شنبه رایگان است روز ماهیگیری در تگزاس

Paddlers using kayaks to quietly access shallow bay flats and back-bay lakes carpeted with submerged vegetation enjoy some of the summer's best topwater fishing along Texas' coast. Surface plugs imitating mullet or other forage fish can draw explosive strikes from redfish and, occasionally, large specked trout.. Photo: Shannon Tompkins/Houston Chronicle

عکس: Shannon Tompkins/هوستون کرونیکل

Paddlers با استفاده از قایق به بی سر و صدا دسترسی کم عمق خلیج آپارتمان و عقب-خلیج دریاچه های سنگ فرش شده با پوشش گیاهی مستغرق لذت بردن از برخی از بهترین ، topwater ماهیگیری همراه تگزاس ساحل. سطح شمع تقلید کفال یا دیگر علوفه ماهی می توانید در قرعه کشی مواد منفجره حملات از redfish و گهگاه بزرگ specked ماهی قزل آلا..

Texans ماهی می تواند دولت را آب بدون مجوز پنج شنبه.

ماهیگیری رایگان در روز تعیین شده به عنوان اولین دوشنبه در ماه ژوئن هر سال طراحی شده برای ترویج فعالیت با تازه واردان است.

“ماهیگیری رایگان روز یک فرصت فوق العاده برای ماهیگیران تفننی برای به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت و تجهیزات و عشق برای ماهیگیری با یک شرکت کننده و در عین حال آن را نیز بیشتر از آن است که” کریگ اوراق قرضه تگزاس پارک ها و حیات وحش بخش داخلی مدیر شیلات گفت: در آزادی.

“ما امیدواریم که کسانی که در تلاش ماهیگیری در این روز خاص را نیز یاد بگیرند که خرید یک مجوز یک عمل از حفاظت. ماهیگیری مجوز خرید یکی از ساده ترین و موثر ترین راه مردم می توانند با حمایت شیلات و علم مدیریت است.”

TPWD به یاد ماهیگیران تفننی است که یک مجوز است که هنوز هم مورد نیاز برای سرخو ماهیگیری در فدرال آب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>