهید به عنوان بسیاری از پست های بازرسی برای دماهای همه آن چیزهایی که مکمل هستند اما بسیار محدود از نظر جلوگیری از انتقال بیماری در مقایسه با فاصله فیزیکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>