ساندرز برنده نوادا و همچنین trounces رقبای لاتینی و اسپانیایی انجمن را برانگیخت

ایالت ورمونت برنی ساندرز برنده نوادا قفقاز شتاب حرکت و تقویت موقعیت خود را به عنوان هفته آینده اولیه در کارولینای جنوبی و در مارس 3 شنبه مسابقات.

او همچنین نشان داد که قدرت خود را با اقلیت رای دهندگان.

در ورودی سنجی او trouncing نامزدهای دیگر با لاتین و اسپانیایی انجمن را برانگیخت در نوادا با توجه به NBC News ورودی نتایج نظر سنجی نشان داد که او با 53 درصد آرا با جمعیتی در هفت فرد نژاد.

ورودی نظرسنجی نشان داد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در 16 درصد از لاتین و اسپانیایی, رای, سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg در 9% میلیاردر فعال تام Steyer با 8% و ماساچوست ایالت الیزابت وارن با 7 درصد.

به طور کلی ساندرز آگهی در میان nonwhite رای دهندگان نیز هست. نوادا سوم دولت به رای اولین بار است که با یک اقلیت قابل توجهی از جمعیت. حدود سه در 10 Nevadans هستند Latinos 10 درصد از جمعیت سیاه است و 10 درصد آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام.

هنوز مطمئن شوید که اگر شما ثبت نام برای رای دادن؟: چک کنید اینجا را بنابراین شما می توانید یک رای گیری

ورودی نظرسنجی نشان داد که در حدود یک در پنج نوادا حزبی را برانگیخت که لاتین و لاتین حزبی را برانگیخت جوان تر هستند و کمتر به احتمال زیاد به نگه داشتن یک مدرک دانشگاهی از همتایان سفید. بیش از نیمی از آنها کمتر از 45 سال و 63 درصد از 2020 لاتین حزبی را برانگیخت گفت: در ورودی سنجی آنها حضور خود را در اولین قفقاز.

لاتین حزبی را برانگیخت نیز بیشتر احتمال دارد به حمایت از مدیکر برای همه, یکی از ساندرز’ گل سرسبد سیاست های پیشنهادی. و از Latinos که شناسایی به عنوان متوسط یا محافظه کار 47% پشتیبانی Sanders; نزدیک ترین رقیب برای این زیر مجموعه از رای دهندگان لاتین است بایدن که مسیرهای پیاده روی در 19٪.

در طول مبارزات انتخاباتی برای نوادا حزبی Sanders,’ رقبا به دنبال بهره مندی از این واقعیت است که قدرتمند آشپزی, اتحادیه اروپا, دولت بزرگترین کار سازمان انتقاد کرده بودند مدیکر برای همه, هشدار است که کارگران را به خود سخت مبارزه مزایای مراقبت های بهداشتی برای پوشش است که ممکن است به عنوان خوب.

اما آشپزی اتحادیه در نهایت تصمیم به حمایت از یک نامزد در نوادا حزبی.

در سال 2016 ساندرز همچنین رهبری در میان رای دهندگان لاتین با 53 درصد به هیلاری کلینتون 45% با توجه به ورودی های رای گیری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>